Trwa ładowanie...
Przejdź na

Internauci chcą usunięcia Filipa Chajzera z wizji. Pod apelem podpisało się ponad 20 tysięcy osób!

492
Podziel się

Wygląda na to, że widzowie szybko nie zapomną dziennikarzowi jego ostatniego wybryku.

Internauci chcą usunięcia Filipa Chajzera z wizji. Pod apelem podpisało się ponad 20 tysięcy osób!
(ONS/Karolina Misztal Reporter)
bDZpxlFh

Filip Chajzer w zasadzie od początku swojej telewizyjnej kariery budzi skrajne emocje. Dziennikarz słynie z nieprzemyślanych wypowiedzi czy nietrafionych żartów, które niejednokrotnie oburzały widzów programów z jego udziałem. Jednocześnie wciąż może pochwalić się wiernym gronem fanów, którzy podchodzą do jego osobliwego poczucia humoru z nieco większym zrozumieniem.

Niedawno w ramach prowadzonego przez siebie pasma śniadaniowego Chajzer i jego partnerka Małgorzata Ohme rozmawiali z zaproszoną psycholożką na temat zdrowia psychicznego. Prezenter uznał, że świetnym pomysłem na pożegnanie się z widzami będzie symulacja ataku panikipaniki. W związku z tym chwycił się za klatkę piersiową i osuwając na fotel zaczął wydawać z siebie bliżej nieokreślone dźwięki. Jego mały performance był na tyle niezręczny, że wprowadził w zakłopotanie nie tylko siedzącą obok Ohme, lecz również innych jego kolegów i koleżanki ze stacji.

bDZpxlFj

Zachowanie Chajzera wzbudziło również liczne kontrowersje wśród internautów. Chociaż dziennikarz próbował dość nieudolnie wytłumaczyć swoją symulację chęcią rozpoczęcia tematu o świątecznych zakupach, w jego kierunku i tak padł ogrom niepochlebnych komentarzy.

bDZpxlFp

Okazuje się jednak, że internauci nie zamierzają szybko wybaczyć kolejnej wpadki Chajzera. Mało tego, niektórzy chcą nawet, aby prezenter został na dobre odsunięty od prowadzenia programów TVN-u. Ostatnio na Facebooku powstało nawet specjalne wydarzenie o wymownym tytule "Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji", w którym swój udział zadeklarowało ponad 20 tysięcy użytkowników. Jednocześnie została utworzona specjalna petycja, pod którą zebrano niemal 1800 podpisów.

"Prosimy stację TVN o usunięcie* prezentera szkodliwego społecznie* (pana Filipa Chajzera) z wizji. Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego „prezentera”" - napisali twórcy facebookowej akcji.

Co sądzicie o apelu internautów? Podpiszecie petycję?

bDZpxlFq
bDZpxlFr
bDZpxlFK
KOMENTARZE
(492)
Iwo
rok temu
Nie dziwie się. Strasznie narcystyczny typ, przekonany o swojej błyskotliwości i wyjątkowości. Żarty poniżej poziomu „śmiechu warte”
Wera
rok temu
Jestem za. Schudł trochę i uważa się za bożyszcze kobiet, ojcu do stop nie dorasta niestety, ani klasa, ani elokwencja, ani...niczym
Ddddff
rok temu
Burak
bDZpxlFL
Wideoprez
rok temu
i dobrze, po co go ojciec wciskal do tv. na urysnowie był bananowym łobuzem co męczył Atora w piaskownicy.
Gość
rok temu
Kompletnie się nie sprawdza w roli prowadzacego.
Najnowsze komentarze (492)
hiii
rok temu
Wiadomo,że nie patrzy się na wygląd ale na Niego się nie da patrzeć w telewizji naprawdę. Nie chce być chamska ale naprawdę się nie da, jest odpychający.
Marian
rok temu
Nareszcie koniec prostackiego ćwoka.
Tva
rok temu
Też przestałam oglądać dzień dobry TVN, bo nie mogę na niego patrzeć.
Ewcia
rok temu
Trzyma poziom Tvn. Wszyscy warci siebie, rozwiązać szczujnię.
Kamila
rok temu
A ja go lubię. Nikt nie jest idealny. Opanujcie sie po co ten hejt
Ola
rok temu
Bardzo dobrze
Ona
rok temu
Też się zastanawiam po co go trzymają... Jest beznadziejny
Monn
rok temu
Nie lubię go jest beznadziejny juz dawno powinni go odsunąć
bDZpxlFD
Ewa
rok temu
TVN he he to trzeba by było zwolnić tam całą resztę
Basia
rok temu
Lubiałam go kiedyś a teraz nie oglądam tvnu przez niego
Klzudia
rok temu
Taki inny od reszty poczekajmy zwariowanych nieprzewidywalnych ludzi a nie sztywnych manekinów tylko to dorabianie się rodzinnie w telewizji mnie w...wiadomo
Klzudia
rok temu
Taki inny od reszty poczekajmy zwariowanych nieprzewidywalnych ludzi a nie sztywnych manekinów tylko to dorabianie się rodzinnie w telewizji mnie w...wiadomo
ewka
rok temu
Filip Chajzer to Filip z konopi.Dorosły dzieciak.Podobną dorosłość przewiduję Adamowi Zdrójkowskiemu.Pierwszy nie jest dojrzałym ,dorosłym facetem a drugi nim nie będzie.
Klasa
rok temu
Nikt nie hejtuje P. Prokopa ,P. Wellman ,P. Jędrzejaka,to są ludzie którzy posiadają klasę,naturalne poczucie humoru,wprawiają widza w dobry humor .Działają charytatywnie nie obnosząc się tym w mediach i przede wszystkim pomagają za swoje pieniądze,a nie za wasze (nawołując byście dali na to ,czy na tamto )
...
Następna strona
bDZpxlGf