Frywolna Natalia Siwiec prezentuje wytatuowany pośladek w neonowym bikini

Natalia Siwiec po raz kolejny rozgrzewa serca fanów, publikując na Instagramie rolkę z nagraniem, na którym eksponuje odkryte ciało do kamery. Mieszkanie w Tulum jej służy?

Natalia Siwiec pozuje w bikiniNatalia Siwiec pozuje w bikini
Źródło zdjęć: © Instagram.com

Natalia Siwiec niedawno spełniła swoje marzenie i kupiła apartament w meksykańskim Tulum. Zamieszkała tam razem ze swoim mężem Mariuszem oraz ich córką Mią. Celebrytka nie pozwala o sobie zapomnieć, w swoich mediach społecznościowych dokumentuje dużo momentów z życia prywatnego. A ostatnio bardzo często publikuje zdjęcia w bikini.

Natalia Siwiec rozgrzewa serca fanów

Od momentu przeprowadzki do Tulum Siwiec bardzo często rozgrzewa serca fanów, publikując na Instagramie zdjęcia w bikini. W środę eksponowała biust, pozując ze swoją mamą. I nie zwalnia tempa.

W piątek po raz kolejny postanowiła pokazać na Instagramie swoje wdzięki. Opublikowała rolkę z filmikiem, na którym wygina się w wyciętym różowym bikini. Frywolnie zakrywa się kolorową chustką, tylko po to, by za chwilę znowu pokazać pośladki. Skąpą stylizację wykończyła białym kapeluszem boho, który znamy już z innych zdjęć.

Jako tło do nagrania dodała popularny dźwięk z głosem Piotra Żyły zaczynający się od słów "wizualnie, bardzo ładnie wygląda". Filmik, na którym skoczek narciarski, oceniał skocznię olimpijską stał się viralem na Tik Toku. Teraz postanowiła z niego skorzystać także celebrytka.

Jakoś mnie to rozbawiło z tym podkładem, Piotr Żyła wypowiada się oczywiście o skoczni - skomentowała ten wybór w opisie rolki.

Jak myślicie, co bardzo ładnie wygląda?

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec © Instagram.com
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec © Instagram.com
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec © Instagram.com
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą