Trwa ładowanie...
bDmyKEBN
Droppa
|
aktualizacja

Gwiazdy TVP przybywają na prezentację jesiennej ramówki: "zmartwychwstała" Marcelina Zawadzka, zakręcona Maryla Rodowicz, zamaskowany Michał Szpak (ZDJĘCIA)

0
Podziel się
1 z 26
Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVP
Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVP
(fot. East News)
0
0

To była pierwsza takich rozmiarów impreza medialna od momentu wybuchu pandemii. Czy polski show biznes powoli staje już na nogi?

Po ponad pół roku nieurodzaju wywołanego pandemią koronawirusa polski show biznes nareszcie wraca do życia. W czwartkowy wieczór odbyła się największa spośród wszystkich medialnych imprez, których mogliśmy uświadczyć na przestrzeni ostatnich 6 miesięcy - prezentacja jesiennej ramówki TVP. Organizatorzy zadbali jednak o rygorystyczny reżim sanitarny. Bowiem wbrew temu, co mogą sugerować klubowe eskapady niektórych celebrytów, pandemia nadal trwa i zbiera w naszym kraju okrutne żniwo.

Otwarcie nowego sezonu w Telewizji Polskiej celebrowały między innymi Maryla Rodowicz, Anna Popek, nowa prowadząca Pytania na Śniadanie Katarzyna Cichopek i wydekoltowana Anna Dereszowska. Ku niemałemu zdziwieniu publiki nie zabrakło także Marceliny Zawadzkiej zamieszanej w głośną aferę vatowską. Jak widać, TVP jest przekonane co do niewinności swej pięknej pracownicy.

Zobaczcie zebrane na ramówce TVP gwiazdy. Która z nich świeciła tego wieczoru najjaśniej?

bDmyKECn
KOMENTARZE
(0)
bDmyKEBV
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

American Music Awards: zjawiskowa Jennifer Lopez, zabandażowany The Weeknd, cekinowa Paris Hilton (ZDJĘCIA)

Sławy amerykańskiego show biznesu dopisały frekwencją na czerwonym dywanie mimo rygorystycznych obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Czyja kreacja najbardziej przypadła Wam do gustu?
9.

CIACHO TYGODNIA: Gamou Fall - utalentowany przystojniak, który spuścił łomot Maciejowi Szewczykowi na Fame MMA (ZDJĘCIA)

W przerwach od uprawiania mordobicia w klatce młody mężczyzna skupia się na pielęgnowaniu kariery modela i początkującego aktora. Czy z taką urodą jest skazany na sukces w show biznesie?
bDmyKEBW
8.

Jolanta Kwaśniewska: "Hillary Clinton Wschodu", ikona stylu (STARE ZDJĘCIA)

W sobotę obchodzili z Aleksandrem 41. rocznicę ślubu. "To była najlepsza decyzja w moim życiu" - napisał były prezydent.
7.

Oto 16-letnia córka Charliego Sheena i Denise Richards, Sam Sheen. Ma zadatki na gwiazdę? (ZDJĘCIA)

Nastolatka zamierza pójść w ślady rodziców i zostać gwiazdą kina. Podobna do matki i ojca?
6.

Co się dzieje? Izabela Janachowska na zmianę ZIEWA i SIĘ ŚMIEJE (ZDJĘCIA)

Wypiękniona Izabela spędziła długie godziny na nagraniach w swoim butiku. Nawet gdy ziewała, robiła to jak prawdziwa księżniczka...
bDmyKEBX
5.

Halina Mlynkova z NOWYM FACETEM i torebką za 4 tysiące idzie do warzywniaka (ZDJĘCIA)

Po rozstaniu z Leszkiem Wronką 43-latka przeprowadziła się do Warszawy, gdzie zakochała się w innym muzyku. Miło spędzają razem czas?
4.

Blanka Lipińska i jej goła stópka grasują po ekskluzywnym butiku i przymierzają śniegowce za 2,5 tysiąca złotych (ZDJĘCIA)

Blanka Lipińska w towarzystwie koleżanki wybrała się na zakupy pod ukochany adres warszawskich celebrytów. Próbowała odreagować stres ostatniego tygodnia?
bDmyKEBY
2.

Tak żyje Sławomir Świerzyński z Bayer Full - beneficjent Funduszu Wsparcia Kultury: wielohektarowa posiadłość, prywatny jacht, helikopter i miliony na koncie (ZDJĘCIA)

Lider discopolowej trupy i jego małżonka mieli dostać łącznie 550 tysięcy złotych z państwowego funduszu. Cieszy Was, że rząd wspiera najbardziej potrzebujących rodaków?
bDmyKECL