Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Andrzej Kosmala sugeruje, że Krzysztof Krawczyk zmarł przez Lichtmana?! "Dlaczego Krzysztof TAK NAGLE UMARŁ, a tak się bardzo nim opiekowałeś razem z Ewą"

192
Podziel się:

Konflikt między Andrzejem Kosmalą i Marianem Lichtmanem zatacza coraz szersze kręgi. "Jeszcze wszystkie trupy z szafy nie wypadły" - ostrzega złowieszczo menadżer zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Co będzie dalej?

Andrzej Kosmala sugeruje, że Krzysztof Krawczyk zmarł przez Lichtmana?! "Dlaczego Krzysztof TAK NAGLE UMARŁ, a tak się bardzo nim opiekowałeś razem z Ewą"
Konflikt Andrzeja Kosmali i Andrzeja Lichtmana (AKPA)
bELlfzoB

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka trwa otwarta medialna wojna, w którą zamieszani są syn piosenkarza Krzysztof Krawczyk Junior, wdowa po muzyku Ewa Krawczyk, kolega z Trubadurów Marian Lichtman oraz menadżer Andrzej Kosmala. Lawina nastąpiła po ujawnieniu w programie Uwaga kulisów trwającego od lat sporu Juniora z macochą. Jak można się domyślać, apogeum przyszło, gdy na tapecie pojawił się problem spadku po zmarłym muzyku.

Od kilku dni trwa też przepychanka w mediach społecznościowych KosmaliLichtmana, która z każdym kolejnym postem adresowanym do "wroga" staje się coraz bardziej absurdalna. Ostatnio Marian ujawnił na Facebooku rzekomą wiadomość, jaką wysłał mu Kosmala. Wynikało z niej, że Kosmala miałby sugerować, iż ojcem Juniora jest Lichtman...

bELlfzoD
Zobacz także: Nie tylko Kosmala z Lichtmanem. Kłótnie nad grobem

Mimo apeli internautów nic nie wskazuje na to, żeby muzyk i menadżer zakopali topór wojenny. W nocy z wtorku na środę na profilu facebookowym Andrzeja opublikowany został kolejny złowieszczy wpis, który rzuca nowe światło na sprawę. 75-latek ocenił w nim, że były członek Trubadurów postradał zmysły. Menadżer poszedł o krok dalej, dopytując, czemu Krawczyk raptem zmarł, będąc pod opieką Mariana i Ewy.

bELlfzoJ

Ludzie, Lichtman zwariował! - zaczął. Jeszcze wszystkie trupy z szafy nie wypadły!!! Czeka ciebie dużo nowości i prawdy. Czekam, aż mnie podasz do sądu. Dlaczego Krzysztof tak nagle umarł, a tak się bardzo nim opiekowałeś razem z Ewą.

Słowa Kosmali wywołały oburzenie internautów. W licznych komentarzach użytkownicy Facebooka poprosili Andrzeja, aby ze względu na pamięć o Krawczyku zakończył wreszcie ten niesmaczny konflikt.

Coś okropnego, co Wy wszyscy robicie z św. pamięci Panem Krzysztofem. Wszyscy. Co pieniądze robią z ludzi. Niewiarygodne.

To pan aferę robi w miejscu publicznym. Winny się tłumaczy czyli pan. Proszę uszanować żałobę po przyjacielu.

bELlfzoK

Panie Kosmala! Chyba już pora "ze sceny zejść". Zrób Pan to dla swojego przyjaciela K.K. Czemu ta g*wnoburza służy?

Jak myślicie, czy któryś z przyjaciół Krawczyka weźmie to sobie do serca?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bELlfzoL
bELlfzoM
bELlfzpe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(192)
Stenka
5 miesięcy temu
To jakiś skandal co się dzieje po śmierci KK! Ten Kosmala wtrąca się i tylko robi niepotrzebny szum i zamieszanie wokół Krawczyka!
Wilk
5 miesięcy temu
Marian Lichtman, syn Krawczyka, dziennikarze nie byli dopuszczani do Krawczyka, więc o co chodzi Kosmali? upił się?
J.
5 miesięcy temu
Jaka żenada z tym... Biedny Krzysztof... W jakim fałszu żył przez lata.
bELlfzpf
laura
5 miesięcy temu
Zero klasy w tych ludziach, a niby zajmuja sie kultura wyzsza
Hbjkk
5 miesięcy temu
Ciszej nad tą trumną.
Najnowsze komentarze (192)
merkury
3 dni temu
Junior jest raczej podobny do Andrzeja, a jak było naprawdę to tylko Andrzej wie
alfa
3 dni temu
ciekawe gdzie po śmierci pochowają Kosmalę, pewnie blisko Ewy bo taki przyjaciel, nawet po pogrzebie Krzysztofa, może tam gdzie miało być miejsce dla Juniora
Zez
3 miesiące temu
Zaraz zaraz ... o ci tu chodzi... ktoś w komentarzach napisał: „ Ewuni trzeba przypomniec adres Belmond &Larami Chicago (club nocny)” O co tu chodzi?
WperlIKA
5 miesięcy temu
Kochani ludzie Marian się martwi,że tak mało kasy wpłacacie . Igorek ma w planach tyle wyjazdów z ukochaną a na to potrzeba,żeby poszaleć,najlepsze restauracje, hotele z gwiazdami. Marian też chce z Bożenka na super wyjazd. Więc sprężajcie się bo pogoda super. Oni już chcą. Co tam Szczawnica czy Ustka, lepsze kurorty są w Polsce i droższe.
alfa
5 miesięcy temu
co Pan tam robił przy trumnie jak dla syna nie było miejsca, takie lansowanie to wstyd ani brat ani swat, czemu Pan nie pomógł przed śmiercią, po co ten lans i udawanie przyjaciela teraz, wstyd
Gosc
5 miesięcy temu
Szambo się wylalo,,,,,ludzie zobaczyli jakie piekło na ziemi gwiazdor zgotował własnemu synowi,,,,,,ludzie są za juniorem są za dzieckiem oskubanym przez krawczykow z dzieciństwa,,,,a kk to wspomnienie wyrodnego ojca,,,
Gość
5 miesięcy temu
Gdyby wyłączyć hejt grupy znajomych murem za juniorem w sieci byłyby tylko jednostkowe wpisy i to z pewnością przeciwko cwaniakowi. Zatrudnione są osoby, które nie pracują, tylko cały czas hejtują. Ja pracując nie mam tyle czasu , a z moich podatków są wasze renty niestety. Macie sprawę to do sądu, a nie wylewać szambo w sieci oczerniając KK SENIORA. PUDEL nie kasuj
Wala
5 miesięcy temu
Kim ten Krawczyk się otaczał co to za jednostki jacy pazerni.
bELlfzoX
Gosc
5 miesięcy temu
Jak fan może uwielbiać żonę swojego idola a nie cierpieć rodzonego syna, da się to jakos wytłumaczyć czy to już opetanie
Gosc
5 miesięcy temu
Juniorze Krawczyku,,,cała Polska posiadająca serca,sumienie,kochająca dzieci,,jest za panem,,,,niech pan uważa na siebie i wchodzi w żadne ugody,,,,zdrowia,wytrwałości,,,
Dsa
5 miesięcy temu
Nie mam szacunku do Krawczyka seniora.
Baulina
5 miesięcy temu
No to zbeszcześciliście kosmalo i laleczko pamięć o kk do tego stopnia, że ludzie wyrzucają płyty z jego nagraniami.
Daniela
5 miesięcy temu
Nigdy nie byłam fanką starego Krawczyka zawsze mnie śmieszył jego image, miny, styl, zachowanie a jak się pojawiał z laleczką to się coś takiego działo, że żal było chłopa. Tam pomimo najlepszych pozorów widać było gołym okiem, że u nich nie klapuje i nic tam nie jest w porządku.
Nina
5 miesięcy temu
Ludzie przestańcie pisać głupoty o otruciu. Czy was już całkiem. Kochali się to dlaczego miała otruc. Można zarzucić wiele ale nie oskarżać no takie coś. Tak samo jak piszecie ze Pan Lichtman jest ojcem juniora. On cala matka a że łysy Bo miał kilka operacji. A że wódz głupoty pisze to nie bierzcie tego poważnie. Teraz trzeba pomóc juniorowi Bo.spadek trwa latami. Pytam dlaczegonw niektórych tyle zawiści. Dajcie spokojnie odpoczywać K.K. Błagam dajcie już spokój. Apeluję do Kosmali, proszę przestać. Wstyd co ta żona i syn przeżywają.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlfzpQ
bELlfzpR
bELlfzpS
bELlfzpT
bELlfzpU
bELlfzpz