Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grochola o nagrodzie Empiku: "Byłabym fałszywą suką mówiąc, że nie sprawia mi to przyjemności"

38
Podziel się

"To rodzaj malutkich Oscarów dla kultury. Ludzie polubili mnie za "Nigdy w życiu"".

bEhOIygl

We wtorek odbyła się gala Bestsellery Empiku. Wśród zaproszonych gości znalazła się Agnieszka Szulim oraz Piotr Woźniak-Starak, którzy pozowali na ściance. "Prezesowa" uznała jednak, że została "wsadzona na kilometrową ściankę", a potem musiała udzielać "kretyńskich wywiadów". W efekcie zabrakło dla niej miejsca na widowni. Szulim na swoim Instagramie zadeklarowała, że "pieprzy ścianki i pieprzy wywiady".

Wśród laureatów nagród znalazła się Katarzyna Grochola. Pisarka otrzymała statuetkę w kategorii literatura polska za książkę Przeznaczeni. Grochola w wywiadzie przyznała, że gala Bestsellerów Empiku jest rodzajem Oscarów dla kultury:

bEhOIygn

To chyba jedyna nagroda, która się tak naprawdę dla pisarza liczy. Byłabym ostatnią fałszywa suką, gdybym powiedziała, że to mi nie sprawia przyjemności. To rodzaj malutkich Oscarów dla kultury. Ludzie polubili mnie za Nigdy w życiu.

bEhOIygt

Źródło: Agencja TVN/x-news

bEhOIygO
KOMENTARZE
(38)
G
4 lata temu
Babeczka z jajem jak i jej córka Dorota:)Lubię pozytywnych ludzi:)
gość
4 lata temu
"To chyba jedyna nagroda, która się tak naprawdę dla pisarza liczy." - Grochola. A co z nagrodą literacką Nike? Ona chyba w Polsce najważniejsza dla pisarzy.
sara
4 lata temu
Książka "Nigdy w życiu" udała się pani Grocholi. Przez kolejne trudno się przebić. W połowie się poddaję i oddaję do biblioteki. Szkoda.
bEhOIygP
gosc
4 lata temu
Nike? To wskaż mi chociaż 5 ktorzy maja nike nobla pulitzera. Już? Dzieko nagrodzie empika przynajmniej sa rozpoznawalni.
gość
4 lata temu
Nie przepadam za tą panią, wydaje się przebiegła do szpiku kości.
Najnowsze komentarze (38)
zanetta
4 lata temu
myslalam ze to brodka troche przemeczona
gość
4 lata temu
Nie czytam Pani książek, bo mi się nie podobają. Bardzo lubię oglądać programy z Pani córką. Pani Dorota jest super. Gratuluję więc córki.
gość
4 lata temu
stara rura piszaca jakies bzdety dla kucharek
gość
4 lata temu
Hm myślałam że to jest inteligentniejsza kobieta.... dużo ludzi mówi mi ze wizualnie jestem do niej podobna ... przykro mi !!!!!!
gość
4 lata temu
Dajcie spokoj kobicie. Niech sobie gryzmoli te swoje "arcydziela". Teraz nagroda z MPiKU .Nastepny krok Nobel z literatury. Bu...ha..ha.
gość
4 lata temu
Dobrze o sobie powiedziała "s**a" Stara l*******a. Ciekawe kto czyta jej wypociny. Dla mnie to wstrętne b****o Nagrode nalezalo przekazan komus wartościowemu a nie celebrytke .TVN dalo jakiegoś gniot jej corce która jest zalosna. Stara celebrytka i ta brzydula corka tez celebrytka Stara to dla mnie pisarka szmiry.
Iwona
4 lata temu
A ja tam bardzo lubię Grocholę. Ambitniejszą książkę też przeczytam a tak naprawdę to kocham kryminały ale lekka przyjemna książka z jajami też jest duszy potrzebna - ku pokrzepieniu serca. I nie jestem starą panną z kotem bez wykształcenia, ale żoną z udanym małżeństwem, matką, pracownikiem z wyższym wykształceniem.
gość
4 lata temu
Bardzo g****a była jej wypowiedź po otrzymaniu nagrody . O córce i wnuku nic nie wspomniała tylko o mężu którego nie ma . Ona już jest taka celebrytki z Bożej łaski .
bEhOIygH
XXX
4 lata temu
PRZEPANI BEZ PRZESADY!!!!
gość
4 lata temu
S**a to nabardziej bezinteresowne stworzenie na tym świecie, pisarka mogłaby zdawać sprawę z tego co mówi przed ludżmi
gość
4 lata temu
Nie reprezentujesz, babo, kultury, tylko grafomanię.
gość
4 lata temu
To w stylu jej nacji. "Nie powiem ci, że cię nie lubię"... Przyznała, że jest fałszywą suką. Ciekawy był też jej apel o to, by zmienić nazewnictwo i mówić: 'literatura zagraniczna' zamiast obca... Czegoś się boi?
Julia
4 lata temu
jesteś s**a? Nie wiem jak innych, ale mnie razi takue słownictwo
gość
4 lata temu
Kojarzy mi się z Biedrzyńską - ten sam sort - tandetna, krzykliwa, zuchwała.
bEhOIyhj