Hanna Bakuła o Czarnym Proteście: "Jeżeli odpuścimy to będzie kupa kalek, bękartów i dzieci z wadami!"

437
Podziel się

"Byłam na wszystkich demonstracjach KOD-u. Jak to się nie uda, to będę do końca życia chodziła na czarno".

Hanna Bakuła nie udziela zbyt wielu wywiadów i nie pokazuje się na sponsorowanych imprezach, ale jej słowa często wywołują poruszenie i kontrowersje. Malarka w rozmowie z nami skomentowała dzisiejszy Ogólnopolski Strajk Kobiet. Bakuła przyznała, że jest "oburzona i przerażona" sytuacją kobiet w Polsce. 66-latka zaapelowała, aby nie dopuścić do wprowadzenia zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej w życie. Bakuła uważa, że projekt Ordo Iuris zagraża wszystkim kobietom, a jej konsekwencją będzie "kupa kalek, bękartów oraz dzieci z wadami":

Oczywiście, że się przyłączę. Byłam na wszystkich demonstracjach KOD-u. Chodziłam z listą z najłagodniejszą wersją ustawy antyaborcyjnej. Jestem przerażona i oburzona. Jak to się nie uda, to będę do końca życia chodziła na czarno. Każda kobieta albo jest kobieta, albo ma córkę, matkę, wnuczkę, siostrę, przyjaciółkę. To ustawa, która zagraża wszystkim kobietom. Jeżeli to się odpuści, to będzie kupa kalek, bękartów, dzieci z wadami,. Kupa samobójstw i zabójstw. Jeśli ktoś tego nie rozumie, bardzo mu współczuję.

KOMENTARZE
(437)
gość
3 lata temu
Ja tylko jednego nie rozumiem, dlaczego na temat aborcji wypowiadają się najgłośniej te które nie mają dzieci, albo po kilku zabiegach- bo " bękart" przyszedł nie wczas. Jako kobieta uwazam ,że jak nie chcesz dziecka to się zabezpiecz, albo nóg nie rozkładaj. Aborcja powinna być przewidziana ( decyzjĄ kobiety)tylko w przypadku gwałtu i zagrożenia życia, a nie powodem pogorszenia jakości życia.
gość
3 lata temu
typowa przedstawicielka cywilizacji śmierci - chorych, kalekich, starych, niedołężnych - na odstrzał...niech tylko uważa bo sama może kiedyś trafić do tej grupy...
gość
3 lata temu
Jak Pani zachoruje to Pani matka tez ma panią zabić!!??
gość
3 lata temu
Wystarczy wyjsc na warszawska prage lub na limanowskiego w lodzi, zeby stwierdzic ze aborcja jest potrzebna. Niechcianych dzieci nikt nie chce i wyrastaja na bandytow i mordercow. Czy pis wezmie za to odpowiedzialnosc?
gość
3 lata temu
Kupa kalek i bękartów? I*****a, jak tak można, eugenika pod białym przykryciem. Zgroza. Czy jak dziecko nie będzie miało rączki to go usuniesz? Ludzie, zastanówcie się. Naprawdę ciężkie genetyczne schorzenia to rzadkość. Dziecko z downem też byście usunęli? Zgroza i przerażenie.
Najnowsze komentarze (437)
gość
3 lata temu
Czyli lepiej, żeby to dziecko nienawidziło Ciebie, siebie i całego świata, bo jest niepełnosprawne? Ciekawe, ile razy takie dziecko powie, że wolałoby się nie urodzić... ;)
lo
3 lata temu
Co ty babo możesz wiedzieć o dzieciach ,zmyj te kremy z gęby i pokaż swoje oblicze
gość
3 lata temu
BAKUŁA JAŁOWICA...k***a czego to b****o jeszcze protestuje...kalek.????sama jest kaleką
kamil
3 lata temu
bakulA TY STARA BRZYDKA BABO LEPIEJ SIE NIE WYPOWIADAJ IDZ JESZCZE ZROB SOBIE BOTOX BO STRASZYSZ SWOJA GEBA KTO Z CHLOPOW CIEBIE CHCE nIKT LECZ SIE,
gość
3 lata temu
Mów kobieto za siebie.
daniel
3 lata temu
Ty stara babo, nawet dziecka, na pewno nie masz---bo kto by chciał zapłodnić, Takiego Maszkarona !!! Kilkunastu chirurgów plastycznych, męczyło się, aby twoja gęba, wyglądała,jak u człowieka, ale nić, im z tego nie wyszło !!! jak widać. Twoja twarz, straszy bardziej niż kalekie dzieci !!! a jednak się pokazujesz !!!!!
gość
3 lata temu
Bakuła to kupa. G*wna.
gość
3 lata temu
Piekno i dobro,brzydota i zło,ot cała prawda...
gość
3 lata temu
A co ci kobieto kalecy przeszkadzają ? Zajmujesz sie nimi ? Napewno nie,więc daj im żyć !
gość
3 lata temu
Oto do czego doprowadzil powszechnie lansowany relatywizm. Wybieram i popieram to co jest dla mnie wygodne. Poniewaz jestem tego warta !!! Ktos musi stanac w obronie KOBIET usuwanych w aborcjach. To tez kobiety i chca zyc. Maja do tego prawo .
gość
3 lata temu
oj, Bakulo, uwazaj bo za rok juz bedziesz do uspienia (zbyt brzydka, zbyt stara)nie trzeba nam aby na ulicach pojawialy sie staruchy, brzydactwa i chodzace botoxy,. Brak legalnej ogolnodostepnej eutanazji jest przeciw wszystkim. To psuje nasze poczucie estetyki.
gość
3 lata temu
Właśnie. Dlaczego najbardziej krzyczą "panie" bezdzietne? Ronald Reagan powiedział, że najwięcej o aborcji mają do powiedzenie osoby, które się już urodziły.
Danuta
3 lata temu
A co tu do rzeczy ma że jest samotna , bez dzieci . Chodzi o to ze nie wolno dodawać kobietom dodatkowych kłopotów . Dosć że maja na głowie caly dom ( tak,tak), praca , wychowanie dzieci , kochanka , pielegniarka i jeszcze ma miec do śmierci na glowie kaleke (faceci w 99% zwijaja żagle) . O nie , dość !!!!
gość
3 lata temu
prawo do aborcji oznacza , ze mozesz nie usunac lub zdecydowac o aborcji . co wcale nie jest latwa decyzja.
...
Następna strona