Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

Wernisaż "Lepsze jutro dla Ukrainy": Monika i Leszek Millerowie, Majka Jeżowska, Kasia Moś... (ZDJĘCIA)

Podziel się:
Podziel się:

W czwartek w Warszawie odbył się wernisaż zdjęć oraz licytacja, z której dochód przeznaczono na wsparcie dzieci i rodzin uchodźców z Ukrainy zatrzymujących się w Polsce. Na evencie pojawili się m.in Monika i Leszek Millerowie, Majka Jeżowska czy Kasia Moś.

1
 / 8
Wernisaż "Lepsze jutro dla Ukrainy": Monika i Leszek Millerowie, Majka Jeżowska, Kasia Moś... (ZDJĘCIA)
Wernisaż "Lepsze jutro dla Ukrainy": Monika i Leszek Millerowie, Majka Jeżowska, Kasia Moś... (ZDJĘCIA)
Aukcja charytatywna "Lepsze jutro" Fundacji Ronalda Mcdonalda (AKPA, East News)
0
0

Kryzysowa sytuacja za wschodnią granicą wymaga natychmiastowych działań. Chcąc wspomóc ukraińskich przesiedleńców, Przyjaciele Fundacji Ronalda McDonalda połączyli siły i przygotowali wyjątkową sesję zdjęciową, do której zaangażowano m.in takie celebrytki jak Majka Jeżowska, Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Kasia Moś, Anita Lipnicka, Edyta Zając czy Maja Hirsch. Cały dochód z licytacji fotografii zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci i rodzin uchodźców z Ukrainy mieszkających bezpłatnie w Domu Ronalda McDonalda w czasie pobytu w szpitalu UCK WUM.

W czwartek wieczorem odbył się wernisaż z inicjatywy Łukasza Urbańskiego "Lepsze jutro dla Ukrainy" oraz licytacja zdjęć. Na evencie pojawiło się kilka pań, które zapozowały do portretów w szczytnym celu.

Jedną z nich była Monika Miller, która przyprowadziła ze sobą dziadka Leszka, byłego premiera z Żyrardowa. Wytatuowana celebrytka miała na sobie czarny kombinezon, który odsłonił jej "wydziarane" ramiona. Na ściance pozowała również ikona lat 90., Majka Jeżowska, wystrojona w "owocową" tunikę. Kasia Moś z kolei zdecydowała się na obcisłą, czarną suknię z odważnymi wycięciami, które podkreśliły jej szczupłą talię.

Zobaczcie zdjęcia:

2
 / 8
Leszek i Monika Millerowie
3
 / 8
Majka Jeżowska
4
 / 8
Kasia Moś
5
 / 8
Monika Miller
6
 / 8
Leszek Miller
7
 / 8
Joanna Lazer
8
 / 8
Aleksandra Gintrowska
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Klaudia Halejcio udekorowała wartą więcej niż 9 MILIONÓW willę na święta. Ma rozmach! (ZDJĘCIA)

W gniazdku Klaudii Halejcio już zagościł świąteczny klimat. Na Instastories celebrytki pojawił się film z przystrajania okazałej willi. Fajnie wyszło?
9.

Radosław Majdan parkuje BMW za ponad pół miliona NA ZAKAZIE i udaje się na zakupy do luksusowego butiku (ZDJĘCIA)

Radosław Majdan wybrał się na zakupy do eksluzywnego butiku z męską odzieżą. Ukochany Małgorzaty Rozenek przyjechał do centrum BMW za ponad pół miliona, które postanowił zaparkować na zakazie.
8.

Kate Middleton i książę William zabrali dzieci na kolędowanie. Księżniczka Charlotte zaprezentowała się w "oszczędnej" kreacji (ZDJĘCIA)

W piątek Kate Middleton i książę William wraz z pociechami udali się na przedświąteczne nabożeństwo. Szczególną uwagę zwróciło to, co miała na sobie księżniczka Charlotte...
7.

Te gwiazdy otwarcie mówią o swojej wierze w Boga: Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Robert i Anna Lewandowscy... (ZDJĘCIA)

Coraz więcej gwiazd śmiało deklaruje odejście od Kościoła katolickiego. Publiczne przyznanie się do wiary w Boga i uczestnictwa w obrzędach kościelnych w dzisiejszych czasach jest wyrazem niemałej odwagi. Które znane osoby podkreślają dumę z bycia chrześcijanami?
6.

Naturalna Priyanka Chopra odsłania brzuch podczas wypadu na lunch z córką (ZDJĘCIA)

Priyanka Chopra i Nick Jonas w ubiegłym roku zostali rodzicami małej Malti. Aktorka wybrała się ostatnio na lunch w towarzystwie pociechy. 41-latka tego dnia wybrała niezobowiązującą stylizację i zrezygnowała z makijażu.
5.

Odziana w tęczową kurtkę za PONAD 15 TYSIĘCY Karolina Szostak parkuje w niedozwolonym miejscu i PĘDZI po jedzenie na wynos. Klasa? (ZDJĘCIA)

Karolina Szostak odwiedziła ostatnio restaurację z kuchnią wietnamską, gdzie odebrała jedzenie na wynos. Przed wejściem do lokalu ubrana w tęczową kurtkę Gucci dziennikarka zaparkowała samochód w niedozwolonym miejscu.
4.

ZWYCZAJNA Joanna Krupa przechadza się uliczkami słonecznego Los Angeles. Tylko pozazdrościć? (ZDJĘCIA)

Po wypełnieniu zobowiązań nad Wisłą, Joanna Krupa wróciła do Los Angeles. Lokalni paparazzi "przyłapali" tam 44-latkę podczas załatwiania codziennych sprawunków. Prowadząca "Top Model" zamieniła śnieg i puchową kurtkę na palmy oraz letni kombinezon. Fajnie ma?
3.

Gwiazdy zadają szyku na gali Women in Entertainment 2023: Adele, Dua Lipa, Camila Cabello (ZDJĘCIA)

Czwartkowa gala pod hasłem Women in Entertainment przyciągnęła wiele znanych nazwisk. Na wydarzeniu w Beverly Hills pojawiły się m.in. Adele i Kerry Washington, które zostały wyróżnione statuetkami. Na ściance pozowały także Dua Lipa i Camila Cabello.
2.

Ciara odsłania NAGI, CIĄŻOWY BRZUCH na premierze filmu! (ZDJĘCIA)

Ciara, która spodziewa się czwartego dziecka, wzięła udział w premierze filmu "Kolor purpury". Gwiazda podczas wydarzenia wyeksponowała swój ciążowy brzuch i przyczepiła do niego płatki złota.
1.

Tak dziś wygląda Wioletka z "Rancza". ODMIENIONA aktorka wyeksponowała dekolt na ściance (ZDJĘCIA)

Magdalena Waligórska-Lisiecka zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Wioletki w serialu "Ranczo". Choć od zakończenia emisji minęło już sporo czasu, aktorka nadal cieszy się życiem celebrytki. Bardzo się zmieniła?