Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Grażyna Wolszczak też z niepokojem myśli o finansach: "Od 10 marca nie zarobiłam ANI ZŁOTÓWKI"

303
Podziel się:

Aktorka martwi się, że nowy teatr, który otwiera w miejsce prowadzonej przez Tomasza Karolaka IMKI, nie będzie mógł na siebie zarobić w nowej rzeczywistości. Podzielacie jej obawy?

Grażyna Wolszczak też z niepokojem myśli o finansach: "Od 10 marca nie zarobiłam ANI ZŁOTÓWKI"
Grażyna Wolszczak narzeka na finanse (ONS)
bECmYGDF

Grażyna Wolszczak została kilka tygodni temu bohaterką nietypowego konfliktu w polskim show biznesie. Wszystko przez przestrzeń w jednym z budynków w centrum Warszawy, w którym do niedawna funkcjonował popularny prywatny Teatr IMKA, należący do Tomasza Karolaka. Aktor oskarżył koleżankę o podjęcie działań zmierzających do "wrogiego przejęcia" budynku i otworzenia w miejscu IMKI swojej własnej sceny. Ostatecznie to Wolszczak dogadała się z zarządcami nieruchomości i jesienią chce otworzyć w miejscu IMKI swój teatr.

Plany Grażyny Wolszczak pokrzyżowały jednak nie tylko publiczne protesty Karolaka, ale również epidemia koronawirusa, która sparaliżowała życie kulturalne w Polsce i na świecie. W nowym wywiadzie Grażyna przyznała, że martwi się o przyszłość swojej sceny i o własny los:

bECmYGDH

Pojawiają się pytania: czy ludzie przyjdą? Jak będzie wyglądał nowy reżim sanitarny? Już wiemy, że od 6 czerwca teatry mogą funkcjonować pod warunkiem, że co drugie miejsce będzie wolne. To dość przerażające i niekomfortowe: zarówno dla widzów, jak i aktorów - mówi w rozmowie z Faktem aktorka, dodając jednocześnie, że nawet rychłe złagodzenie "koronawirusowych obostrzeń" nie gwarantuje, że polska kultura stanie na nogi: Bardzo się boję, ale już nie mam wyjścia. Jestem optymistką, więc liczę na to, że cały nasz wieloletni wysiłek nie pójdzie na marne. Zrobiliśmy bowiem remont, bo przestrzeń była zaniedbana i wymagała dostosowania do wymogów przeciwpożarowych.

Zobacz także: Grażyna Wolszczak szorstko o nowym "Wiedźminie: "To była inna historia"

Teatr to miejsce społeczne. Ludzie chcą się gromadzić i współodczuwać, razem uczestniczyć w tym wydarzeniu, które nazywa się sztuką. Natomiast jeśli chodzi o biznesową stronę, to jest katastrofa. Jeżeli do państwowych teatrów będzie dopłacać państwo za ten wolny fotel, to jest to możliwe, by teatry się utrzymały, ale co z teatrami prywatnymi? Jeżeli będą traktowane tak samo, jak państwowe, to dobrze, ale jeśli nie, to ekonomicznie to się nie skleja. Żeby to się wszystko spięło i wyszło na zero, to zapełnione musi być około 70% widowni, tak jest w naszym przypadku. A mamy 350 miejsc na widowni... - ubolewa aktorka.

bECmYGDN

Wolszczak nie ukrywa też, że przez koronawirusa sama znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Tym samym aktorka dołączyła do stale powiększającej się grupy celebrytów, którzy otwarcie mówią o nieciekawej sytuacji materialnej wywołanej pandemią.

Jako aktorka to bardzo odczułam. Zamknięcie teatrów to jedno, wstrzymanie planów zdjęciowych to drugie. Tak naprawdę od 10 marca do mojej kieszeni nie wpłynęła ani jedna złotówka, chyba że ktoś zalegał z płatnościami. Jako jednoosobowa działalność gospodarcza korzystam ze zwolnienia z ZUS-u w kwietniu i maju. Z pożyczek w wysokości 5000 zł niech korzystają osoby w sytuacji kryzysowej. Ja jeszcze w takiej nie jestem, już w poniedziałek wracam na plan "Na Wspólnej". Wczoraj mieliśmy test na koronawirusa, jestem zdrowa - uspokajająco przyznaje Grażyna.

bECmYGDO

Myślicie, że takie publiczne dzielenie się troskami korzystnie wpłynie na wizerunek polskich celebrytów w oczach fanów?

bECmYGEi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(303)
Anna
rok temu
Trzeba było oszczędzać i mieć jakieś zaskórniaki. Za reklamę kremów też już hajs rozpierdzielony???
Gość
rok temu
Kolejna 😂
.........
rok temu
Żałosna jest
bECmYGEj
Gfe3578hj
rok temu
...Celebryta Andrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, jest niewykształcony, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji ożenil się dla nazwiska i popularności w mediach, po kilku miesiącach znajomości z nie^trakcyjnym, agre&ywnym i wulgarnym b^bochłopem, ktory niczego nie potrafi. Żadne z osobna nie dalo rady wzbudzic zainteresowania mediow więc podpisali wspólnie umowę w urzędzie. Jego nazwisko nie jest kojarzone dlatego Zborowska zostawiła sobie podwójne, żeby każdy wiedział z jakiego domu pochodzi, bo na nazwisku ojca opiera swoje egzystowanie w mediach. Profil Zborowskiej to jedna, wielka REKLAMA łącznie z Wrona, którego PROMUJE przy każdej okazji, bo to obejmuje owa umowa, a grazyny się wzruszaja wyprzedażą instagramowego, wyreżyserowanego życia, a także zrobionym na potrzeby medialne weselem. Całości dopełnia wspólny manager. Zborowska i Wrona czytają komentarze, żeby wiedzieć co poprawić w udawaniu "super pary" na instagramie, kupują artykuły o sobie na portalach plotkarskich próbując wmówić ludziom, że są kimś znanym. Wrona i Zborowska nie mają problemu żeby żebrac na instagramie o remont domu, na który ich nie stać, bo musieliby oszczędzać. Co gorsze Zborowska wykorzystuje pomoc zwierzetom i chorym dzieciom tylko do budowania pozytywnego PR jak każdy celebryta, który chce podreperowac wizerunek. Swojego psa męczy i traktuje jak rzecz potrzebna do robienia fotek i zbierania lajkow. Zborowska parkuje na miejscach dla inwalidów, bo czemu nie, a fotele samochodowe z prawdziwej skóry w ogóle nie przeszkadzają jej udawać wege. Zborowska krytykuje rząd, ale bierze pieniądze z państwowej tv. Kolejnym etapem zbierania lajkow będzie zapewne dziecko, bo czym innym mogą zabłysnąć.
Xddd
rok temu
Ona jest irytująca....
Najnowsze komentarze (303)
Zaba
4 miesiące temu
Trzeba było oszczędzać. Nie zyc ponad stan ,teraz nazekacie
Gosc
rok temu
Przeciesz ma Pani emeryture i samochod na prad na ktory wiekszosc emerytow niestac
Aleks6662920
rok temu
Doświadczenie życiowe sugerowałoby gromadzenie jakiś oszczędności w czasach prosperity, żeby być przygotowanym na trudniejsze czasy, bądź przekwalifikowanie się na inne branże
GRAŻYNKA
rok temu
Jak mnie irytują Ci '' celebryci '' tym narzekaniem.. Mało hajsu zarabiali przed pandemią? A co ma powiedzieć zwykły szarak ...
Tomen
rok temu
Podobno brakuje ludzi do zbierania truskawek... Dwa zeta za koszyk, - liczyć umie?
Tomen
rok temu
Nie do wiary! - to co ona robiła przed 10 marca?! Grała charytatywnie?
kasia
rok temu
Pani zarobiła na Ameryka e.....s. Tyle kasy starczyłoby każdemu normalnemu na przeżycie roku. Wielkie gwiazdy-nauczcie się żyć oszczędnie
kasia
rok temu
Pani zarobiła na Ameryka e.....s. Tyle kasy starczyłoby każdemu normalnemu na przeżycie roku. Wielkie gwiazdy-nauczcie się żyć oszczędnie
bECmYGEb
Gfrt
rok temu
Karolak ją przeklął, karma wraca
jaś
rok temu
Mogę pomóc.Załatwię pracę przy zbieraniu truskawek.
Gosc
rok temu
Allegro czeka z opcja smart.
Emerytka
rok temu
Przeciez jesteś w wieku emerytalnym i masz emeryturę
456788
rok temu
na ten czas inna forma pracy,sprzatanie ,praca jak kazda inna,
Kasssss
rok temu
Bez przesady babo.bierzesz po kilka tys za dzień zdjęciowy w jakimś durnym serialu. Wstydzilabys się!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECmYGEU
bECmYGEV
bECmYGEW
bECmYGEX
bECmYGEY
bECmYGED