Dymek
|
aktualizacja

Joanna Krupa TŁUMACZY wybryki reporterki bez granic Kingi Rusin: "Dzięki niej wiele osób mogło się dowiedzieć, jak to naprawdę wygląda"

171
Podziel się

"Wszystkie gwiazdy, które ją wyśmiewają, niech załatwiają sobie zaproszenia i ciekawa jestem, jak oni by się zachowywali" - dodaje Joanna. Miły gest z jej strony?

Joanna Krupa TŁUMACZY wybryki reporterki bez granic Kingi Rusin: "Dzięki niej wiele osób mogło się dowiedzieć, jak to naprawdę wygląda"
Joanna Krupa, Kinga Rusin (East News, East News)

Choć zazwyczaj po oscarowej gali głośno jest głównie o zwycięskich filmach czy stylizacjach gwiazd z czerwonego dywanu, to w tym roku jest nieco inaczej. Polska bowiem od kilku dni obserwuje niekończącą się relację reporterki bez granic Kingi Rusin, która dostąpiła zaszczytu, goszcząc po rozdaniu nagród w domu Beyonce i Jaya-Z. Najpierw było zdjęcie ze "szczupłą jak przecinek" Adele, przy okazji też szczegółowe informacje na temat kulis prywatnego after party. Następnie zdjęcie obiegło największe magazyny na świecie (troszeczkę stało się to przy naszym udziale), a teraz Kinia "trzymałam Leo z rękę" Rusin musi się tłumaczyć...

Będąc w LA, Kinia nie próżnuje. Okazuje się, że odwiedziła tam nie tylko światowej sławy przyjaciół takich jak Beyonce, Charlize Theron czy Bradleya Coopera, ale też i naszą polską Joannę Krupę. Zgodnie już z tradycją, ze spotkania była też pamiątkowa fotografia.

Ale na zdjęciu się nie skończyło. Joanna postanowiła bowiem stanąć w obronie Kingi "przyćmiłam Beyonce" Rusin, broniąc jej pooscarowych wywodów.

Kochani, postanowiłam zabrać głos w sprawie mojej koleżanki Kingi. Nie ukrywam, że przykro mi jest, jak widzę, jaka posypała się fala prześmiewczych komentarzy wśród ludzi, mediów, a co najśmieszniejsze, polskich gwiazd. Prawda jest taka, że eventy w Stanach wyglądają nieco inaczej, niż w Polsce - czytamy na InstaStory celebrytki.

W dalszej części obronnego wpisu dodała również, że osoby, które krytykują poczynania Kini, tak naprawdę jej zazdroszczą, ponieważ oni nie dostali zaproszenia...

Na prive party po Oscarach jest bardzo ciężko się dostać. ciekawe, kto jeszcze dostał zaproszenie, skoro krytykuje Kingę, która chciała podzielić się ze swoimi fanami, bo mało kto ma możliwość zobaczyć to od środka. Dzięki Kindze wiele osób mogło się dowiedzieć, jak to naprawdę wygląda. To na pewno super przeżycie dla każdego człowieka, który jest pierwszy raz na takim wydarzeniu i chęć podzielania się nim ze swoimi fanami jest naturalna. Wszystkie gwiazdy, które wyśmiewają, niech załatwiają sobie zaproszenia i ciekawa jestem, jak oni by się zachowywali - tłumaczy.

Też zazdrościcie Kindze przygód?

KOMENTARZE
(171)
Jola
2 tyg. temu
bardzo duzo sie dzieki dziennikarce Kini dowiedzieliśmy o imprezach w LA, he he. Ze ktoś z nia tanczył, ktoś z nią rozmawiał a inny przesyłał do niej uśmiechy. A ja myślałam że tam nikt nie móqwi,nie tańczy i nie uśmicha sie . to już coś
Rtv
2 tyg. temu
Kwestia etyki i wychowania. Jak komuś tych podstaw brak nigdy nie zrozumie gdzie leży problem w tej kwestii.
Gość
2 tyg. temu
Myślę, że opis na poziomie 12 latki jarajacej niczym littlemoonster biberem jest po prostu słaby. Brzmi jak typowa mitomania. Po prostu na pewnym poziomie nie przystoją takie opisy.
Mojnik
2 tyg. temu
Pani Joanno i Pani Kingo. Sek w tym, że dla ludzi honoru nie jest podnieta gwiazda ekranu. Zaszczyt to ratować życie ludzi, zwierząt, bronić słabszych, budować mosty. Większe wrażenie niż wymuskany aktor robi na mnie choćby pracownik smieciarki, który dzień w dzień, za marne pieniądze sprząta nasze brudy.
Megan
2 tyg. temu
Patronka drwali chyba już odespała
Najnowsze komentarze (171)
wojtuś
2 tyg. temu
ZAZDROŚĆ, ZAZDROŚĆ TO NIESTETY CECHA POLAKÓW. NAJWIĘKSZĄ ZAZDRIOŚNICĄ ,EGOISTKĄ TO MAŁGONIA, KTÓRA WYŚMIAŁA JĄ NA SWOIM ISTAGRAMIE. NO CÓZ TO CO WYPRAWIA MAŁGONIA TO DOPIERO WIOCHA ,ŻENADA I PONIŻANIE ETYKI BOBIETY. BRAKUJE ktoś napisal JEJ ZDJĘCIA Z TOALETY. MOŻE SIE DOCZEKAMY Ją NA WSZYSTKO STAĆ . RZUCA lady K…..MI itp.
AACD
2 tyg. temu
Rzeczywiście mamy zazdrościć chamstwa i prostactwa....
Słoma
2 tyg. temu
Wyfiokowana pindzia , a w środku wiocha bez klasy.
pycha
2 tyg. temu
Beznadziejna mega snobka...z tym się już nic nie da zrobić ... żałosna
Pan s.
2 tyg. temu
Właściwie patrząc na zachowanie i zachowanie pani Kingi i komentarze ,chce się powiedzieć chodźmy na spacer się przewietrzyć a pani Kinga niech zostanie w swoim świecie
Uuuaas5670
2 tyg. temu
Powiem tak.Jesteście wszyscy beznadziejni
Luiza
2 tyg. temu
Dzołana gdzie byłaś jak robiłaś karierę?
Kaja
2 tyg. temu
Po prostu Rusin nie jest lubiana, za to jaka jest. Ekspert od wszystkiego, zadufana w sobie starsza pani. Ok mogło się zdarzyć, ale bez powodu niektóre celebrytki są szanowane, a inne nie. Polacy to nie ciemnogród jak myślą tvn owskie pseudo inteligenci.
gosc
2 tyg. temu
krupa kolejna porno wiesniara ze robilaby to samo a swiatowa niby taka...
Yyc
2 tyg. temu
Wieśniaczka z wafki i kropka.
Marcin
2 tyg. temu
To się dobrały panie celebrytki. Gwiazdy dzięki ludziom-amebom siedzącym jak małpy przed telewizorem. Ludzie Was naprawdę interesują takie newsy? Zawsze mam bekę z takich newsów.
wybredny
2 tyg. temu
słodka idiotka
na temat
2 tyg. temu
A KOGO TO TA kinga obchodzi?
Hmm
2 tyg. temu
Mi ten opis Kingi chciałoby się skomentować filmikiem Marty Linkiewicz, wracającej z imprezy z raperami w busie ;)
...
Następna strona