Trwa ładowanie...
Neta
|

Honorata Skarbek w bikini wyłania się z basenu, prezentując wysportowaną sylwetkę. Fani komplementują: "Piękna syrena"

65
Podziel się:
65
Podziel się:

Honorata Skarbek podzieliła się kolejnymi kadrami z wakacji. Tym razem piosenkarka wyeksponowała swoją sylwetkę w bikini. Petarda?

1
 / 7
Honorata Skarbek w bikini wyłania się z basenu, prezentując wysportowaną sylwetkę
Honorata Skarbek wygrzewa się w skąpym bikini
Honorata Skarbek w bikini wyłania się z basenu (Instagram)
0
0

Honorata Skarbek uwielbia podróżować. Gdy tylko znajduje czas na przerwę od codziennych obowiązków, wsiada do samolotu i rusza na podbój najróżniejszych zakamarków świata. Nie tak dawno temu piosenkarka nadawała ze słonecznego Bali, gdzie zaserwowała sobie kąpiel w wodospadzie, a teraz na jej Instagramie pojawiło się nowe wakacyjne nagranie.

Honorata Skarbek znalazła moment na odrobinę relaksu i odziana w błękitne bikini, wskoczyła do basenu, wokół którego rosną różnego rodzaju kwiaty oraz zieleń. Celebrytka nagle wyłoniła się z wody, eksponując swoją smukłą sylwetkę w skąpym kostiumie kąpielowym. Fani nie kryli zachwytu.

Fajnie masz; Nieźle wysportowane ciało; Supcio. Brawa za ciężką pracę nad ciałkiem. Pięknie; Ale piękna syrena; Zjawiskowa; Przepiękne ujęcia; Rewelacyjna - czytamy w komentarzach.

Sylwetka Honoraty Skarbek jest efektem jej ciężkiej pracy. Piosenkarka swego czasu wyeliminowała ze swojej diety gluten, laktozę, węglowodany i cukier, a obecnie stara się kupować jedzenie od lokalnych dostawców. Oprócz tego jest bardzo aktywna fizycznie.

Zobacz, jak wygląda Honorata Skarbek w bikini. Niezłą ma figurę?

2
 / 7
Honorata Skarbek
3
 / 7
Honorata Skarbek
4
 / 7
Honorata Skarbek
5
 / 7
Honorata Skarbek
6
 / 7
Honorata Skarbek
7
 / 7
Honorata Skarbek
KOMENTARZE
(65)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Smak Stazy
rok temu
Standardowe zachowanie trzecioligowych celebrytek w sytuacji gdy jest o nich cisza... Zdjęcie w skąpym ubiorze aby tylko o sobie przypomnieć 😉
Janusz P.
rok temu
Sabrina to ona nie jest.
qwe
rok temu
z czego ona żyje?
Nina
rok temu
jest OK, tylko te sylikony to nie bardzo
Piotr G.
rok temu
Nie znam
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
He, he
rok temu
Lecieć na drugi koniec świata żeby zrobić sobie kilka fotek i wrzucić je na insta🫣😄
Agnieszka
rok temu
Piosenkarka powinna zachwycać piosenkami...
Eee
rok temu
NUDA te same, przewidywalne zdjęcia i pozy
lepo
rok temu
Lecieć na drugi koniec świata, żeby się wykąpać w basenie, ale atrakcja.
pytam tylko
rok temu
Jej mama walczy z rakiem, jest w trakcie chemii, a ta ciagle po świecie lata? Nie rozumiem. Moja mama tez walczy z rakiem, i nie byłam w stanie nawet na weekend z chłopakiem wyjechać, musiałam być przy niej :<
NAJNOWSZE KOMENTARZE (65)
Latarnik
rok temu
Ciekawe podejście do kariery piosenkarskiej. Nikt nie zna żadnego ,,kawałka ,, piosenki , za to wszystkim pokazuje wszystkie kawałki swego ciała .
Rozrywkowy bo...
rok temu
Biedne te polskie dziunie, ciągle na golaska, bo nie kumają że na świecie są miliony fajniejszych, do wyboru i koloru.
dick
rok temu
Szkoda że fota nr nie pokazuje całości :)
Wesoly
rok temu
JaK nie gradek to to . Albo nataszka, albo dodzia, albo marcelinka, albo paz ura, coś pani od świec jakby mniej czyżby maz zostawil starszy model? Ile tego świecenia częściami ciała? Ani to wyjątkowo ladne, ciekawe też nie jest. Nie idzie żadnego ciekawszego tematu znaleźć? Zenujace na maksa. Te panny coś więcej umieja? Zapomniale jeszcze Julka e, panna od goli co się dobrze P ... li. Koszmar.
Maine_Spitzna...
rok temu
Jedyne, co mogę napisać pozytywnego, to szacun za brak bazgrołów. Da się oglądać...
wolf
rok temu
Jaki kraj taka Sabrina.
Szok
rok temu
i niedowierzanie...
Jakiś żart
rok temu
Doczepy się sfilcują. Ciekawe czy jej nie zastanawia, że chłop już tyle czasu siedzi w więzieniu? Czy tylko chodzi o pieniądze? Wszystko i tak jest zapisane na jego ojca, nawet Range którym się lansuje.
Gonia
rok temu
Kto to jest? Jak się nie ma talentu to trzeba majtki zdjąć,zrobić fotę i hajda do internetu...
Piotr G.
rok temu
Nie znam
mirra
rok temu
A co za niunia reklamuje kostium kąpielowy ?
qwe
rok temu
z czego ona żyje?
Nina
rok temu
jest OK, tylko te sylikony to nie bardzo
50-letni umie...
rok temu
jak dla mnie bomba !
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Allan Krupa wymienia czułe spojrzenia z NOWĄ PARTNERKĄ przed studiem "TzG". Słodziaki? (ZDJĘCIA)

Allan Krupa od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochany. Po niedawnym ściankowym debiucie u boku nowej partnerki, para ponownie znalazła się w blasku fleszy - tym razem goszcząc w studiu "Tańca z Gwiazdami". Po nagraniach syn Edyty Górniak i jego wybranka znaleźli się "pod ostrzałem" paparazzi.
9.

Edward Miszczak imprezuje pod osłoną nocy z młodszą o ĆWIERĆ WIEKU żoną i księdzem (ZDJĘCIA)

Edward Miszczak został ostatnio sfotografowany podczas nocnej biesiady w modnej restauracji w stolicy. Towarzyszyła mu żona Anna Cieślak oraz bliski przyjaciel - ksiądz Kazimierz Sowa. Impreza udana?
8.

Odmieniona Katarzyna Bonda raczy się dymkiem przed studiem Polsatu (ZDJĘCIA)

Katarzyna Bonda zawitała do śniadaniówki Polsatu. Dla wielu widzów odświeżona fryzura autorki książek kryminalnych była nie lada zaskoczeniem. Po zakończeniu nagrań zrzuciła z siebie emocje, oddając się długiej rozmowie przeplatanej puszczaniem dymka.
7.

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": Pavlović z mężem, czułe pożegnanie Fabijańskiego i Suryś, Jasper za rękę z byłym chłopakiem (ZDJĘCIA)

Za nami kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Standardowo w pobliżu studia Telewizji Polsat czaili się paparazzi, którzy udokumentowali, co działo się za kulisami show.
6.

Jessica Alba MIGDALI SIĘ na ulicy z młodszym o 11 lat ukochanym! Był z nimi syn aktorki (ZDJĘCIA)

Jessica Alba po rozwodzie z Cashem Warrenem związała się z młodszym o 11 lat aktorem Dannym Ramirezem. Ich uczucia rozkwitają. Ostatnio para została przyłapana przez paparazzi na romantycznym wyjściu do restauracji w Beverly Hills. Aktorce towarzyszył synek.
5.

Gala Osobowości i Sukcesy Roku: Opozda w wieczorowej sukni, ciężarna Pamela z Fitlovers, Wendzikowska w piórach... (ZDJĘCIA)

Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2026 przyciągnęła do Warszawy śmietankę show-biznesu, świata kultury i biznesu. Na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych nazwisk, głośnych powrotów i odważnych stylizacji. Pojawili się m.in. Fit Lovers, Joanna Opozda, Doda czy Anna Wendzikowska.
4.

Doda ODSŁANIA POŚLADKI na Gali Osobowości i Sukcesy Roku (ZDJĘCIA)

Doda pojawiła się na Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2026 i ponętnie posyłała uśmiechy fotoreporterom. Artystka postawiła na niezwykle śmiałą stylizację. Ładnie czy jednak kicz?
3.

Celebryci meldują się na ściance "Tańca z Gwiazdami": Aneta Zając, Krawczyńska z Jelonkiem, Allan Krupa z NOWĄ DZIEWCZYNĄ... (ZDJĘCIA)

Przed nami siódmy odcinek "Tańca z Gwiazdami". Jak co tydzień w studiu Polsatu zaroiło się od gwiazd i gwiazdeczek. Kto tym razem wpadł na ściankę, by wspierać celebrytów na parkiecie? Zobaczcie.
2.

Tak na przestrzeni lat zmieniała się Aneta Zając. Aktorka przeszła METAMORFOZĘ (ZDJĘCIA)

Aneta Zając weszła do show-biznesu ponad dwie dekady temu. W ostatnich miesiącach przeszła niemałą metamorfozę, ale już wcześniej zdarzało jej się eksperymentować z wizerunkiem. Zobaczcie, jak zmieniała się przez lata.
1.

Elegancka Joanna Racewicz buszuje u jubilera w poszukiwaniu błyskotek (ZDJĘCIA)

Joanna Racewicz to prawdziwa ulubienica paparazzi. Tym razem dziennikarka została sfotografowana podczas wizyty u jubilera. Oczywiście zaprezentowała się na mieście w gustownej stylizacji. Ikona mody?