Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Glorianka wspomina decyzję o odwyku: "Napisałam rodzicom, że sobie nie radzę"

58
Podziel się:

"Nigdy im się nie przyznawałam, że mam depresję, myśli samobójcze, że coś jest ze mną nie tak" - wyznała.

Glorianka wspomina decyzję o odwyku: "Napisałam rodzicom, że sobie nie radzę"
Glorianka (Instagram, Instagram)
bETSNVYl

Gloria, a właściwie Karolina, Cichocka, znana również jako Glorianka, zaistniała w show biznesie dzięki imprezowaniu z warszawskimi patoinfluencerami, w tym Martą Linkiewicz. Drogi dziewczyn kilkakrotnie rozchodziły się i schodziły. Aktualnie, przebywająca w Monarze celebrytka, nie ma kontaktu z Linkimaster i choć otwarcie nie komentuje ich konfliktu, pośrednio wspomina o tym, że odcięła się od dawnych toksycznych znajomych.

Glorianka kilkanaście miesięcy temu zniknęła z mediów społecznościowych, a po długim okresie ciszy przyznała się, że przebywa w ośrodku leczenia uzależnień. Dziewczyna coraz śmielej otwiera się przed swoimi obserwującymi i wprost mówi o tym, że jej życie wcześniej sprowadzało się właściwie tylko do imprez i przyjmowania wszelakich używek, z czym całkowicie zerwała i obecnie skupia się na walce o dobrą formę zarówno psychiczną, jak i fizyczną.

bETSNVYn

W niedziele była przyjaciółka Marty Linkiewicz ponownie przeprowadziła na Instagramie sesję "pytań i odpowiedzi", co było kolejną okazją do rozprawienia się z przeszłością.

Rok temu moje życie wyglądało tragicznie. Każdego dnia jarałam, piłam, ćpałam, ciągle wyjeżdżałam, była ogromna monotonia, nic się w moim życiu nie działo. Moja psychika była w tragicznym stanie. Potrafiłam spać przez 3 dni albo nie spać 3 dni, być tydzień w depresji, kilka dni w manii. Cokolwiek bym nie robiła, do wszystkiego musiałam dołączyć albo picie alkoholu, albo palenie marihuany. Do tego byłam totalnie niedojrzała, teraz to widzę. Mówi się, że osoby zatrzymują się na wieku, w którym zaczęły pić i ćpać, tak było u mnie, ja wtedy czułam się, jakbym chodziła do gimnazjum, nic mnie nie interesowało, byłam totalnie nieodpowiedzialna - wyznała.

Jeszcze będąc w ciągu imprez Glorianka wspominała, że wyprowadziła się z rodzinnego domu i straciła kontakt z matką. Teraz wyznała, że odnowiła go, gdy podjęła decyzję o pójściu na odwyk.

bETSNVYt

Moja mama doskonale wiedziała, że cały czas imprezuje, mój tato też. Aczkolwiek nigdy im się nie przyznawałam, że mam problemy, że mam depresję, myśli samobójcze, że coś jest ze mną nie tak. W końcu, kiedy już naprawdę sięgnęłam dna, zaczęłam okłamywać ludzi, oszukiwać, nie radziłam sobie sama ze sobą, napisałam wiadomość do moich rodziców, że muszę iść do ośrodka. Przedstawiłam im, co się ze mną dzieje, otrzymałam od nich niesamowite wsparcie - wyznała.

W dalszej części wywodu Glorianka przyznała, że dopóki nie naprawiła relacji z rodzicami i nie otrzymała od nich tyle wsparcia i ciepła, nie zdawała sobie sprawy, jak ważna jest dla niej rodzina.

Nie sądziłam, że to będzie tak piękne i emocjonalne dla mnie. Jestem niesamowicie zadowolona, że tak teraz wyglądają moje relacje z rodzicami - zakończyła.

Podziwiacie jej przemianę?

bETSNVYu
bETSNVYO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
aga
2 lata temu
Takie osoby jak Glorianka naprawdę zasługują na nasze wsparcie. Walczy z uzależnieniem, wychodzi na prostą, a to cholernie ciężka sprawa. Mam w rodzinie uzależnionego od narkotyków i alkoholu. I mimo, że od 7 lat jest czysty, to uzależniony będzie całe życie. Dobrze, ze dziewczyna walczy o lepszą przyszłość dla siebie. Trzymaj się Gloria!
Aaa
2 lata temu
Czy tylko ja nie wiem kto to jest?
Rick
2 lata temu
No i super, zdrowie i życie ma się jedno. Dbaj o sobie
bETSNVYP
Powodzenia
2 lata temu
Ale zanim to nastąpi trzeba się z sobą rozliczyć. Ośrodek, terapia its. żeby zdać sobie sprawę że to czlowiek robi sobie to niszczenie. Przestać siebie niszczyć i najbliższych. A potem może być tylko lepiej
666
2 lata temu
Jaka by nie była to zasługuje na wsparcie choćby za to że spróbowała zawalczyć o siebie pewnie resztka sił.Narkotyki to syf wiem cos o tym jestem czysty 6 lat
Najnowsze komentarze (58)
Nick
2 lata temu
Serio? Nie mam bladego pojęcia kto to jest? Czy tylko ja?
Kuba
2 lata temu
Ale dno i ohyda
qmodo
2 lata temu
ale o co siem roschodzi? kto dzisiaj nie ma zrytej psychiki przez pisiorów i innych zbawców NARODU?
majk
2 lata temu
kto to jest?
zu2909
2 lata temu
hu is
John
2 lata temu
Co to k@#@ jest!?!?!?!
Smieszneto
2 lata temu
Hahahaha
Smieszneto
2 lata temu
Hahahaha
bETSNVYH
gogogo
2 lata temu
jest jeszcze młoda i może zmienić na lepsze całe swoje życie. powodzenia dziewczyno. Never Alone :)
Tom
2 lata temu
No na serio pato
Aga
2 lata temu
Olej Hejt ‼Walcz Kochana 👱‍♀️‼‼‼‼
Aga
2 lata temu
Brawo dziewczyno Walcz 👍👍👍👍Jestes silna Dasz radę ‼‼‼‼‼‼‼‼
Shuffle
2 lata temu
A skąd miała forsę na codzienne ćpanie, picie i fajki???? Wzór do naśladowania dla dziewczyn, które chcą zaistniec na pudelku...
Mama pauli
2 lata temu
Trzymam kciuki dziecko Wałcz o siebie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETSNVZA
bETSNVZB
bETSNVZC
bETSNVZD
bETSNVZE
bETSNVZj