Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Gwiazdy wspierają uchodźców na wernisażu "Lepsze jutro dla Ukrainy". "Mamy szczęście, że mogliśmy się podzielić dobrocią" (WIDEO)

Podziel się:

W ramach akcji "Lepsze jutro dla Ukrainy" odbył się wernisaż zdjęć, do których pozowały gwiazdy. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży fotografii zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci i rodzin uchodźców z Ukrainy, które znalazły schronienie w Polsce. Zobaczcie naszą relację z wydarzenia.

Gwiazdy wspierają uchodźców na wernisażu "Lepsze jutro dla Ukrainy". "Mamy szczęście, że mogliśmy się podzielić dobrocią" (WIDEO)
Gwiazdy wspierają wernisaż "Lepsze jutro dla Ukrainy". "Mamy szczęście, że mogliśmy podzielić się dobrocią" (WIDEO) (Pudelek Exclusive)

Celebryci zaangażowani w pomoc naszym wschodnim sąsiadom w każdy możliwy sposób wykorzystują swoje zasięgi, by wesprzeć potrzebujących. Fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański oraz Przyjaciele Fundacji Ronalda McDonalda połączyli siły i przygotowali wyjątkową sesję zdjęciową, w której uczestniczyły Majka Jeżowska, Patrycja Markowska, Kasia Moś, Monika Miller oraz Klaudia Antos.

Zobacz także: Relacja z wernisażu "Lepsze jutro dla Ukrainy"

W czwartek w atelier Łukasza Urbańskiego odbył się wernisaż zdjęć, które trafiły na licytację. Ekscytacji nie kryła Patrycja Markowska, która nie rozczarowała się, licząc na hojność gości. W rozmowie z Pudelkiem cieszyła się, że Polacy tak bardzo się zmobilizowali i zdecydowali się pomóc mieszkańcom Ukrainy.

Nasi sąsiedzi mieli szczęście, że mają takich sąsiadów jak my. My też mamy szczęście, że mogliśmy podzielić się dobrocią. Jako Polacy mamy wielkie serca.

Monika Miller nie wahała się ani chwili, kiedy zadzwonił telefon od fryzjera gwiazd. Podobnie zareagowała Majka Jeżowska, która od kilku lat jest ambasadorką Przyjaciół Fundacji Ronalda McDonalda.

Takie spotkania mają głębszy sens. Wszystkie pieniądze z dzisiejszej aukcji trafią na pomoc dzieciom i ich rodzinom z Ukrainy.

Zobaczcie naszą relację.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl