Trwa ładowanie...
Kokosimo
|
aktualizacja

Gala zamknięcia Mastercard OFF Camera: Julia Wieniawa, Helena Englert, Agnieszka Dygant... (ZDJĘCIA)

452
452
Podziel się

W sobotę na imprezie zamykającej festiwal Mastercard OFF Camera zaroiło się od gwiazd wystrojonych w efektowne kreacje. Do zdjęć pozowały m.in. Julia Wieniawa, Katarzyna Warnke, Helena Englert czy Agnieszka Dygant.

1
 / 16
Gala zamknięcia Mastercard OFF Camera: Julia Wieniawa, Helena Englert, Agnieszka Dygant... (ZDJĘCIA)
Gala zamknięcia Mastercard OFF Camera: Julia Wieniawa, Helena Englert, Agnieszka Dygant... (ZDJĘCIA)
16. Mastercard OFF CAMERA - Gala zamknięcia (East News)
0
0

Odbywający się w Krakowie festiwal Mastercard OFF Camera właśnie dobiegł końca. W ramach Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego aktorom wręczono nagrody w kilku kategoriach, a fani kina mieli sposobność zobaczyć szeroki przekrój filmów reżyserów z całego świata. W Konkursie Głównym "Wytyczanie Drogi" filmowi twórcy walczyli o Krakowską Nagrodę Filmową Andrzeja Wajdy (w wysokości aż 25 tysięcy dolarów).

Poznaliśmy też laureatów Nagrody Dominiki Kulczyk & dFlights opiewającej na sumę 100 tysięcy złotych w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych, o które ubiegały się rodzime produkcje z ostatnich dwunastu miesięcy.

W sobotę w Centrum Kongresowym ICE odbyła się gala zamknięcia imprezy, na której zaroiło się od gwiazd zarówno większego, jak i mniejszego kalibru. Na czerwonym dywanie zaobserwować można było rywalizację młodego pokolenia z doświadczonymi aktorami o miano najbardziej spektakularnej stylizacji. Wśród gwiazd wypatrzeć można było m.in. takie osobistości jak: Agnieszka Dygant, Julia Wieniawa, Katarzyna Warnke, Helena Englert, Maria Dębska czy Ewa Wachowicz.

Kto prezentował się najbardziej "światowo"?

2
 / 16
Julia Wieniawa
3
 / 16
Helena Englert
4
 / 16
Agnieszka Dygant
5
 / 16
Katarzyna Warnke
6
 / 16
Borys Szyc, Justyna Nagłowska-Szyc
7
 / 16
Sebastian Fabijański
8
 / 16
Maria Dębska
9
 / 16
Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens
10
 / 16
Barbara Kurdej-Szatan
11
 / 16
Ewa Wachowicz
12
 / 16
Paulina Gałązka
13
 / 16
Eryk Kulm
14
 / 16
Anita Sokołowska
15
 / 16
Tonya Noyabrova
16
 / 16
Agata Załęcka
KOMENTARZE
(452)
hela
3 tyg. temu
Englertówna naprawdę przesadza, gwiazda się znalazła...
Sara
3 tyg. temu
Warnke promienieje. Aż miło patrzeć
Gość
3 tyg. temu
Warnke jest naprawdę piękną kobietą
Ona
3 tyg. temu
Helena jakby ciągle na siłę szuka siebie....
Leon
3 tyg. temu
Helena nie zaszłaby tak daleko bez znanych rodziców. A tyle jest innych bardziej utalentowanych, tylko nie mają znajomości.
Najnowsze komentarze (452)
Fosc
2 tyg. temu
Helena paskudnie, a Dygant nie powinna odsłaniać tych źle zrobionych silikonów
sss
3 tyg. temu
Obecnie Kurdej łazi po mediach i udziela wywiadów. Już nigdy nie ociepli swojego wizerunku. Rzeczywiście ma trudności z wysławianiem się. Żenua.
MwM
3 tyg. temu
Englertówna przerost formy nad treściąods dziewczyna a zachowuje się ja zblazowana ,znudzona po przejściach 40!!!!!
Jola
3 tyg. temu
Helena E. czas spojrzeć prawdzie w oczy (nic z tego nie będzie)
Leo
3 tyg. temu
Szatan twój czas już minął, Helena czas przetrzeć oczy tatuś bardzo się stara ale nic z tego nie będzie
Lila
3 tyg. temu
Julka jak zwykle fajnie, Anita Sokołowska ok. Tragedia Englertowna
g.l.
3 tyg. temu
Z uwagi na szacunek dla Polaków, nie pokazuje już więcej Szatan , powinna już zniknąć całkowicie z mediów.
Al,Da.Ki,Ew,S...
3 tyg. temu
Znowu Kurdej Szatan? Jeszcze raz napiszemy , że co ona reklamują to nic nie kupimy a nawet się tym nie zainteresujemy. Dla nas jest nikim,bez gustu i talentu.
Oglądałem
3 tyg. temu
Jedyną gwiazdą na tej gali był Jann. Fenomenalne wystąpienie.
Olo
3 tyg. temu
Boże jaka zgraja przebierańców🤦 dygant niby się poprawiła, nawet chyba cycki ma zrobione, a jest jakaś taka obleśna teraz. Englertówna mogłaby być naprawdę piekną młodą kobietą ale na siłę robi z siebie czupiradlo, chyba nie ma pomysłu na siebie dziewczyna. Przetakiewicz to niedlugo będzie miała na twarzy same czoło i poliki, normalnie cyrk bez kółek jak się patrzy na tych naszych celebrytów.
Puko
3 tyg. temu
Ta Hela to Zofia Kucówna czy ona sama ?????
Jhgy
3 tyg. temu
Bacha coś zle wygląda
Andrzej
3 tyg. temu
Szatan nie powinna udzielać wywiadów bo nie potrafi poprawnie wypowiedzieć zdania po Polsku. Teraz słuchałem ją przez chwilę i zastanawiam się jak Ona ukończyła szkołę średnią?
gnfztn
3 tyg. temu
Nigdy nie rozumiałem fascynacji tymi ściankami. Robieniem takich zdjęć w celu innym niż np. do katalogu mody. "Dziennikarze" stanowczo przeceniają zainteresowanie czytelników takimi "informacjami". Jak i zainteresowanie ubraniami (nawet bez podziału na modne i nie modne).
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak mieszka Marcin Mroczek z rodziną: jasna kuchnia, łazienka w szarościach i oryginalna tapeta w salonie (ZDJĘCIA)

Aktor Marcin Mroczek mieszka ze swoją rodziną w przestronnym domu na warszawskim Wawrze. Aktor regularnie dzieli się na swoim koncie na Instagramie zdjęciami ze swoich czterech ścian. Zobaczcie, jak urządził swój dom.
9.

Piotr Stramowski i jego ukochana jedzą śniadanie otuleni kocami. Romantycznie? (ZDJĘCIA)

Paparazzi znów napotkali Piotra Stramowskiego i Natalię Krakowską. Aktor oraz jego nowa ukochana zostali "przyłapani", gdy zmarznięci pałaszowali śniadanie i spacerowali warszawskimi ulicami. Ładna z nich para?
8.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki "przyłapani" na plaży. Nadmorskie swawole przerwało im wtargnięcie DZIKA (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie mogli oderwać od siebie wzroku podczas weekendu w Sopocie. Ich sportowym wyczynom na jednej z plaż postanowił przyjrzeć się nawet... dzik. To mogło skończyć się tragicznie!
7.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Helena Englert jak gwiazda disco polo, Sokołowska ryzykownie

Po dłuższej przerwie Pudelek wraca z cyklem modowym. Przejrzyjcie razem z nami najbardziej udane i te mniej fortunne stylizacje ostatnich dni. Kto zrobił na Was najlepsze wrażenie? Magdalena Cielecka, Katarzyna Sokołowska, czy może Magda Mołek?
6.

Finansowe ELITY dokazują na rozdaniu Nagród Polskiej Rady Biznesu: Agnieszka Woźniak-Starak, Zbigniew Niemczycki, Rafał Brzoska... (ZDJĘCIA)

Najbogatsi Polacy zebrali się pod jednym dachem, aby uczcić największe sukcesy ubiegłego roku podczas gali Polskiej Rady Biznesu. Sala aż pękała w szwach od nagromadzenia prezesów i prezesek największych polskich przedsiębiorstw. Imprezę poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.
5.

Roksana Węgiel zaręczyła się "kilka miesięcy temu". Są DOWODY, kiedy Kevin Mglej mógł jej się oświadczyć (FOTO)

Roksana Węgiel i Kevin Mglej niedawno ogłosili, że są już po zaręczynach. W oświadczeniu 18-latka wspomniała, że doszło do nich "kilka miesięcy temu", jednak nie ujawniła szczegółów. Fani znaleźli pewne poszlaki, które wskazują, kiedy do tego doszło.
4.

Dominika Kulczyk pozuje z dziećmi na rozdaniu nagród Polskiej Rady Biznesu (ZDJĘCIA)

Dominika Kulczyk pojawiła się w poniedziałek na finale 12. edycji Nagród Polskiej Rady Biznesu. Najbogatsza Polka pozowała na ściance w towarzystwie dwójki pociech: 19-letniego Jeremiego oraz 15-letniej Weroniki. Fajna rodzinka?
3.

Edyta Górniak robi zakupy Allanowi, po czym wręcza mu pakunek z darami przed jego blokiem. Troskliwa? (ZDJĘCIA)

Edyta Górniak niejednokrotnie udowodniła, że jej syn Allan jest dla niej całym światem i najchętniej przychyliłaby mu nieba. Teraz okazuje się, że zdarza jej się także robić synowi zakupy.
2.

Gwiazdy na Gali Ekstraklasy: Kamil Grosicki z żoną, Anita Werner z partnerem (ZDJĘCIA)

Poniedziałkowa Gali Ekstraklasy przyciągnęła wiele gwiazd związanych ze światem sportu. Na ściance brylowali m.in. Kamil Grosicki wraz z żoną Dominiką, Anita Werner i Michał Kołodziejczyk, Fernando Santos, Mateusz Borek czy Katarzyna Zillman.
1.

Helena Englert u boku całej na biało Beaty Ścibakówny TONIE w gigantycznym garniturze. Modnisia? (ZDJĘCIA)

W poniedziałek na gali ShEO 2023 pojawiłą się cała rzesza polskich celebrytek. Wydarzenie swoją obecnością uświetniły Beata Ścibakówna i jej córka Helena Englert. Młoda aktorka postawiła na oryginalne wdzianko.