Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

SUKCES PUDELKA: Kinga Rusin zyskała międzynarodową sławę, bo wysłaliśmy jej zdjęcie do redakcji "Daily Mail"

274
Podziel się

Myślicie, że Kinga nam podziękuje?

SUKCES PUDELKA: Kinga Rusin zyskała międzynarodową sławę, bo wysłaliśmy jej zdjęcie do redakcji "Daily Mail"
(fot. ONS, fot. Instagram, @kingarusin)
bDZSAdkR

Fani Adele od miesięcy musieli radzić sobie z notoryczną absencją ich ukochanej gwiazdy w kolorowych mediach. Po głośnym rozwodzie gwiazda postanowiła bowiem skupić się wyłącznie na sobie, usunąć w cień i poddać rygorystycznemu systemowi treningów i drakońskich diet, które w efekcie doprowadziły do spektakularnej utraty wagi. Nic więc dziwnego, że zagraniczne media tabloidowe są wręcz wygłodniałe najnowszych zdjęć muzycznej ikony, która ostatnimi czasy unika paparazzi jak ognia.

Na szczęście z pomocą spragnionym sensacji brukowcom postanowiła przyjść sama Kinga Rusin, która opublikowała w ostatni poniedziałek na swoim Instagramie zdjęcie z wyraźnie odchudzoną piosenkarką. Jak czytamy w opisie zdjęcia, które powstało ponoć po tym, jak sama Beyonce przyznała Kindze, że czuje się przez nią "przyćmiona", polskiej prezenterce udało się nawiązać kontakt ze słynną Brytyjką w trakcie swobodnej pogawędki na temat... domowych kapci.

bDZSAdkT
Zobacz także: Kinga Rusin snuje o przyszłości córek

Przezorna Kinga pamiętała jednak, aby nie oznaczać Adele w swoim poście. Na przyjęciu panował całkowity zakaz robienia zdjęć, gospodarzom mogłoby się więc nie spodobać, że nasza rodaczka postanowiła zrobić "poimprezowy wyjątek", zapraszając zapewne przemęczoną już zabawą do białego rana piosenkarkę do wspólnego selfie.

bDZSAdkZ

Nie mogliśmy jednak pozwolić na to, aby tak wielki sukces polskiej gwiazdy przeszedł niezauważony. Wysłaliśmy więc zdjęcie naszej polskiej perły u boku Adele do Daily Mail, który kilka minut później opublikował gotowy tekst. Jakże wielka była więc nasza radość, gdy po naszej poniedziałkowej ingerencji na zdjęcie Kingi i Adele rzuciły się największe zagraniczne tabloidy. Nazwisko obrotnej prezenterki pojawiło się między innymi na łamach Daily Mail, The Sun oraz People.

Ostatni z wymienionych portali napisał, co prawda, że Kinga Rusin jest "osobowością telewizyjną z Rosji", jednak naprawił już swój błąd i, jak zapewnia sama poszkodowana, wystosował odpowiednie przeprosiny.

Pani Kingo! Pani zdjęcie z Instagrama jest w People Magazine! Jedyny zgrzyt to taki, że napisali, że jest pani Rosjanką - poinformowała Kingę zatroskana fanka.

Poprawili i przeprosili - uspokoiła prezenterka.

bDZSAdla

Z tego miejsca chcieliśmy serdecznie pogratulować Kindze chwilowego rozgłosu.

Myślicie, że po takim wyskoku Kinia może jeszcze liczyć na kolejne zaproszenie na "prywatne przyjęcie" w Hollywood?

bDZSAdlb
bDZSAdlu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(274)
Tiaaa
rok temu
Rozmawiały o butach? Może Adele w delikatny sposób zwracala jej uwagę, żeby założyła kapcie.... jak reszta
PARASITE
rok temu
Kinia ma fotę życia. Adele ją pozywa. Wykazuje się adwokat. Potem wkręca córki jako gosposie i Tomka na szofera Adele. Wszyscy łapią darmowy internet w łazience...
Pop
rok temu
Na takiej imprezie wszyscy robią zdjęcia tylko dla siebie. Wierzę w jedno Kindze. Że wszyscy faktycznie bawili się bardzo dobrze bo wiedzieli, że ,,ŻADNE” zdjęcie nie trafi na portale plotkarskie. Adele za pewne też w to wierzyła. W końcu taka ranga imprezy jak Oskary... a tu masz Ci babo placek. Niestety tym razem amerykański TVN zaprosił jedną z przedstawicielek stacji. Jeśli nie jesteś z tego świata jak np. nasza Kinia, to co się dziwić że kobieta oszalała i sprawiła, że większość z Nas poczuło zażenowanie takim przechwalczym i nie rozsądnym wpisem na Insta. No i pudel dołożył swoje pare groszy i masz!! Ja bym się wstydziła tak zachować. Potrafię uszanować prywatność znanych osób. Jak widać sodówka uderzyła.
bDZSAdlv
gość
rok temu
W sumie to dobrze że podpisują Kingę jako Rosjankę.... Wstyd mniejszy, to co złe pójdzie na konto naszych wschodnich sąsiadów 😂
magda
rok temu
Zdjęcie obu Pań jest w ogólnonimieckim wydaniu Bilda z informacją jakoby panie rozmawiały o butach p.Rusin a ta nie poznała Adele ze względu na jej redukcję wagi, co Bild podkreśla szczególnie podając 45 kg. Nie wiem, czy Adele się ucieszy, ale zdjęcie obiegło świat
Najnowsze komentarze (274)
abrakadabra
9 miesięcy temu
Te komentarze nie raniły ,mówiły tylko prawdę o jej charakterze !
wea
rok temu
Adele schudła zmniejszając żołądek tak jak Szostak.
Edi
rok temu
Rusin a kiedy ty poprawisz sie i przeprosisz osoby ktore szkalujesz, zaczepiasz, wrzeszczysz, krytykujesz etc.
Hoyna
rok temu
O Boże, jakie to durne:(((
mmmmmm
rok temu
Dissujecie Kingę Rusin za to, że upublicznia fotki z prywatnej imprezy, po czym sami wystawiacie Adel niczym mięso armatnie do plotkarskiego serwisu. Niezła robota! A potem jeszcze zadowoleni piszecie o tym "u siebie". Brawo!
gość
rok temu
A ile Ty pudlu na tym donosie zarobiłeś? Tobie to też się opłacało, co nie? Też masz swoje 5 minut sławy. Żenada jedna wielka!!!
Gosc
rok temu
Nudy
Leo
rok temu
Kinga come back please!! I want to dance again...
bDZSAdln
Aga
rok temu
Te kreacje pani Rusin sa okropne.
Jo_ko
rok temu
A Was chyba w d szczypie :)
nic
rok temu
Może to i dobrze że wzięli ją za Rosjankę. Mniej wstydu dla Polski.
ach
rok temu
Niestety Rusin nie jest żadna osobowością telewizyjną, ona tylko siedzi na kanapie i zadaje pytania napisane przez wydawce i to tyle na temat tej pani!
jajaj
rok temu
Rusin to raczej nie polskie nazwisko, hmm ciekawe skad pochodzI?
Lgosc
rok temu
Boże, po co to sprostowanie, już lepiej niechby było, że rosyjska prezenterka ...
...
Następna strona
bDZSAdlP