Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Hotel Paradise". Krzysiek WYTYKA Luizie wiek! "To znaczy, że jestem NIEDOJRZAŁA?!"

146
Podziel się

Podczas ostatniej "Puszki Pandory" między Luizą a Krzyśkiem doszło do ostrej wymiany zdań. Uczestnik wytknął koleżance wiek. Wcześniej ubolewał, że nie jest nim dostatecznie zainteresowana...

"Hotel Paradise". Krzysiek WYTYKA Luizie wiek! "To znaczy, że jestem NIEDOJRZAŁA?!"
Spięcie w "Hotelu Paradise" pomiędzy Luizą a Krzyśkiem (Instagram)
bDZGrVVh

Trzeci sezon formatu, w którym (przynajmniej z założenia) atrakcyjni single szukają miłości, trwa w najlepsze. Jedną z bardziej charakterystycznych bohaterek najnowszej edycji Hotelu Paradise jest Luiza Benzouaoua. Kobieta przykuwa uwagę nie tylko ze względu na oryginalną urodę (jest w połowie Algierką), ale i w związku z tym, że jest najmłodszą ze wszystkich uczestników.

Jakiś czas temu o Luizie zrobiło się głośno, gdy zdecydowała się rozbić jedną z mocniejszych par programu, wysyłając do domu sparowaną wówczas z Krystianem Basię, czym naraziła się zarówno kolegom z programu jak i widzom.

bDZGrVVj
Zobacz także: Ata Postek znalazła miłość życia?

Incydent już dawno odszedł w zapomnienie, a Benzouaoua po Krystianie zdążyła już spróbować szczęścia między innymi u boku Krzyśka, a obecnie pracuje nad relacją z Kubą. Choć Luiza dobrze dogaduje się z tym ostatnim, okazuje się, że Krzysiek wciąż ma wobec niej pewne plany, o których niespodziewanie poinformował podczas "Puszki Pandory". Luiza zapytana o to, dlaczego ma gdzieś jego zaloty, nie kryła rozdrażnienia:

Zalotów tu zbytnio nie było, więc nie sądzę, żebym to lekceważyła... - stwierdziła wyraźnie poirytowana, tłumacząc, że wcześniej Krzysiek nie był skory do pracowania nad relacją:

bDZGrVVp

Dla mnie jest ważna rozmowa, a między mną a Krzysiem jej nie było. Wieczorem szłam do łóżka, mówiliśmy sobie dobranoc i koniec. Na randce też ja się starałam - przypominała.

Początkowo Krzysiek próbował się bronić, ostatecznie jednak, gdy zabrakło mu argumentów, zdecydował się na złośliwość, podsumowują dziewczynę jako "2000", co odnosi się do jej rocznika.

Teraz mi mówisz, że ja mam 20 lat i co? To znaczy, że jestem niedojrzała? - oburzyła się dotknięta Benzouaoua.

Myślicie, że ma u niej jeszcze jakieś szanse?

bDZGrVVq
bDZGrVVr
bDZGrVVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(146)
LOVEu
3 tyg. temu
Krzysiek mial racje. Lui moglaby juz odpasc.
Ktoś
3 tyg. temu
Wygląda jak Sid z Epoki Lodowcowej
gość
3 tyg. temu
Ona jest przedziwna... rozumiem grę, rozumiem taktykę ale ona kłamie w żywe oczy i co najgorsze zachowuje się tak jakby sama wierzyła w te kłamstwa. Mówi to z taką pewnością siebie, wręcz krzyczy byle jej zdanie było "na wierzchu" chociaż przecież wszystko rejestrują kamery.
bDZGrVVL
Dżejar
3 tyg. temu
Hipokrytka, kłamie prosto w oczy i do tego nadaje na swoją ‚psiapsi’. Do tego te krokodyle łzy. Śmiech na sali. Mogę się założyć, że po edycji odcinków wyprze się wszystkiego i powie, że to zmontowali.
Teri
3 tyg. temu
Kłamczucha, mówiła do Olki że specjalnie będzie się długo kąpać żeby Krzysiek usnął, wchodzi do łóżka w kapturze na głowie, a teraz kłamie w żywe oczy, a na koniec sprzedała Olkę . Do domu razem z Olką i to by była bayera
Najnowsze komentarze (146)
Lizzi
3 tyg. temu
Nigdy nie zapomnę dresu z kapturem jak się kładła w sypialni , w której była z Krzyśkiem. Kłamczuszka...
Mario
3 tyg. temu
Gdzieś tą twarz widziałem? Chyba w epoce lodowcowej?
Tolek
3 tyg. temu
Krzysztof To inteligentny gość ale niestety wrażliwy a To jest wada na dzisiejsze współczesne kobiety pasował do Sary która też ma poukładane w głowie
Kierowca zawo...
3 tyg. temu
Już mam jej dosyć powinna wylecieć jak Olka za całokształt
Zdziwo
3 tyg. temu
Ona ma 20 lat? Dałabym co najmniej 28-30
Pepsi
3 tyg. temu
Krzysiu jest super facet, moim zdaniem Luiza powinna jak najszybciej wylecieć z programu nie zasługuje na żadnego faceta zarozumiała egoistka
Julian
3 tyg. temu
Bardzo ucieszyło mnie wywalenie Oli teraz kolej na Luizę.Nie widziałem jeszcze tak brzydkiej i fałszywej kobiety.
Dresu
3 tyg. temu
Niestety wyrażanie własnej opinii o tej osobie jest bez sensu, gdyż prowadzicie akcję "stop hejt" i usuniecie mój komentarz, w którym bym zawarł prawdę o benzosusouasuausu czy jak ona tam ma.
bDZGrVVD
guzdaw
3 tyg. temu
Bez sensu ten program. Odcinek anaI w kolejarza i wyjdzie na to samo.
Ewa
3 tyg. temu
Luiza mega fałszywa zakłamana sprzedała nawet Ole do bb powiedziała że Ola to nie jest jej przyjaciółka tylko koleżanka a na głosowaniu przy Oli twierdzi że jest dla niej jak siostra
Igor
3 tyg. temu
Ona twierdzi że Krzysiek to facet bez jaj a sama jest rozmemłana nic nie umie gotować sprzątać wielka księżniczka a tak na prawdę ciepłe kluchy współczuję jej przyszłemu chlopakowi
Asior
3 tyg. temu
Pytam poważnie. Jaki jest powód oglądania tego? Może ktoś poda?
Oglądacz
3 tyg. temu
Nie wiem dlaczego,ale jej twarz mi się kojarzy z maską zabójcy ze,,strasznego filmu,,😉
Iza
3 tyg. temu
I jest najbrzydsza w tym programie. Odrzucajaca jej uroda
...
Następna strona
bDZGrVWf