Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Hotel Paradise". Kuba WPADA W FURIĘ z zazdrości o Luizę, po czym rozbija szybę i RZUCA KRZESŁEM!

131
Podziel się:

Gdy upojony alkoholem Kuba dowiedział się, że Luiza urządziła sobie pogawędkę z Maurycym, wpadł w szał. Jego zachowanie poważnie wystraszyło pozostałych uczestników. "To jest agresja" - oceniła Kornelia.

"Hotel Paradise". Kuba WPADA W FURIĘ z zazdrości o Luizę, po czym rozbija szybę i RZUCA KRZESŁEM!
"Hotel Paradise". Kuba wpada w furię z zazdrości o Luizę (Instagram @hotelparadise.tvn7)
bEIWVcOJ

Producenci Hotelu Paradise dokładają ostatnio wszelkich starań, by zapewnić widzom show odpowiednią dawkę emocji. Niedawno podczas Rajskiego Rozdania z programem pożegnały się aż dwie uczestniczki, do gry wróciła natomiast Basia. Wkrótce w wyniku tajnego głosowania dziewczyn kolejną szansę otrzymał również Maurycy. Jego powrót chwilowo poróżnił Krystiana i Basię...

Z przywrócenia Maurycego do Hotelu Paradise wyraźnie ucieszyła się Luiza. Fakt ten wyjątkowo zaniepokoił walczącego o względy dziewczyny Kubę. Uczestnik błyskawicznie zaczął rzucać w kierunku rywala niewybrednymi komentarzami.

bEIWVcOL

Śliczniejszego gościa to ja nie widziałem (...). Lubisz pchać się śmierci w ogień? - zaczepiał Maurycego.

Wieczorem Kuba uraczył się odrobiną alkoholu i jego zachowanie poważnie wymknęło się spod kontroli. Gdy Krzysztof obudził uczestnika i poinformował go, że Luiza odwiedziła w pokoju Maurycego, Kuba błyskawicznie wpadł w furię. Rozwścieczony mężczyzna zaczął nerwowo biegać po terenie hotelu, przeklinając i wykrzykując imię Luizy. Następnie usiłował wedrzeć się do "singlówki", co zaowocowało rozbitą szybą. Gdy próba zakończyła się niepowodzeniem, Kuba rzucił stojącym w pobliżu krzesłem.

Zachowanie mężczyzny zaniepokoiło i oburzyło pozostałych uczestników Hotelu Paradise.

bEIWVcOR

Boże, jakby, co ja zrobiłam złego albo Maurycy, że on się tak zachowuje?! - zastanawiała się Luiza.

Dla mnie to jest chore, dla mnie to jest agresja i ja tego inaczej nazwać nie mogę - skomentowała pozostająca w parze z Kubą, Kornelia. Wystraszona dziewczyna poprosiła nawet Krzyśka, by ten został z nią w pokoju i nie narażał na spotkanie z rozwścieczonym mężczyzną.

Krzysztof próbował załagodzić sytuację i przemówić rzucającemu krzesłami koledze do rozsądku. Kuba uspokoił się jednak dopiero wówczas, gdy dowiedział się, że Luiza wróciła do swojego pokoju. Uczestnicy programu nie puścili jednak sprawy w niepamięć i rano przypomnieli Kubie o wybrykach minionej nocy.

bEIWVcOS

Luiza się bała. Kornelka się bała. Wszyscy. Ja z Krystianem też byliśmy przerażeni. Weź się w garść, jesteś facetem. Musisz porozmawiać z Luizą - przekonywała Basia. Kuba próbował jednak tłumaczyć swoje zachowanie zbyt dużą ilością wypitego alkoholu...

Kuba jest skreślony, nie jestem w stanie zaufać takiej osobie - wyznała Luiza.

Wybuch agresji Kuby nie umknął także uwadze prowadzącej, Klaudii El Dursi.

Kuba, sytuacja, która wydarzyła się wczoraj wieczorem, absolutnie nie powinna mieć miejsca. W "Hotelu Paradise" agresja jest absolutnie niedopuszczalna, twoje zachowanie było niedopuszczalne. Nie będziemy akceptować i tolerować agresji, to się tyczy każdego z was - pouczała uczestników.

bEIWVcOT

Ostatecznie Kuba musiał pożegnać się z programem. Co ciekawe, jego odejście było efektem głosowania dziewczyn - przeprowadzonego jeszcze przed wybuchem agresji uczestnika.

Będziecie tęsknić?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEIWVcOU
bEIWVcPm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(131)
cichy
5 miesięcy temu
tak to jest jak się miesza anaboliki z wódą i podaje orangutanowi !
Diablik
5 miesięcy temu
Ani ładny ani przystojny a gloopi do tego jak but
Ja 🦎🦎🦎🦎
5 miesięcy temu
Hotel Szympansów
bEIWVcPn
Godzilla
5 miesięcy temu
King-kong w akcji
Gość
5 miesięcy temu
Z kamerą wśród dzikich zwierząt
Najnowsze komentarze (131)
Lili
5 miesięcy temu
Wpuszczanie takiego orangutana do hotelu to porażka produkcji.
Xxx
5 miesięcy temu
Ta udająca cnotkę Luiza powinna już dawno z tamtad wylecieć
Bsb
5 miesięcy temu
Dla mnie ten program jest porażką raz oglądałam i to mi wystarczy.Patologia jakas. Wulgaryzm na porządku dziennym. Słabe to
tyle
5 miesięcy temu
terapia ,koniecznie
Karol
5 miesięcy temu
Takiego gremlina to telewizja jeszcze chyba nie znalazła ...
edyta
5 miesięcy temu
dobrze ze wyleciałnie nie stabilny emocjonalnie Jak ktoś nie umie pić to niech tego nie robi WSTYD
Nina
5 miesięcy temu
Po takim zachowaniu w programie powinien chodzić kanałami ze wstydu i być spalony u kobiet. Pokazał swoje możliwości i skłonności przemocowe.
Doris
5 miesięcy temu
Najlepszy i tak koniec: ,,Przynajmniej odchodzę z klasą''. Parsknęłam śmiechem. Tytus ocknij się. Gdzie ty widzisz klasę w tak wulgarnej, agresywnej postawie i demolowaniu hotelu.
bEIWVcPf
Milena
5 miesięcy temu
I tutaj mamy przykład czym można ująć kobietę, nawet Luizę, której nikt docelowo nie pasuje poza Olą. Maurycy jest najmniej napakowany, chłopięcy, wyważony, ale inteligenty, potrafiący przeprowadzić sensowną, interesującą rozmowę i mający jakąś wiedzę. I to za nim najbardziej ze swoich programowych partnerów tęskniła Luiza, dziewczyny go przywróciły, a niestabilny orangutan, który pakuje na siłowni, pije i przeklina co 2 słowa i myślał, że wszystko mu się należy - zrobił wypad.
Gosc
5 miesięcy temu
On nie byl o ten rybią twarz zazdrosny tylko jest fscetem i potraktowalago brzydko ta nie urodziwa twarz
ewa 12
5 miesięcy temu
mam 65 lat i oglądam żenujący program i żenujący uczestnicy zero wiedzy i tylko jedno słowo w opór
meg
5 miesięcy temu
Zeba mu brakuje...niestety widc jak sie usmiecha. Chyba cala kasa na sterydy poszla.
Mowa
5 miesięcy temu
Goryl, nie ubliżając gorylowi, na sterydach.
Kasia
5 miesięcy temu
Prosze państwa, tak właśnie wyglądał Neandertalczyk, praczłowiek. Umięśniony, owłosiony, z mocną szczeną i non stop agresywny, bo mu cały czas adrenalina buzowała.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIWVcPY
bEIWVcPZ
bEIWVcQa
bEIWVcQb
bEIWVcQc
bEIWVcPH