Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Ewa Minge broni Kingi Rusin i chwali się swoją imprezą z gwiazdami: "Pomimo całego światowego obycia nadal pozostajemy dziećmi, kiedy dotykamy marzeń"

377
Podziel się:

Myślicie, że dotknięcie ręki Leonardo DiCaprio było marzeniem Kingi?

Ewa Minge broni Kingi Rusin i chwali się swoją imprezą z gwiazdami: "Pomimo całego światowego obycia nadal pozostajemy dziećmi, kiedy dotykamy marzeń"
Kinga Rusin, Ewa Minge (East News)
bESYxzAl

Kinga Rusin od kilku dni jest prawdziwą gwiazdą polskich mediów. Wszystko za sprawą hollywoodzkiej przygody podczas prywatnego oscarowego after party, którą ze szczegółami opisała w swoim "insiderskim" instagramowym wpisie. Dziennikarka z dumą pochwaliła się, że podczas zaledwie jednego wieczoru udało jej się przyćmić samą Beyonce, porwać do tańca Leonardo DiCaprio oraz oczarować Bradleya Coopera na tyle, że gwiazdor posyłał jej ukradkowe spojrzenia.

Chociaż emocje po tegorocznych Oscarach zdążyły już dawno opaść, osiągnięcie naszej reporterki bez granic wciąż jest szeroko komentowanie. Sama Rusin poświęciła pamiętnemu wieczorowi już kilka instagramowych wpisów, w których broniła swojej obszernej relacji z gwiazdorskiej imprezy i przy okazji chwaliła się zainteresowaniem zagranicznych mediów.

bESYxzAn

Chociaż zachowanie Kingi "do hotelu wróciłam o 7:00" Rusin zostało otwarcie skrytykowane przez wielu przedstawicieli polskiego show biznesu, niektórzy stanęli również w jej obronie. Jedną z osób chwalących dziennikarski upór Rusin była Joanna Krupa.

bESYxzAt

Oscarowe przeżycia gwiazdy TVN postanowiła również skomentować Ewa Minge. Projektantka znana jest ze swojej aktywnej działalności w mediach społecznościowych, gdzie chętnie komentuje bieżące wydarzenia z polskiego show biznesu. Tym razem, w tradycyjnie już obszernym wpisie, usprawiedliwiła zachowanie Rusin i przy okazji podzieliła się własnymi wspomnieniami z największymi gwiazdami Hollywood.

Dzień dobry Polsko. Swędzi mnie od kilku dni, ale liczyłam, że fala hejtu opadnie. W sprawie kapci, których Kinga nie chciała... Oczywiście zdjęcia z gwiazdami pierwszej ligi międzynarodowej nie są niczym nadzwyczajnym, bo się ludziom zdarza. Zaproszenie na zamknięte imprezy także, choć do Beyons pewnie rzadziej. Jest to niezaprzeczalny sukces i powód do ekscytacji. Można nawet trochę "zwariować" i dać się ponieść emocjom - rozpoczęła swój wywód Minge.

Okazuje się, że Ewa sama miała przyjemność otrzymać zaproszenie na prywatne gwiazdorskie przyjęcie w Cannes. Projektantka wspomniała, że miała okazję imprezować z takimi sławami jak Woody Harrelson, Edward Norton czy Salma Hayek.

Osobiście doświadczyłam niezwykłego zaproszenia na zamkniętą, charytatywną imprezę, w bardzo wąskim gronie po festiwalu filmowym w Cannes. Poker gwiazd. Byłam wówczas m.in. z Salmą Hayek, Edwardem Nortonem czy z moim idolem Woodym Harrelsonem. Nikt nie robił zdjęć, nie było smartfonów czy też raczkowały, nie było social mediów. Foty mam od fotografa, który miał pozwolenie. Rozmowę m.in. z Woodym przeżywałam tydzień. Kiedy przyszło mi niedawno pracować z Johnem Malkovichem, który był dla mnie od dziecka fascynacją, nie spałam w nocy. Kiedy na moje pokazy w Nowym Jorku czy Paryżu docierały prawdziwe gwiazdy, przeżywałam to! Jak się czujesz, kiedy Josh Harnett zgadza się razem z Malkovichem wystąpić darmo w specjalnej sesji dla twojej fundacji, bo cię polubili w trakcie wspólnej pracy? Poznawałam i poznaje wielu wybitnych czy bardzo znanych ludzi, bo to nie zawsze idzie w parze, nie zawsze jest okazja na zdjęcie, nie zawsze jest ono stosowne, czasem kontrakt wyklucza (i tak bywa) - dodała Ewa.

bESYxzAu

Na zakończenie swojego wpisu Minge postanowiła ponownie stanąć w obronie Kingi Rusin.

Zrozumcie, dla nas, zwłaszcza tych wychowanych jeszcze w komunie, za żelazną bramą, możliwość obcowania w tym teoretycznie nieosiągalnym świecie wywołuje ekscytację, zwłaszcza kiedy zauważasz, że jest on Tobie przyjazny, jak było to w przypadku Kingi Rusin. Z czasem uznajesz go za bardzo normalnego, ale wpierw trzeba doświadczyć. Nie wierzę, że Kinga Rusin wrzuciła zdjęcie Adele bez jej wiedzy i wyboru, o którym powiedziała. Z relacji Kingi nikt nie miał powodu się obrazić z obecnych na sali, a my dajmy już spokój z tym polskim powątpiewaniem w cudze sukcesy. To był sukces i jak znam Kingę, realny. A że relacja spontaniczna i barwna? Pomimo całego światowego obycia nadal pozostajemy dziećmi, kiedy dotykamy marzeń - podsumowała projektantka.

Zgadzacie się z przemyśleniami Ewy Minge?

bESYxzAv
bESYxzAw
bESYxzAO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(377)
haha
2 lata temu
droga Ewko ten opis jaki walnęła Kinga był do bólu żałosny
Rtv
2 lata temu
Już nie róbcie z ludzi głupich, tacy ludzie jak p. Rusin nie ekscytują się ze szczerego serca to co ona zrobiła to śmierdzący lans i brak hamulców. Gdyby była tam w roli dziennikarza to by wlazła z kamerą i mikrofonem. Była prywatnie jak sama podkreśla więc prywatne rzeczy zostawia się dla siebie. Koniec kropka i już jej nic nie pomoże i zakończmy już ten temat.
~anonim
2 lata temu
Kinia- ŻENADA i CEBULAK roku 2020
bESYxzAP
Petr
2 lata temu
Rusin ma wzrok tęskniący za rozumem
pinge
2 lata temu
"Z relacji Kingi nikt nie miał powodu się obrazić z obecnych na sali, a my dajmy już spokój z tym polskim powątpiewaniem w cudze sukcesy. To był sukces i jak znam Kingę, realny." .... sukces, że ktoś dał jej kawałek pizzy, a ktoś inny potrzymał za rękę ?
Najnowsze komentarze (377)
ratunku
2 lata temu
A to ta Bzdrynge
Hmm
2 lata temu
Pani Ewo,cieszę się, że Pani to napisała, ale cóż, czytając komentarze większości internautów - były to perły przed wieprze.
Hans
2 lata temu
hahaha a mnie bawi cały ten szum, najwięcej do powiedzenia mają ci co na tej imprezie nie byli, a już w ogóle polskie janusze to wiedzą kompletnie jak się zachować, wszędzie, dlatego nigdzie nas nie lubią. Pozdrawiam Kinga i Ewa, a reszta palić gumę miernoty.
Magda
2 lata temu
dno bez dna..gwiazdy?.żałosne
oko
2 lata temu
to osoba pełna pychy i buty z rozbuchanym ego.nic ja nie usprawiedliwi!!!!!
FZR
2 lata temu
Dziennikarzy TVPiSu po prostu nikt na takie imprezy nie zaprasza. To dlatego nie publikują żadnych zdjęć. No chyba, że z ZENKIEM :D:D:D:D
Keafer
2 lata temu
Nie przepadam za Panią Kingą, ale uważam, że fajnie byłoby byc na takiej imprezie wśród tylu gwiazd, i jak tu się zachować? myślę, że większość z nas miałaby z tyk problem
Janusz
2 lata temu
Nie ma co się rozczulać, ww już nigdy nie zostanie zaproszona na tego typu imprezę.
bESYxzAH
ewa
2 lata temu
HA,HA, HA. nIE MA TO JAK BYC WAZELINĄ
zsevbn
2 lata temu
zenada ,,,jedna crowa druga crowe tłumaczy,,,a po co wy tam były ,,uprawiałyscie najstarszy zawod ,,curtyzany z polski pojechały zarabiac dolce,,,,,,,,
dla idiotów
2 lata temu
i słoma z butów wylazła
matka
2 lata temu
tu raczej chodzi o to że Kinia jest strasznie żałosna!!
Facet
2 lata temu
Nie lubię silikonów , a tu sam plastik
bbb
2 lata temu
To prawidłowa postawa
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESYxzBA
bESYxzBB
bESYxzBC
bESYxzBD
bESYxzBE
bESYxzBj