Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|

Grażyna Torbicka zaopatruje się w nowe błyskotki u jubilera. Prawdziwa dama?

208
Podziel się:
208
Podziel się:

Grażyna Torbicka niezmiennie zasila grono najpopularniejszych rodzimych gwiazd. Nie dziwi więc fakt, że paparazzi chętnie obserwują jej codzienne poczynania. Ostatnio sfotografowali ją podczas zakupów u jubilera.

1
 / 13
Grażyna Torbicka zaopatruje się w nowe błyskotki u jubilera. Prawdziwa dama?
Grażyna Torbicka zaopatruje się w nowe błyskotki u jubilera
Grażyna Torbicka zaopatruje się w nowe błyskotki u jubilera (Pudelek Exclusive)
0
0

Grażyna Torbicka uchodzi za jedną z najbardziej cenionych postaci polskiego dziennikarstwa i autorytet w dziedzinie filmu. Jej niezwykłe umiejętności medialne są w dużej mierze dziedzictwem po matce, Krystynie Losce – legendarnej spikerce telewizyjnej. Grażyna rozpoczęła swoją zawodową drogę w Telewizji Polskiej w 1985 roku. Przez prawie czterdzieści lat prowadziła autorski program "Kocham Kino", w którym zachwycała widzów rozległą wiedzą filmową, profesjonalnym podejściem i nienaganną aparycją.

Z nadawcą publicznym rozstała się w 2016 roku w niekoniecznie przyjemnych okolicznościach. Jednak według najnowszych doniesień, Torbicka zaliczy niebawem powrót na antenie TVP i poprowadzi finałowy koncert 62. odsłony Festiwalu w Opolu. Warto przypomnieć, że w roli konferansjerki zadebiutowała dokładnie czterdzieści lat temu, właśnie podczas legendarnego święta muzyki.

Mimo długiego i niewątpliwie imponującego stażu w świecie show-biznesu, Grażyna Torbicka wciąż plasuje się w czołówce najpopularniejszych rodzimych gwiazd. Nie dziwi więc fakt, że paparazzi chętnie obserwują jej codzienne poczynania. Ostatnio sfotografowali ją podczas zakupów w jednym z warszawskich salonów jubilerskich. Tego dnia 66-letnia gwiazda miała na sobie ciemne, szerokie jeansy, biały T-Shirt i lekką, beżową kurtkę. Casualowy "look" uzupełniła delikatną biżuterią, brązową torebką i okularami przeciwsłonecznymi.

Zobaczcie, jak Grażyna Torbicka prezentuje się w codziennej odsłonie. Klasa sama w sobie?

2
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
3
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
4
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
5
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
6
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
7
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
8
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
9
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
10
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
11
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
12
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
13
 / 13
Grażyna Torbicka stroi się u jubilera
KOMENTARZE
(208)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Marek
3 miesiące temu
Piękna kobieta!
undefined
3 miesiące temu
Ładna bransoletka. Ona zawsze wygląda dobrze, bo ma dobry gust. Niby oczywiste, jednak rzadkie.
danka z.
3 miesiące temu
piekna i naturalna kobieta z klasą
Agnieszka S.
3 miesiące temu
Piękna kobieta z klasą
emma
3 miesiące temu
Czy to aby nie ustawka? Pani Grażyna taka "odstawiona"...
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Dddd
3 miesiące temu
Ładna kurteczka
Alz
3 miesiące temu
Tak wygląda prawdziwa Grażyna kobieta z klasą, a teraz imię jest przez niektórych wyśmiane
Malwin .
3 miesiące temu
Elegancka kobieta z klasą i własnym stylem życia .
porażka!
3 miesiące temu
"Grażyna Torbicka STROI SIĘ u jubilera" - napisał p.ismak tę "mądrość" aż TRZYNAŚCIE RAZY!
porażka!
3 miesiące temu
"Grażyna Torbicka STROI SIĘ u jubilera" - napisał p.ismak tę "mądrość" aż TRZYNAŚCIE RAZY!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (208)
Edi
3 miesiące temu
Pięknie wygląda, ma wiedzę, jest inteligentna, kulturalna, nie krzykliwa, mać wyczucie.
Król
3 miesiące temu
Wygląda dziewczęco w odróżnieniu od niektórych.
WWW
3 miesiące temu
Wie jak się ubrać, nie nosi cętek, ma gust i mądrość.
Dorota
3 miesiące temu
Wspaniała, zawsze klasa
Jaaa
3 miesiące temu
Świetna kobieta, inteligentna, kulturalna, z super figurą, piękna. Ikona!
Gerard
3 miesiące temu
Wszystko zawdzięcza wujaszkowi Edwardowi G. Gdyby nie Edeķ nikt nigdy nie wiedziałby, że jest jakaś Kryśka L. z rodziną, którą przeniósł sekretarz ze Śląska do stolicy.
Ot co!
3 miesiące temu
Jedynaczka, nigdy się nie napracowała, dzieci nie rodziła, resort czuwał,żyje bez stresu, mąż ją utrzymuje, więc co ma robić? Wyprowadzi psy, pobiega po butikach i tyle z niej pożytku.
Gość
3 miesiące temu
Ale sensacja.Naprawdę jak z tym żyć? 🤷
Dorota
3 miesiące temu
Błyskotki a na dentystę żałuję ? Wyszczerbione zeby i musi zaciskać usta jak się uśmiecha
Ewa
3 miesiące temu
Pani Grażyna ubrana zupełnie zwyczajnie, jak większość kobiet na ulicach miast, nie rozumiem tych zachwytów.
Kobieta
3 miesiące temu
Na jakiej podstawie piszecie że to peruka moim zdaniem to są jej wlosy
tape
3 miesiące temu
Dama ..? Moze kiedys. Ostatnio na pogrzebie byla w adidasach. Odkleja sie coraz bardziej.
Babcia
3 miesiące temu
Ustawka przed Opolem.
Złoty kolczyk
3 miesiące temu
No i oczywiście logo błyskotek na widocznym miejscu, robi reklamę, ustawka
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.