oppa
|
aktualizacja

Filip Chajzer ZASTĄPI Szymona Hołownię w "Mam Talent"?! "Były już pierwsze rozmowy z produkcją"

170
Podziel się

TVN ponoć poważnie rozpatruje kandydaturę dziennikarza do poprowadzenia jednego ze swoich największych programów rozrywkowych. Co na to Marcin Prokop?

Filip Chajzer ZASTĄPI Szymona Hołownię w "Mam Talent"?! "Były już pierwsze rozmowy z produkcją"
(fot. ONS)

Od kilkunastu lat duet składający się z Marcina Prokopa i Szymona Hołowni podwyższał poprzeczkę prowadzącym programów rozrywkowych w Polsce. Panowie nigdy nie musieli ratować się tanią kontrowersją i potrafili z szacunkiem podejść do każdego uczestnika, co zaskarbiło im w zamian uznanie widowni. Niedawno Hołownia ogłosił jednak, że musi pożegnać się ze swoim ukochanym programem w związku ze wzięciem udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich. Wiadome było, że Prokop nie będzie sam do siebie opowiadać żartów na wizji, stacja rozpoczęła więc poszukiwania nowego prowadzącego, który byłby w stanie poradzić sobie z tak wielkim formatem.

Według Faktu TVN znalazł już swojego potencjalnego kandydata. Na zastępstwo Hołowni typowany jest ponoć nie kto inny jak Filip Chajzer.

"Na razie mówi się tylko o Filipie, który idealnie nadaje się do programów rozrywkowych. Były już pierwsze rozmowy w tej sprawie z produkcją. Wszystko układa się idealnie, bo poza Dzień Dobry TVN Filip nie ma teraz innego programu, a widzowie lubią go oglądać" - zdradza informator tabloidu.

Chcielibyście oglądać Mam Talent w pakiecie z Filipem Chajzerem?

Oglądaj tv online za darmo w WP Pilot. Kliknij tutaj!

KOMENTARZE
(170)
Jula
4 tyg. temu
Błagam nie
syla
4 tyg. temu
To ja podziękuję :(
Ahtia
4 tyg. temu
Współczuję Prokopowi takiego partnera...
Toyo
4 tyg. temu
Nie rozumiem. W tym kraju nie ma komu pracować? Jest tylu młodych ludzi po studiach dziennikarskich a Ci zarówno w TVP jak i w TVN wyciskają te same twarze i to bez żadnego przygotowania jako prezenter.
ewka
4 tyg. temu
Pewnie chcą żeby Chajzer przy Prokopie nabrał ogłady ale to nic nie da.Chajzerowi potrzebne są wielomiesięczne kursy a do tego prywatne korepetycje i też mu to nie pomoże.Jak ktoś w tym wieku jest kołkiem to nic go już nie zmieni.Kołek był,kołek jest i kołkiem zostanie.
Najnowsze komentarze (170)
Sonia
3 tyg. temu
Obracanie ciągle tymi samymi postaciami. Tyłu młodych dziennikarzy nie ma szans. Prokop też nudzi. Czekamy na nowy talent. szkoda programu
Sonia
3 tyg. temu
Nie, zostawić program bez prowadzących z n a pisami i jury.
mała
4 tyg. temu
nieeeeeee
mg123
4 tyg. temu
"Kur** no nie! No po prostu kur** no nie! Boże, czy Ty to widzisz?!" :(
Koko
4 tyg. temu
Proszę tylko nie on!!!!!
wafello29
4 tyg. temu
Tylko nie to... Ludzie Kochani...
Żartuję
4 tyg. temu
Będzie prezydentem
Nos
4 tyg. temu
Wart Pac pałaca, a pałac Paca.
Gość
4 tyg. temu
Nie tylko nie to,ten pan nie pasuje do Pana Marcian
ALTo
4 tyg. temu
Mam nadzieję, że Prokop ma do siebie szacunek i zrezygnuje
Andzia
4 tyg. temu
Nie wiem kto lubi go oglądać jak dla mnie on nie nadaje się do telewizji a napewno nie do „Mam talent” zepsuje cały program. Może kobieta albo jakiś inny facet ale nie on nie potrafi się zachować stosownie do sytuacji co nie raz już udowodnił w wielu programach. Apeluje do TVN nie psujcie sobie oglądalności
645
4 tyg. temu
i tym sposobem juz nie bede dalej tego programu ogladac
Hala
4 tyg. temu
Super bardzo lubię tego prowadzącego
Taa
4 tyg. temu
Mam nadzieję, że to żart....
...
Następna strona