Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

Filip Chajzer ŻALI SIĘ na krytykę po dyskusji o coming oucie piłkarza: "Czuję się, jakby ktoś dał mi w twarz"

187
Podziel się:

Filip Chajzer najwyraźniej nadal nie rozumie, dlaczego rozmowa pod hasłem "Czy wolno być gejem w sporcie?" jest społecznie szkodliwa. "Należy przyjąć krytykę, dokonać refleksji i wyciągnąć wnioski" - radzą mu internauci. Posłucha?

Filip Chajzer ŻALI SIĘ na krytykę po dyskusji o coming oucie piłkarza: "Czuję się, jakby ktoś dał mi w twarz"
Filip Chajzer żali się na krytykę (AKPA)

Filip Chajzer, podobnie jak jego znany ojciec, wybrał pracę w show biznesie, ale o ile Zygmunt Chajzer jest postacią, która unika skandali i cieszy się powszechną sympatią, to jego syn już niekoniecznie.

W trakcie swojej kariery Filip wielokrotnie zaliczał wpadki, które odbijały się szerokim echem w mediach. Wystarczy przypomnieć choćby rasistowskieseksistowskie komentarze, przeklinanie na wizji czy udawanie ataków paniki.

W pewnym momencie powstała nawet petycja o usunięcie Chajzera z TVN. Nazwano go w niej "prezenterem szkodliwym społecznie".

Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego prezentera - pisali twórcy akcji na Facebooku.

Mimo tych skandalicznych zachowań Filip jakimś cudem ocalił posadę. Stworzył bowiem osobliwy sposób "przepraszania", który wszedł nawet do słownika miejskiego slangu pod hasłem "chajzerowanie". To takie "przeprosiny bez przeprosin", które dotyczą tylko "tych, którzy poczuli się urażeni". W dodatku zaraz po nich następuje zwykle jakaś akcja charytatywna, która ma odwrócić uwagę od skandalu i zatrzeć złe wrażenie.

Zobacz także: Zero od jurorów z Ukrainy oraz co pogrążyło Ochmana

Ostatnio Chajzer po raz kolejny naraził się widzom, gdy w niewybredny sposób wypowiadał się w "Dzień Dobry TVN" o ludziach LGBT+. Nie robił tego zresztą sam, a ze współprowadzącą, Małgorzatą Ohme. Temat dotyczył coming outu brytyjskiego piłkarza, a dyskusja odbyła się pod hasłem "Czy wolno być gejem w sporcie?". Ohme już zdążyła się wytłumaczyć, zapewniając, że jest bardzo tolerancyjna, i przeprosić, "jeśli ktoś nie zrozumiał sarkazmu".

Filip w swoim stylu skomentował wpis Ohme, przedstawiając siebie jako pokrzywdzonego.

Czuję się, jakby mi ktoś dał w twarz. Przeszedłem w życiu długą drogę. Również mentalną. Uważam teraz ponad przeciętnie, żeby równość była akceptowana i akcentowana. To jednak, jak widać, nie ma żadnego znaczenia. Po ludzku jest mi przykro - napisał.

Czyli - jeśli dobrze rozumiemy - Filipowi nie jest przykro, że uraził swoimi słowami wielu widzów, tylko jest mu przykro, że spotkała go za to krytyka? Internauci mają dla niego kilka rad.

Należy przyjąć krytykę, przestać się tłumaczyć i mówić, jakim to jest się piewcą i obrońcą praw, tylko przyjąć na klatę, przyjąć do wiadomości, dokonać refleksji i wyciągnąć wnioski. Niektórym też po ludzku jest przykro; To troszkę Filip chajzerowaniem zaleciało. Ta cała ironia bardziej wydaje się być wymówką zwykłej wpadki; Na drugi raz PO LUDZKU waż słowa, bo niestety bardzo często szybciej mówisz, niż myślisz. Nie będę podawała przykładów, bo lista byłaby dłuuuga - piszą w komentarzach.

Chajzer nie przyjmuje jednak tych słów do wiadomości i dalej uważa się za "ofiarę".

Liczę na to, że jesteś nieomylną wyrocznią opartą na prawie boskim. Wtedy twoja ocena będzie dla mnie fundamentem dalszych kilometrów mojej drogi - odpisał jednej z komentujących osób.

Myślicie, że Filip jest zdolny do jakiejkolwiek autorefleksji?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(187)
Tola
2 lata temu
Biedny Filip, jak zwykle to on jest pokrzywdzony ...
Haha
2 lata temu
A co kochanka na to?
Gosia
2 lata temu
Zdradził partnerkę
Fuuuj
2 lata temu
Na sile chce być oryginalny.
Ciekawe co
2 lata temu
A co z przyjaciółka od drinków i jazdy tramwajem?
Najnowsze komentarze (187)
???
rok temu
I po co oglądać tvnieprawda??
Magda
2 lata temu
Akurat tu nie ma czego się czepiać.
Takaprawda
2 lata temu
Człowiek żenada. Cokolwiek nie powie to gafa za gafą, a potem wielce pokrzywdzony!
mona
2 lata temu
nic nie bylo, nie ma sprawy , o co chalas
Proste
2 lata temu
"Czy wolno być gejem w sporcie" miało jak zwykle znaczyć, że geje są prześladowani w całej Polsce i tylko w TVN się ich szanuje. Tylko może Polacy mają już dość wmawiania im nietolerancji tam, gdzie jej nie ma - i potraktowali ten materiał jako celowe dążenie dziennikarzy do tworzenia podziałów w społeczeństwie. Czyli nawoływanie do nienawiści
jackarizona
2 lata temu
zakała telewizji
Lm07
2 lata temu
Dlaczego TVN uparcie lansuje ludzi powszechnie nielubianych i tak irytujących jak on czy Rozenek?
Edek
2 lata temu
Ta Ohme i on to tragedia! Wywalić ich z TV!!!
Lola
2 lata temu
Ja nie wiem, ale on jest jakie w moich oczach jakis taki ulomny troche.
Bananowy_song
2 lata temu
Fifi, jak zbiórka przykryje twoją zdradę? Musisz zebrać baaaaaaaardzo dużo hajsiwa.
Ojoj
2 lata temu
Przecież to homofob. Obejrzyjcie tem program co ludzie gotują dla siebie. Ten co wedzokowska bataty zepsuła. On był z Miśkiem Witkowskim chyba i widać było obrzydzenie. Nie potrafił się zupełnie zachowac. Facet z wielkim mniemaniem o sobie, wszedł do tv bo ojciec go nachalnie go lansował.
arnold
2 lata temu
królik 2.0.
lolex
2 lata temu
ta fryzura i ten zarost :D buahhahaah
vvv
2 lata temu
NIE TRAWIĘ TYPA DAWNO TEMU MIAŁ WYLĄDOWAC ZA TEGO TYPU PRZYGRYWKI ,,DLATEGO NIE OGLĄDAM PROGRAMU Z JEGO UDZIAŁEM ,
...
Następna strona