Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

Grzegorz Turnau protestuje w towarzystwie córki Antoniny i starszego o 17 lat zięcia Marka Kondrata: "Wygramy" (ZDJĘCIA)

352
Podziel się:

Marsz Wolności zgromadził 4 czerwca tłumy obywateli. Wśród nich znalazło się sporo gwiazd, m.in. Grzegorz Turnau. Artyście towarzyszyła córka Antonina Turnau oraz jej starszy o 39 lat mąż Marek Kondrat. Fajna rodzinka?

Grzegorz Turnau protestuje w towarzystwie córki Antoniny i starszego o 17 lat zięcia Marka Kondrata: "Wygramy" (ZDJĘCIA)
Grzegorz Turnau protestował z córką i zięciem Markiem Kondratem (AKPA, Instagram)

Opozycyjny Marsz Wolności, który przeszedł w niedzielę ulicami Warszawy, przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów. Protesty przeciwko działaniom rządzących zgromadziły pół miliona osób. Wśród tłumu nie brakowało rodzimych gwiazd. Maszerowali m.in. Małgorzata Rozenek z rodziną, Barbara Kurdej-Szatan, Aleksandra i Michał Żebrowscy czy Monika Richardson.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Grzegorz Turnau: "Płyniemy w stronę systemu totalitarnego"

Grzegorz Turnau pokazał się z córką Antoniną i starszym od siebie o 17 lat zięciem Markiem Kondratem

Wśród tłumu protestujących nie zabrakło też Grzegorza Turnaua. Artysta wybrał się na marsz w towarzystwie córki Antoniny oraz jej starszego o 39 lat męża Marka Kondrata. Przypomnijmy, że gwiazdorska para pobrała się w 2015 roku, a trzy lata później na świat przyszła ich córka Helena. 55-letni wykonawca utworu "Cichosza" był niesamowicie szczęśliwy na wieść, że ukochana córka i starszy od niego o 17 lat zięć uczynili go dziadkiem.

W niedzielę cała trójka wybrała się na w niedzielne południe na Aleje Ujazdowskie, aby wraz z kilkusettysięcznym tłumem przemaszerować na Plac Zamkowy i wyrazić swój sprzeciw wobec działań Prawa i Sprawiedliwości. Zarówno Grzegorz, jak i Antonina Turnau podzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami oraz nagraniami z protestów. Zdaje się, że artystycznej gromadce towarzyszyły tej niedzieli wyjątkowo dobre humory.

Byliśmy. Wygramy - napisał pod rodzinnym zdjęciem z córką i zięciem Grzegorz Turnau.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(352)
Ej no
rok temu
Mówcie co chcecie, ale żaden normalny facet nie wiąże się z tak młoda dziewczyna i nie robi jej dzieciaka. 37 lat różnicy nie róbcie sobie jaj.
Wow
rok temu
Dziadek młodszy od Ojca. Nieźle.
Gość
rok temu
Celebryci wyszli na ulicę i myślą że ktoś się liczy z ich zdaniem
Wyborca
rok temu
A może nas , zwykłych Polaków, nie obchodzi zdanie gwiazd i celebrytow. Oni żyją w innym świecie. Szary człowiek powinien pamiętać, jak żyło się za PO. Ja pamiętam doskonale.
TakaJedna
rok temu
Mnie tylko zastanawia co się stało z Markiem Konratem w ostatniej reklamie banku I... Wygląda tam jak z muzeum figur wiskowych i to tego krakowskiego 🫣
Najnowsze komentarze (352)
Żarcik
12 miesięcy temu
Ta. Wygracie? A jak nie wygracie to się PO******.
dODA
12 miesięcy temu
Elektorat i Rządzący należy popatrzyć na swoją moralność a po tym włazić z kopytami i określać innych.
Stefa
rok temu
Wszyscy wyglądają na szczęśliwych - i to jest najważniejsze! A ze pojawili się na Marszu 4 czerwca (szkoda, ze ich nie widziałam) to tylko świadczy o tym, że są porządnymi ludźmi i wzorowymi Polakami. BRAWO! Wszystkiego najlepszego dla całej rodziny Turnau/Kondratów! A pani Antonina jest śliczną kobietą, zapewne też inteligentną i zdolną, pan Grzegorz świetnym muzykiem i wartościowym artystą a pan Marek znakomitym aktorem. Jednym słowem, wszystko SUPER! Pozdrawiam!
veeveer
rok temu
przed gomułką spacerowali, przy gierku zbierali rzucane kwiaty z jaruzelem trochę gorzej ale dalej grali a wtedy były tylko państwowe produkcje a teraz za wolność naszą i naszą Kazik powiedział prawdę wszyscy artyści .... w oparach lepszych fajek w oparach lepszej wódki
RN.
rok temu
...W miesiącu letnim wojsko wyjedzie z koszar na ulice. Dowódcy będą tłumaczyć podwładnym dlaczego. Społeczeństwo będzie obojętne ... Piszę o tym od ponad pół roku.
Anka
rok temu
Dokąd zmierzamy?🥺
🤯🤯🤯😡😡😡�...
rok temu
Są normalni?
Anna
rok temu
Tak ma wyglądać normalność? Ja dziękuję.
krakowianka
rok temu
TEGO JUŻ NAWET NIE MOŻNA NAZWAĆ PQTOLOGIĄ zięć i teść ha ha ha
Idę o zakład
rok temu
A właśnie że przegracie.
babcia
rok temu
Jedno nie ulega wątpliwości PIS wykonał zadanie, zaszczepił tyle jadu w społeczeństwie że aż się w głowie nie mieści. Wystarczy poczytać te komentarze.
Mimi
rok temu
Pan Turnau znany z dwóch najbardziej depresyjnych utworów, jakie powstały kiedykolwiek w polskiej muzyce - "Cicho sza" i "Na Brackiej, do tego dołujący bialo - czarny "teledysk". Ciężka muzyka w ciężkich czasach. A Beatka Kozidrak w jeszcze smutniejszych czasach potrafiła wyskoczyć z taką perełką jak "Nie ma wody na pustyni" i podskakiwalo się w rytm, ze hej, robilo dobry dzień! Mozna? Mozna!
Zajdy
rok temu
Rodzinka, ach rodzinka...🙈
Majtka
rok temu
Wierzcie sobie w co chcecie, głosujcie na kogo chcecie, ale jeśli wierzycie, że te celebryty robią to dla was, to życzę wam, byście się nie zawiedli. Oni to robią, bo boją się oderwania od koryta. Zwykłych obywateli mają tam, gdzie światło nie dociera.
...
Następna strona