Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Glorianka wspomina decyzję o odwyku: "Napisałam rodzicom, że sobie nie radzę"

58
Podziel się

"Nigdy im się nie przyznawałam, że mam depresję, myśli samobójcze, że coś jest ze mną nie tak" - wyznała.

Glorianka wspomina decyzję o odwyku: "Napisałam rodzicom, że sobie nie radzę"
Glorianka (Instagram, Instagram)
bCHPBaLF

Gloria, a właściwie Karolina, Cichocka, znana również jako Glorianka, zaistniała w show biznesie dzięki imprezowaniu z warszawskimi patoinfluencerami, w tym Martą Linkiewicz. Drogi dziewczyn kilkakrotnie rozchodziły się i schodziły. Aktualnie, przebywająca w Monarze celebrytka, nie ma kontaktu z Linkimaster i choć otwarcie nie komentuje ich konfliktu, pośrednio wspomina o tym, że odcięła się od dawnych toksycznych znajomych.

Glorianka kilkanaście miesięcy temu zniknęła z mediów społecznościowych, a po długim okresie ciszy przyznała się, że przebywa w ośrodku leczenia uzależnień. Dziewczyna coraz śmielej otwiera się przed swoimi obserwującymi i wprost mówi o tym, że jej życie wcześniej sprowadzało się właściwie tylko do imprez i przyjmowania wszelakich używek, z czym całkowicie zerwała i obecnie skupia się na walce o dobrą formę zarówno psychiczną, jak i fizyczną.

bCHPBaLH

W niedziele była przyjaciółka Marty Linkiewicz ponownie przeprowadziła na Instagramie sesję "pytań i odpowiedzi", co było kolejną okazją do rozprawienia się z przeszłością.

Rok temu moje życie wyglądało tragicznie. Każdego dnia jarałam, piłam, ćpałam, ciągle wyjeżdżałam, była ogromna monotonia, nic się w moim życiu nie działo. Moja psychika była w tragicznym stanie. Potrafiłam spać przez 3 dni albo nie spać 3 dni, być tydzień w depresji, kilka dni w manii. Cokolwiek bym nie robiła, do wszystkiego musiałam dołączyć albo picie alkoholu, albo palenie marihuany. Do tego byłam totalnie niedojrzała, teraz to widzę. Mówi się, że osoby zatrzymują się na wieku, w którym zaczęły pić i ćpać, tak było u mnie, ja wtedy czułam się, jakbym chodziła do gimnazjum, nic mnie nie interesowało, byłam totalnie nieodpowiedzialna - wyznała.

Jeszcze będąc w ciągu imprez Glorianka wspominała, że wyprowadziła się z rodzinnego domu i straciła kontakt z matką. Teraz wyznała, że odnowiła go, gdy podjęła decyzję o pójściu na odwyk.

bCHPBaLN

Moja mama doskonale wiedziała, że cały czas imprezuje, mój tato też. Aczkolwiek nigdy im się nie przyznawałam, że mam problemy, że mam depresję, myśli samobójcze, że coś jest ze mną nie tak. W końcu, kiedy już naprawdę sięgnęłam dna, zaczęłam okłamywać ludzi, oszukiwać, nie radziłam sobie sama ze sobą, napisałam wiadomość do moich rodziców, że muszę iść do ośrodka. Przedstawiłam im, co się ze mną dzieje, otrzymałam od nich niesamowite wsparcie - wyznała.

W dalszej części wywodu Glorianka przyznała, że dopóki nie naprawiła relacji z rodzicami i nie otrzymała od nich tyle wsparcia i ciepła, nie zdawała sobie sprawy, jak ważna jest dla niej rodzina.

Nie sądziłam, że to będzie tak piękne i emocjonalne dla mnie. Jestem niesamowicie zadowolona, że tak teraz wyglądają moje relacje z rodzicami - zakończyła.

Podziwiacie jej przemianę?

bCHPBaLO
bCHPBaMi
KOMENTARZE
(58)
aga
3 miesiące temu
Takie osoby jak Glorianka naprawdę zasługują na nasze wsparcie. Walczy z uzależnieniem, wychodzi na prostą, a to cholernie ciężka sprawa. Mam w rodzinie uzależnionego od narkotyków i alkoholu. I mimo, że od 7 lat jest czysty, to uzależniony będzie całe życie. Dobrze, ze dziewczyna walczy o lepszą przyszłość dla siebie. Trzymaj się Gloria!
Aaa
3 miesiące temu
Czy tylko ja nie wiem kto to jest?
Rick
3 miesiące temu
No i super, zdrowie i życie ma się jedno. Dbaj o sobie
bCHPBaMj
Powodzenia
3 miesiące temu
Ale zanim to nastąpi trzeba się z sobą rozliczyć. Ośrodek, terapia its. żeby zdać sobie sprawę że to czlowiek robi sobie to niszczenie. Przestać siebie niszczyć i najbliższych. A potem może być tylko lepiej
666
3 miesiące temu
Jaka by nie była to zasługuje na wsparcie choćby za to że spróbowała zawalczyć o siebie pewnie resztka sił.Narkotyki to syf wiem cos o tym jestem czysty 6 lat
Najnowsze komentarze (58)
Nick
2 miesiące temu
Serio? Nie mam bladego pojęcia kto to jest? Czy tylko ja?
Kuba
2 miesiące temu
Ale dno i ohyda
qmodo
3 miesiące temu
ale o co siem roschodzi? kto dzisiaj nie ma zrytej psychiki przez pisiorów i innych zbawców NARODU?
majk
3 miesiące temu
kto to jest?
zu2909
3 miesiące temu
hu is
John
3 miesiące temu
Co to k@#@ jest!?!?!?!
Smieszneto
3 miesiące temu
Hahahaha
Smieszneto
3 miesiące temu
Hahahaha
bCHPBaMb
gogogo
3 miesiące temu
jest jeszcze młoda i może zmienić na lepsze całe swoje życie. powodzenia dziewczyno. Never Alone :)
Tom
3 miesiące temu
No na serio pato
Aga
3 miesiące temu
Olej Hejt ‼Walcz Kochana 👱‍♀️‼‼‼‼
Aga
3 miesiące temu
Brawo dziewczyno Walcz 👍👍👍👍Jestes silna Dasz radę ‼‼‼‼‼‼‼‼
Shuffle
3 miesiące temu
A skąd miała forsę na codzienne ćpanie, picie i fajki???? Wzór do naśladowania dla dziewczyn, które chcą zaistniec na pudelku...
Mama pauli
3 miesiące temu
Trzymam kciuki dziecko Wałcz o siebie
...
Następna strona
bCHPBaMD