Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Hotel Paradise". Historycznie Rajskie Rozdanie: trzech uczestników opuściło program!

105
Podziel się

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" nie brakowało emocji. Po raz pierwszy w historii program opuściło aż trzech uczestników, a walka o względy Luizy była wyjątkowo zacięta.

"Hotel Paradise". Historycznie Rajskie Rozdanie: trzech uczestników opuściło program!
"Hotel Paradise". Trzech uczestników pożegnało się z programem (Instagram @hotelparadise.tvn7)
bDZGudMB

W Hotelu Paradise bez wątpienia nie brakuje ostatnio emocji. Niedawno uczestnicy postanowili wyeliminować z programu Olę. Blondynka swoimi poczynaniami poważnie naraziła się nie tylko pozostałym uczestnikom, lecz również wielu fanom show.

Po odejściu Oli uczestnicy Hotelu Paradise wyraźnie przeczuwali, że kolejne Rajskie Rozdanie może być szczególnie dotkliwe - w programie pozostało bowiem zbyt wielu mężczyzn. Tuż przed eliminacją panowie udali się więc na randki z wybranymi przez siebie uczestniczkami. Znany z zamiłowania do zawrotnych prędkości Krzysztof miał więc okazję pogawędzić na plaży z Ewą. Luiza dostała natomiast zaproszenia od dwóch uczestników - Mariusza oraz Michała. Ten drugi wcześniej związany był z Olą, podczas randki zaoferował więc Luizie współpracę mającą na celu zemstę na uczestnikach, którzy wykluczyli blondynkę z gry.

bDZGudMD

Chciałbym, żeby ta grupa nie była bezkarna. Żeby oni nie rozdawali tutaj kart do samego końca. Zagróźmy im w jakiś sposób - zaproponował tajemniczo.

Później Michał próbował zawalczyć o względy Luizy i zapewnił, że uczestniczka będzie bezpieczna u jego boku, nawet jeśli produkcja Hotelu Paradise zdecyduje się przywrócić do programu Olę. Cała sytuacja wyjątkowo zirytowała natomiast Kubę, który planował podejść do Luizy podczas eliminacji.

Już na samym początku Rajskiego Rozdania Klaudia El Dursi zapowiedziała, że tym razem z programem pożegna się aż trójka uczestników. Gdy przyszedł czas na wybór partnerek, Marcin stanął za plecami Natalii, Szymon wybrał natomiast Bibi. Do Ewy podeszło dwóch panów - Krystian oraz Krzysztof.

bDZGudMJ

Prawdziwa rywalizacja toczyła się jednak o względy Luizy. Za jej plecami stanęło bowiem aż trzech uczestników: Kuba, Mariusz oraz Michał. Luiza pozostała wierna Kubie. Ewa wybrała natomiast Krystiana. W efekcie z Hotelem Paradise pożegnali się Krzysztof, Mariusz i Michał.

Będziecie tęsknić?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDZGudMK
bDZGudML
bDZGudNe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(105)
Lll
3 tyg. temu
Ja nie jestem piękna... No ale ta Luiza nie jest pierwszej urody... Czy tylko mi się rąk wydaje?!?! Może mam zły gust... To czemu te chłopy do niej startowali?
erta
3 tyg. temu
Ewa pyta wyroczni " czy uczestniczki są o mnie zazdrosne " spadłam z krzesła
lll
3 tyg. temu
Krzysztof wrócił do programu razem z Kornelią, która go wybrała i wrócili do hotelu tworząc pare
bDZGudNf
!!!!!
3 tyg. temu
Michałek do Oli wrócił 😆
Haaa
3 tyg. temu
No i raz dobrze Luiza zrobiła wybrała tego którego dłużej zna
Najnowsze komentarze (105)
cxz
2 tyg. temu
dobrze że Michał odpadł
Aneta
2 tyg. temu
Michał to chyba nie zdążył się tam opalic nim przyszedł to wyszedl
Njjjds
2 tyg. temu
Luiza powinna wylecieć z programu za obgadywanie i dwulicowość. Niestety TVN zaczyna ją reklamować i promować i to jest wkurzające.
Dnob
2 tyg. temu
Prubowałam to oglądać, ale mi nie idzie. Dialogi są puste.
beee
2 tyg. temu
wywalić Luje to wredna czekala na swojego chłopaka jak Ola ,powinna wrocić Basia
Zocha
2 tyg. temu
Nie przepadam za Luizą, ale wreszcie może pokazać, że ma własne zdanie. Przy Olce było to nie możliwe.
żałosne
2 tyg. temu
no nie Krystian dogaduje się z Luizą ........
szkoda gadać
2 tyg. temu
Temu całemu Kubie pojęcie Kultura jest zupełnie obce , ależ wulgarny i mało sympatyczny. Obniżył poziom programu i to bardzo.
bDZGudMX
pa ra ra
2 tyg. temu
Hura...... Kornelia wróciła i do tego wybrała Krzysztofa. Pozycja Luizy spada i nareszcie. Ale fałsz ma na wierzchu.
marian
2 tyg. temu
Luisa też się nie przyznała że już prędzej znała swojego razem pozują do zdjęć
Olks
2 tyg. temu
Luiza to totalne dno ...za to ewa super laska .....
dość układow
2 tyg. temu
wreszcie moze sie cos zmieni.
Jan
2 tyg. temu
Luiza ma fatalne usta , brzydko chodzi ma zwalista figurę, a mężczyźni wybierają ja , bo chcą przetrwać, bo obie z Olą to straszne intrygantki .
Sara
2 tyg. temu
Nuuuudy i gimbaza, kto to reżyseruje????po cholerę ten Kystian tam wegetuje?Bogusława z Sajmonem romans jak w przedszkolu, a ta tancerka, co przez nos gada, że się słuchać nie da tworzy parę służąca jako tło, kompletnie nic nie wnoszą...w dodatku przeciągają te odcinki serwując gierki na plaży jak dla emerytów...porażka...
...
Następna strona
bDZGudNz