Trwa ładowanie...
Kubuś
Kubuś
|
aktualizacja

Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o zmiany wśród prowadzących w "DD TVN". Tak zareagowała

Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła statuetkę na gali Glamour w kategorii "misja". W rozmowie z Pudelkiem Małgorzata zdradziła, czy na chwilę obecną czuje się spełniona i co napędza ją do dalszego działania. Rozenek pokazuje część swojego życia na Instagramie i codziennie mierzy się z falą krytyki od obserwatorów. Jak "Perfekcyjna" sobie z tym radzi? Oprócz tego zapytaliśmy ją o plotki na temat nowych prowadzących w "Dzień Dobry TVN". Tak zareagowała!

75
Podziel się:
KOMENTARZE
(75)
uwierzysz....
miesiąc temu
Dobra mina do złej gry - zaraz jeszcze powie , że ja namawiali by została, ale miała inne plany
Anka
miesiąc temu
Chciałam posłuchać i nie dałam rady, nie cierpię baby, za co ta nagroda? Ona spełniona, a nie udało jej się jako dziennikarce, aktorce i w ogóle kim ona jest i czym konkretnie się zajmuje???
Janka
miesiąc temu
Porażka
gość
miesiąc temu
Ona ma już całkiem zmienioną twarz.To całkiem inna osoba.
M.Trynkiewicz
miesiąc temu
Naszą polska Brigitte Macron
Najnowsze komentarze (75)
Zażenowany
miesiąc temu
Jak długo jeszcze będziecie promować ludzi którzy nic nie potrafią?Ta pani ma podstawowe braki wiedzy, słownictwa itd.Polożyla program i jeszcze dostaje nagrodę ,kogo chcecie nabrać?
daw
miesiąc temu
Co na to przeszczep i Cichopek.
Malina
miesiąc temu
Nie lubię tej osoby.Strasznie mnie irytuje każdy wywiad z nią .
$$$$
miesiąc temu
Nie nauczyli się jeszcze? Ona ciągnie na dno TVN. Ddtvn tego dowiodło. Dla tv widz powinien się liczyć, a nie nielubiana "gwiazda". Nie obejrzymy żadnego programu z nią !!!!!
tralala
miesiąc temu
Fenomen, nikt jej nie chce oglądać, a cały czas ją zatrudniają do nowych rzeczy. DDTVN niczego ich nie nauczyło...
widz
miesiąc temu
Majdanowa jest PRYMITYWNYM człowiekiem, pokazuje całe swoje prywatne życie i swojej rodziny w internecie: z łózka, łazienki, w majtkach, staniku, itp . Nic nie robi , tylko kręci InstaStories. Osoba NARCYSTYCZNA do kwadratu. Udaje pani dziennikarkę, prezenterkę, a kompetencji brak. Zasób słownictwa ubogi, umiejętność prowadzenia programu na żywo zerowa. Za to na pierwszy plan wybija się u pani przemądrzałość na każdy temat, jaki się pojawia na wizji. 😏 W głowie pusto, ZERO WIEDZY na jakikolwiek temat. WSTYD dla tvn, że ją w ogóle zatrudnili. Jak ona prowadzi, to OGLĄDALNOŚĆ leci na łeb na szyję, bo widzowie jej nie chcą w żadnym programie.
Oburzona
miesiąc temu
Ta twarz jakaś taka wymęczona,pognieciona,nie wiem jak to nazwać?,za dużo reklam na tej buzi,każdy gabinet kosmetyczny. masował ja za darmo,byleby reklamowała ich zabiegi i to widać,ale skutek odwrotny.Strach pomyśleć jak się sypnie za 10 lat,a może i szybciej,szkoda,ale taka moda na całym świecie wśród pustych bab!
Zocha
miesiąc temu
Honoru u pani Madan brak. po takiej krytyce widzów każdy INELIGENTNY człowiek, dawno by zrezygnował, ale czego się można spodziewać po osobie, która codziennie serwuje ludziom SERIAL ze swojego życia prywatnego? Droga stacjo TVN nie spodziewałam się tego, ze zatrudniacie osoby bez elementarnych umiejętności prowadzenia programu na żywo. PROFESJONALIZM się skończył wraz z odejściem pana Edwarda Miszczaka. Jestem ciekawa. jak szybko mój komentarz zostanie USUNIĘTY. 🤨
taka prawda
miesiąc temu
Zaorała DDTVN.😏
opu
miesiąc temu
Ale przecież ona nie jest prawdziwa dziennikarką, to tylko celebrytka ,która chce ją udawać
BOGDAN,OLGIER...
miesiąc temu
ŚWIETNIE
MIRKA,JOLA
miesiąc temu
BRAWO!!!!!!!!!!
Marzena,Jan
miesiąc temu
ZACZYNAMY OGLĄDAĆ TEN PROGRAM
Iza
miesiąc temu
Obrzydliwy głos. Pod tym względem dobrali się idealnie bo Lordosław w głosie też ma coś takiego jakby mu flegma zalegała.
...
Następna strona