Trwa ładowanie...
Przejdź na

Filip Chajzer zachwycony konkursowym zdjęciem półnagiej fanki: "NIECH WYSTRZELI GEJZER BIELI"

127
Podziel się

Bawi Was to?

Filip Chajzer zachwycony konkursowym zdjęciem półnagiej fanki: "NIECH WYSTRZELI GEJZER BIELI"
bCGpVVDV

Zygmunt Chajzer przez lata funkcjonowania w show biznesie wypracował sobie tytuł twarzy proszku do prania. Z popularności znanego taty skorzystał też jego syn Filip Chajzer, który od jakiegoś czasu "sprawdza się" w roli prowadzącego w Dzień dobry TVN.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o tym, że Chajzer senior wykorzystał zaznajomienie z tematem detergentów i zdecydował się na wypuszczenie własnej linii proszków i płynów do prania. O tym fakcie poinformował oczywiście młodszy Chajzer, który nie omieszkał zaznaczyć, że miał niemały wpływ na całe przedsięwzięcie: Pomysł był mój. Projekt pudełka (karton i lniany sznurek) mój - mogliśmy wówczas przeczytać na fanpage’u Filipa.

bCGpVVDX

Zaangażowany w projekt 34-latek postanowił zorganizować konkurs na najlepsze zdjęcie z produktem ojca, w którym do wygrania jest pralka oraz zapas Mr. Ziggiego na cały rok. Jak zaznaczył prezenter, o wygranej zadecyduje on sam oraz jego tata:

Zainspirowany kartonowym Zygmuntem z Lidla ogłaszam konkurs na najlepsze zdjęcie z proszkiem albo płynem Mr. ZIGGI. Do wygrania pralka (ojciec wnosi tylko na parter) i zapas Ziggiego na cały rok. W składzie komisji jury: Zygmunt, Filip i kot ZONK.

bCGpVVEd

W poniedziałek nastąpiło rozwiązanie konkursu. Ku zdziwieniu większości, Filipowi i Zygmuntowi do gustu najbardziej przypadła fotografia przedstawiająca… nagą kobietę, zakrytą jedynie opakowaniem proszku do prania. Zdjęcie konkursowe syn Zygmunta opatrzył osobliwym podpisem:

A mówił, że bielsze nie będzie. Ach ten Mr. ZIGGI. Agnieszka Mogilewska gratuluję! Wygrywasz pralkę i zapas ZIGGIEGO na cały rok. NIECH WYSTRZELI GEJZER BIELI. Jak wasze wrażenia z prania? - napisał w swoim stylu prezenter.

Nie wszystkim internautom spodobał się komentarz Filipa do zdjęcia:

Obrzydliwe. Prostactwo we krwi - pisali Ci, którym nie przypadło do gustu specyficzne poczucie humoru Chajzera.

bCGpVVEe

Zaś część tych bardziej czujnych fanów dziennikarza zauważyła, że zwyciężczyni konkursu opublikowała zdjęcie po regulaminowym czasie:

"Gratulacje dla Pani, fajne zdjęcie, tylko wg. regulaminu konkurs był do 18, a Pani wstawiła zdjęcie po czasie, więc chyba nie powinna być brana pod uwagę, czy się mylę?", "Tylko szkoda, że po regulaminowym czasie…", "Udziału nie brałem, ale regulamin to regulamin", "Zdjęcie było dodane po czasie, nie powinno być brane pod uwagę!" - czytamy komentarze oburzonych internautów.

Znaleźli się również i tacy, którzy zauważyli na fotografii niepokojąco wyglądający palec fotografa, który wykonał zdjęcie konkursowe:

"Super fajna pomysłowa fotka, gratuluję wygranej. Ale to też jedno z tych zdjęć, na które trzeba spojrzeć jeszcze raz", "No to ja podziękuję za taki proszek, bo jeszcze mi takie małe co nie co wyskoczy", "Co się zobaczyło to się nie odzobaczy" - piszą Ci bardziej spostrzegawczy.

bCGpVVEf

Zauważacie coś niepokojącego?

bCGpVVEg
bCGpVVEy
KOMENTARZE
(127)
Gość
9 miesięcy temu
Jego ojciec jest kulturalny,Filip no cóż...
Gość
9 miesięcy temu
Jest żałosny i powinien najpierw się zastanowić co chce powiedzieć i jaki będzie miało to wydźwięk a potem dopiero użyć ust
Gość
9 miesięcy temu
Próbuję na siłę klauna grać ale cienko wychodzi
bCGpVVEz
gość
9 miesięcy temu
Przez niego przestałam oglądać poranny program w TVN. Trudno spotkać drugiej takiej samej osoby. Współczuć tylko pani Ohme , że musi współpracować z taka osobą.. TVN wiele na tym wszystkim traci !
Gość
9 miesięcy temu
Dla mnie ten koleś to od zawsze dno
Najnowsze komentarze (127)
bogdan
7 miesięcy temu
przez niego przełączyłem się w godzinach porannych na TVP 2
Jul
7 miesięcy temu
Dawniej na takie indywiduum mówiono po prostu chamio
gość
9 miesięcy temu
Typowe poczucie humoru z lat 90
Gość
9 miesięcy temu
Te miny jak by miał ciagle zatwardzenie
Gość
9 miesięcy temu
Dokąd my zmierzamy...... .NOBEL rozdawane.Polak miał szansę. Tyle ważnych I mądrych spraw się dzieje.A co tam ...proszek
Gość
9 miesięcy temu
Ta :pani naga :jest,bo może wskakuje do pralki......
Gość
9 miesięcy temu
Ale się z niego uczepiliscie...
Gość
9 miesięcy temu
Ja pier...le ojo joj
bCGpVVEr
gość
9 miesięcy temu
chce byc jak Prokop który ma poczucie humoru i dużo wdzięku...Filip no cóż...szkoda słów...
gość
9 miesięcy temu
Pasowałoby wyprać sobie mózg Panie Chajzer!!!
Gość
9 miesięcy temu
Młody Chajzer to najgorsze, co spotkało polski showbiznes ostatnimi czasy...
Gość
9 miesięcy temu
Irytujący. ..wkur ....gościu! Do potęgi! !!!!
Gość
9 miesięcy temu
Zapomnieliście wspomnieć, że cały dochód ze sprzedaży proszku idzie na szczytny cel. No cóż, taki to zapewne nieistotny drobiazg.
Gość
9 miesięcy temu
Klown. Klown po stokroc klown...
...
Następna strona
bCGpVVET