Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Ewa Krawczyk kazała synowi Krzysztofa ZREZYGNOWAĆ z adwokata?! "Albo będziesz się pie*dolił z panią mecenas, albo się ze mną dogadasz"

810
Podziel się

Ponoć kilka dni przed emisją ostatniego materiału "Uwagi!" Ewa Krawczyk skontaktowała się z Krzysztofem Igorem Krawczykiem, oferując mu "coś ze spadku" w zamian za zrezygnowanie z prawnika. "Dysponuje zapisem tej rozmowy i tam są wszystkie techniki manipulacji" - ujawnia autor głośnego reportażu.

Ewa Krawczyk kazała synowi Krzysztofa ZREZYGNOWAĆ z adwokata?! "Albo będziesz się pie*dolił z panią mecenas, albo się ze mną dogadasz"
Ewa Krawczyk kazała pasierbowi zrezygnować z adwokata (East News)
bEqPeZFN

Choć Krzysztof Krawczyk zmarł ponad miesiąc temu, na jaw wychodzą kolejne niewygodne szczegóły dotyczące jego najbliższych relacji.

Głośno jest głównie o zapomnianym do niedawna synu gwiazdora, Krzysztofie Igorze. Chorujący na epilepsję mężczyzna żyje w skandalicznych warunkach, a na domiar złego wszystko wskazuje na to, że został całkowicie pominięty w testamencie ojca.

bEqPeZFP
Zobacz także: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"

Ze składającego się z dwóch części wyemitowanego ostatnio materiału "Uwagi!" o synu Krawczyka dowiadujemy się, że 47-latek, który początkowo domagał się od piosenkarza alimentów, zamierza przy pomocy prawników dochodzić swoich praw względem majątku wokalisty.

Stojący za głośnym reportażem dziennikarz, Tomasz Patora, był gościem sobotniego odcinka "Dzień dobry TVN". Mężczyzna opowiedział co nieco o kulisach nagrywanego na początku roku materiału.

bEqPeZFV

W drugim dniu emisji dowiedzieliśmy się, jak wygląda testament Krzysztofa Krawczyka. Okazało się, że Krzysztof Krawczyk Junior nie dostanie nic, wszystko zapisane jest żonie: pieniądze i prawa autorskie - wyjaśnia dziennikarz.

Jak udało się ustalić dziennikarzowi, testament artysty został zmieniony stosunkowo niedawno, bo we wrześniu minionego roku.

Wcześniej połowa majątku miała trafić do syna. To, co jest najbardziej szokujące w tej historii, to zderzenie takiej słodkiej bajki, której słuchaliśmy przez tyle lat, jak to piosenkarz wydobył się z życiowych kolein i w duchu pobożności kontynuuje życie i tworzy kolejne piosenki. Tylko że ta historia nie uwzględniała dramatu syna i nie wytrzymała konfrontacji z rzeczywistością - mówił Patora.

Choć w udzielonym po emisji reportażu wywiadzie Andrzej Kosmala stanął w obronie żony Krawczyka, twierdząc, że Junior jest "zmanipulowany przez złych ludzi", a Ewa Krawczyk chce dla pasierba jak najlepiej, Patora przedstawia nową wersję. Okazuje się, że kilka dni przed emisją reportażu wdowa po Krawczyku miała skontaktować się z Krzysztofem Igorem i "zaproponowała" mu, by... zrezygnował z pomocy prawnej w zamian za "coś ze spadku". Junior nagrał rozmowę z macochą, przekazując ją dziennikarzowi "Uwagi!".

bEqPeZFW

Z nagrania wynika, że Ewa Krawczyk nakazuje mu zrezygnować z adwokata i wszelkich pełnomocników. Powiedziała mu nawet, że jak nie wie, jak zrezygnować z takich prawnych usług, to ona mu może to napisać. Gdyby syn Krawczyka jej posłuchał, miał w zamian "dostać coś" ze spadku. Czyli prosty przekaz: Zrezygnuj z dochodzenia swoich praw przed sądem, ciągania się po rozprawach, a ja coś tam ci dam w zamian. Padł nawet pomysł, że może mu wynająć mieszkanie - zdradził Patora.

Reporter nie ukrywa, że zarejestrowana rozmowa nie należy do najbardziej taktownych, a Ewa zastosowała na pasierbie wszelkie techniki manipulacji.

To było ultimatum. Przyszła do niego do domu i to było straszne. Dysponuję zapisem tej rozmowy i tam są wszystkie techniki manipulacji. Jest płacz, straszenie sądami i tym, że nic nie dostanie z majątku i obietnica czegoś za milczenie. To może nie byłoby bardzo oburzające, te techniki negocjacyjne, ale to jest człowiek niepełnosprawny i to jest mało zabawne. Puentą tej rozmowy było wypowiedziane przez nią zdanie: "Albo będziesz się pie*dolił z panią mecenas, albo się ze mną dogadasz" - relacjonuje dziennikarz.

Jak myślicie, co jeszcze wyjdzie na jaw w tej i tak już bolesnej sprawie?

bEqPeZFX
bEqPeZFY
bEqPeZGq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(810)
Ela
2 miesiące temu
Laleczka ale chyba Chucky...
Dsds
2 miesiące temu
Bezwzględna ta Ewa...
Monik
2 miesiące temu
Polowa majatku mu sie nalezy
bEqPeZGr
Mimi
2 miesiące temu
Oglądałam to ! Niezle ten kolo w programie pojechał po nich 😂😅🤣
........
2 miesiące temu
Krzysztof się w grobie przewraca
Najnowsze komentarze (810)
Kok
2 miesiące temu
Chłopie posprzątaj na dziecko l plac na dziecko nie wstyd a nie zebrzesz
kgm
2 miesiące temu
Testament jest święty i koniec! Nasze prawo przewiduje zachowek.
Rozczarowana
2 miesiące temu
Krzychu seniorze, jak słyszę twoją piosenkę to zmieniam stację i nigdy nie kupię twojej ( Piszę małą literą, bo już nie mam szacunku do ciebie) płyty
Kajzer
2 miesiące temu
Takie to życie rodzinne!!! Dlatego najlepiej z rodziną wychodzi się na zdjęciu.Gdy w grę wchodzą pieniądze - najbardziej bliscy poróżnią się!!!
Zaba
2 miesiące temu
Tu jest za duzo kontrowersji. Zmiana testamentu jak juz KK ludzie na oczy nie widzieli? A światkami kto byl? Kosmala i Laleczka? Albo jej siostra? To jest grubymi nicmi szyte. Prokuratura powinna sie ta sprawa zainteresowac.
Natalia
2 miesiące temu
Jak mozecie sie wtracac ogolnie i komentowac nie swoje sprawy. Co za ludziska...
Ona
2 miesiące temu
Synu Krawczyka idz do roboty, a nie liczysz na darmo zwinac majatek dwoch osob
Roma
2 miesiące temu
Pobożna Ewunia pokazuje prawdziwe oblicze...
bEqPeZGj
BabyWitch
2 miesiące temu
Czytałam gdzieś, że ta kobieta jest przebiegła do tego stopnia, że udało jej się zmanipulować męża by adoptował 3 córki jej siostry i utrzymywał wielu członków jej rodziny. Jeśli to prawda, to mamy do czynienia z elementem rodem z thrillerów, który nie cofnie się przed absolutnie niczym w sprawie dla siebie ważnej, jak na przykład opłacenie jednej lub kilku osób by zdyskredytować juniora publicznie. Wydaje mi się, że tego chłopaka czeka długa batalia. Nie wierzę w sprawiedliwość w tym kraju, ale trybunał praw człowieka na pewno na pewno rozpatrzyłby sprawę na jego korzyść.
Jeck
2 miesiące temu
Puścić to nagranie niech polska usłyszy ta katoliczke. Otworzą się ludziom jeszcze bardziej oczy. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy, powiedział dość i co i zabrał braci ale nie do siebie za krzywdę człowieka. Amen.
Ślub+Ślub+Slu...
2 miesiące temu
Film "Krzysztof Krawczyk – całe moje życie" to tylko ckliwa bajeczka stworzona pod dyktando Ewy Krawczyk i Kosmali. W życiorysie Krzysztofa Krawczyka jest wiele ciemnych kart i zatajonych faktów. Oto jeden z nich: w filmie “Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” nie ma wzmianki o ślubie Krawczyka, który brał z Haliną Żytkowiak w cerkwi w Leningradzie. Z pierwszą żoną Grażyną miał ślub kościelny i kiedy podczas tournee po Związku Radzieckim zdradził ją z Haliną Żytkowiak i został na tym przyłapany, od razu oświadczył się Halinie i natychmiast, bez unieważnienia pierwszego małżeństwa, postanowił potajemnie wziąć drugi ślub i to bardzo uroczysty, ale … w obrządku prawosławnym. Ślub odbył się w cerkwi w Leningradzie, a świadkiem na nim był akustyk z Trubadurów, który tak wspomina to wydarzenie: “Widziałem, jak prawosławny batiuszka związał stułą dłonie Krzyśka i Haliny. Po wyjściu z cerkwi zrobili sobie jeszcze braterstwo krwi” Jeśli ktoś zechce stworzyć rzetelny dokument o życiu piosenkarza, to może zrobić furorę. Materiałów jest mnóstwo, świadkowie żyją, a po śmierci piosenkarza prawie codziennie odkrywane są nowe sensacje, które aż się proszą o książkę czy nowy, ale rzetelny film. Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala, z wiadomych powodów, pewnie się z tego nie ucieszą, ale i oni kiedyś muszą stanąć w prawdzie!
mimi
2 miesiące temu
Ewusia na bank z Kosmalą w spółce wykończyła Krzysztofa Krawczyka Seniora !!! Bo to ewidentnie śmierdzi ich sprawką i robotą !!! A kiedy tylko KKS otępili lekami to myk zmiana testamentu.... Zresztą adwokat syna KKS może poprosic o ekshumacje ciała i zlecenie bardzo dokładnych badań toksykologicznych w celu podejrzenia otrucia bądż przyczyny przyśpieszenia śmierci.!! Wiem to od wuja patomorfologa i jego grona znajomych lekarzy sadowych.
i tyle
2 miesiące temu
Krawczyk nie żyje i on już nic z tych pieniędzy mieć nie będzie. Więc ludziska przestańcie wspomagać hieny. Krawczyk nie miał serca i czasu dla syna, miał je dla obcych. Więc teraz niech te obce zatroszczą się o siebie i cudowną wdowę same. Całe życie pracuje się na swoją starość i Ewka zapracowała. Syn w końcu poczuje szczęście.
nieprawda
2 miesiące temu
Nie wierzę, że pani Ewunia tak powiedziała, ona nie używa takich słów... Pan Krzysztof płacze z nieba...
...
Następna strona
bEqPeZGL