Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Gigi Hadid jednak NIE ZASIĄDZIE w ławie przysięgłych podczas procesu Harveya Weinsteina

52
Podziel się

Modelka stawiła się na przesłuchaniu, po którym nowojorski sąd odrzucił jej kandydaturę. Powód jest dość kontrowersyjny.

Gigi Hadid jednak NIE ZASIĄDZIE w ławie przysięgłych podczas procesu Harveya Weinsteina
(Forum/Getty Images)
bDBaulqt

Jeszcze do niedawna Harvey Weinstein znany był światu jako jedna z najbardziej wpływowych osób w branży filmowej. Wszystko uległo jednak zmianie, gdy w 2017 roku producent został oskarżony o gwałty i molestowanie seksualne przez ponad 20 kobiet. Szybko okazało się, że wśród ofiar Weinsteina znalazło się wiele gwiazd Hollywood, w tym m.in. Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Patricia Arquette oraz Ashley Judd.

W ostatnim czasie Weinstein widywany jest głównie przy okazji kolejnych sądowych rozpraw. Jakiś czas temu producentowi udało się zawrzeć wielomilionową ugodę z częścią swoich ofiar. Na jego propozycję przystało ponad 30 kobiet, a niektóre za milczenie mogą otrzymać od swojego oprawcy nawet po 500 tysięcy dolarów. Prawnikom Weinsteina nie udało się jednak przekonać do zmiany zeznań wszystkich pokrzywdzonych.

bDBaulqv

Postępowanie w sprawie producenta wciąż trwa. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia, że w jego proces już wkrótce może być zaangażowana Gigi Hadid. W poniedziałek modelka została sfotografowana w okolicach sądu na Manhattanie, miała bowiem zasiąść w ławie przysięgłych. Gwiazda prywatnie przyjaźni się z Carą Delevigne, która jest jedną z osób oskarżających Weinsteina, zna również Salmę Hayek, która pojawi się na rozprawie w charakterze świadka. Mimo bliskich powiązań z uczestniczkami procesu, Gigi zapewniała sędziego, że byłaby w stanie zachować wymagany obiektywizm.

bDBaulqB

W czwartek modelka ponownie stawiła się w nowojorskim sądzie. Hadid otrzymała bowiem wezwanie do wzięcia udziału w wyborach ławy przysięgłych w procesie Weinsteina. Ponoć Gigi znalazła się w gronie prawie 200 osób, którym sąd nakazał pojawienie się na rozmowach. W Stanach Zjednoczonych tego typu wezwanie jest dla obywateli obowiązkowe.

W wyniku przesłuchania okazało się jednak, że Hadid nie weźmie czynnego udziału w procesie producenta. Ponoć sąd uznał, że jej obecność podczas rozpraw wzbudziłaby zbyt duże poruszenie. Tego samego dnia udało się za to wybrać 7 innych osób, które zasiądą w ławie przysięgłych.

Zobaczcie, jak Gigi Hadid prezentowała się podczas wizyty w nowojorskim sądzie. Myślicie, że sprawdziłaby się w roli ławniczki?

bDBaulqC
bDBaulqD
bDBaulqW
KOMENTARZE
(52)
Inka
rok temu
Kontrowersyjne to jest to,że właśnie ona miała być ławnikiem.....
Yti
rok temu
No i dobrze, nie powiedziałabym że jest godną zaufania osobą mimo że ją lubię.
Gość
rok temu
Mam nadzieję że ten obleśny zbok pójdzie siedzieć!
bDBaulqX
Ann
rok temu
Czyli w sadzie wcale nie chodzi o bezstronnosc ale o poruszenie...zastanawiajace...
Tictac
rok temu
Ale jakie poruszenie? Kim ta laska takim jest? Bez przesady. Powod był na bank inny, ale trzeba było się jej jakoś na spokojnie pozbyć, jak już ja wylosowali.
Najnowsze komentarze (52)
Mmm
rok temu
A gdzie Rosatti? To jej były chłopak.
Camera
rok temu
A naszej Rosati nie wykorzystywał ? czemu sama milczy wspominała o tym . Obrzydliwy stary satyr . Kobiety poczuły się silniejsze i mówią. Tylko czy to coś zmieni jak Hollywood decydują faceci i roi się od zboczeńców, pedofili .A one same za rolę zrobią wszystko aby tylko ją dostać
magdachod
rok temu
Ale bzdury. Jak już to mogłaby być wezwana na świadka a nie przysięgłego. Nie można zostać przysięgłym w procesie, w którym osoba oskarżająca jest kimś bliskim. Heloł?
emi
rok temu
Czy ci ludzie nie mają czasu wypić kawy w domu?
Piotr
rok temu
Ciekawe ...może tez pomagał w robieniu kariery//a veronika Rossati nie jedzie do NYC?? Przeciez tez jejpomogl w karierze
Asia
rok temu
500 tysiakow w holiludzie to nie tak duzo
Ssjsj
rok temu
Sklonowane Hadid reklamują wszystko co testowane na zwierzętach najważniejsze ze pieniądz sie zgadza, tatuncio tez taki sam egoista.
Jaaaaa
rok temu
Każdy American citizen ma w obowiązku stawienia się na przesłuchaniu w różnych sprawach to się nazywa serve on a jury.Prawie kazda gwiazdka Hollywood to robiła.
bDBaulqP
Jerry Chicago
rok temu
Każda jedna z nich zaczynała od klęczenia przy opuszczonych portkach producenta w Hollywood. tak na marginesie każdy pamięta zapewne Muchę i Dodę jakie pokorne wróciły do Polski po podboju Hollywood.
kodeks
rok temu
Jak niby miałaby zachować obiektywizm skoro zna jedną z ofiar, zna świadka, przecież to się wyklucza. Plecie trzy po trzy.
Albert z LA
rok temu
A co na to Weronika Rosati, byla kochanka Weinsteina?
Gosc
rok temu
No i nie udał o się kolejne parcie do gwiazd do show biznesu
Kikko
rok temu
Dziadku, trzeba było mierzyć siły na zamiary.
Hiacyntowa
rok temu
Pięknych młodych aktorek mu się zachciało to ma. Mnie go tam nie żal, będzie teraz bulił, ale dobrego imienia już nie odkupi.
bDBaulrr