Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Hotel Paradise. Nietaktowny Kamil prowokuje Roberta: "CO, BĘDZIESZ PIE*RZYŁ MAMĘ?!"

89
Podziel się:

Uczestnicy nie potrafią opanować swoich emocji przed rajskim rozdaniem. Polały się łzy.

Hotel Paradise. Nietaktowny Kamil prowokuje Roberta: "CO, BĘDZIESZ PIE*RZYŁ MAMĘ?!"
Hotel Paradise (TVN)
bEUKYQSZ

Atmosfera w Hotelu Paradise jest coraz bardziej napięta, a wszystko przez zbliżające się wielkimi krokami rajskie rozdanie, podczas którego jedna z uczestniczek będzie musiała opuścić program. Domownicy dość nieudolnie starali się intrygować i zawierać pakty, które umocniłyby ich pozycję podczas czwartkowych eliminacji.

Rozżalona Sonia płakała bo liczyła, że uda się jej zbudować "coś więcej" z Robertem. Model jest jednak oczarowany Magdą, która do tej pory była dobrą koleżanką Soni. Choć influnecerka nie widzi nic złego w tym, że "odbiła" chłopaka, to zdecydowanie straciła sojuszniczkę w programie.

Nie będę jej już pomagać! - pomstowała Sonia na Madzię.

bEUKYQTb

W międzyczasie Artur, Dominika i... Monika udali się na dość niekonwencjonalną randkę w trójkę. Uczestnik mógł zaprosić na spotkanie dwie dziewczyny, z którymi najlepiej się dogaduje i w trakcie rozmów na plaży okazało się, że coraz bliżej mu do Moniki. Wywołało to pewien niepokój u Dominiki, która starała się przypodobać Bartkowi, prosząc go we flirciarski sposób o zapalniczkę. Ogień namiętności jednak nie zapłonął.

Zobacz także: Podekscytowana Klaudia El Dursi o drugim sezonie "Hotelu Paradise: "Będzie się działo!"

Kamil próbował dowiedzieć się od Roberta, kogo ten wybierze na rajskim rozdaniu. Robert nie chciał się zadeklarować i odpowiedział ironicznie: "Moją mamę".

bEUKYQTh

Mało rozgarnięty Kamil nie zrozumiał jednak subtelnego żartu i wypalił z grubej rury:

Co, będziesz pie*rzył mamę?! - zapytał, co stało się powodem kłótni.

Z chamami nie rozmawiam - zirytował się Robert, kończąc potyczkę słowną.

bEUKYQTi

W dramatycznej sytuacji znalazł się Bartek, który z pewnych względów stwierdził, że z pewnością podejdą do niego (przynajmniej!) dwie uczestniczki i nie ma pojęcia, którą z nich wybierze. Wstępnie odreagował krzycząc "Weź gościu się zamknij, ku*wa, naprawdę" do bogu ducha winnego Ivana, który akurat cieszył się ze smacznej kolacji. Późnej Bartek uronił kilka łez wciąż czując ciężar przyszłego wyboru.

Jak myślicie, kto odpadnie?

bEUKYQTj
bEUKYQTC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(89)
Rita
rok temu
Od dziecka rodzice wpajali mi szacunek do drugiego człowieka. Nie patrząc na to, skąd pochodzi, jakie ma wykształcenie, ile ma pieniędzy i jak wygląda. Z biegiem czasu nabieram coraz głębszego szacunku do osób, dzięki którym funkcjonujemy na codzień ( mimo, że te zawody były stereotypowo niesprawiedliwie pogardzane przez społeczeństwo i dużo mniej płatne niż powinny być). Prawdziwi bohaterowie to ekspedienci w sklepach, listonosze , pracownicy utylizacji śmieci i odpadów, listonosze, nauczyciele, mechanicy, hydraulicy, strazacy, ratownicy medyczni ( którzy o wiele częściej ratują ludzi w karetkach zanim trafią do szpitali pod opiekę specjalistyczną i tam przeżyją), wolontariusze w domach opieki i wiele innych. Za to tzw. popularni od kilku lat influencerzy, piłkarze zgarniający gaże za różny poziom gry, modelki itd. zarabiają krocie, a ich działania nie są nam do życia niezbędne. Mam nadzieję, że ludzie w końcu przejrzą na oczy.
lol
rok temu
Ludzie co wy oglądacie? Kardashianki przy tym całym hotelu i Warsaw Shore to program naukowy.
Twój Nick
rok temu
Okropni ludzie
bEUKYQTD
Ulka
rok temu
Nietaktowy? Matura z polskiego się kłania.
typ
rok temu
Najlepszy jest Kamilek, któremu się wydaje, że rozkminił wszystkich a tak naprawę nie ma pojęcia co uczestnicy myślą. Intelekt i zachowanie poniżej poziomu ściętej trawy. Nie bez powodu ma tatułaż węża na ręku.
Najnowsze komentarze (89)
Annika
rok temu
Oglądanie tego programu jest całkowicie bez sensu, ponieważ za każdym razem codziennie powtarzane są wszystkie odcinki. 2 części (od reklamy, do reklamy) każdego dnia to są powtórki, a trzecia trwająca w zasadzie 10 minut zawiera, także zapowiedź kolejnego. W sumie cały odcinek to niewiele więcej jak 7-8 minut. Uważam, że nadawanie takiego programu zupełnie mija się z celem, gdyż jest to zwyczajna strata czasu.
Mrau
rok temu
Halo. Czy kierownik zmiany śpi w tym tefałenie? Co to za płytę nam puszczacie? Jakiś odgrzewany kotlet to jest przecież. Ja nie śledzę odcinków histerycznie ale komuś ewidentnie pomyliła się płyta. Wnoszę o obcięcie motywacyjnego! Podpisano: żądna krwi i igrzysk!
JakoTako
rok temu
I tak ta edycja jest o niebo lepsza niż pierwsza, gdzie wszystko było tak przewidywalne jak poniedziałek po niedzieli... Przynajmniej coś się dzieje i faktycznie nie wiadomo kto kogo ostatecznie wybierze na Rajskim. Tylko ci ludzie chyba trochę za młodzi, takie dzieciuchy jeszcze... ta Monia to faktycznie jakby ich ciotką była, ze 20 lat starsza :)
Prawdaa
rok temu
Patologia
Lulu
rok temu
W pierwszej edycji byli fajniejsi ludzie. Dobrze się ich oglądało. Ci są fatalni.
wwo
rok temu
W Love Island tymczasem "zabawy" w udawanie kopulacji... coś obrzydliwego. Co to za szit?
Betina
rok temu
Zdecydowanie pierwszy sezon był lepszy, od samego początku coś się działo i ludzie dobrze dobrani. A obecnie to jacyś tacy mało rozgarnięci non stop nawaleni, albo najarani.
La Lolla
rok temu
Powinni dodawać napisy. Wszyscy bełkoczą coś pod nosem.
bEUKYQTv
Na poziomie
rok temu
Powinni odpaść wszyscy 😂😂😂 żenua
Hmm
rok temu
Dominika poszła na całość z tym Arturkiem a on ją teraz olewa.
Lima
rok temu
Zastanawiam się czy aby te wszystkie potyczki miłosne i przedziwne zachowania nie są już wcześniej ustalane i wyreżyserowane bo w głowie się nie mieści jacy są ci uczestnicy,co mają w głowach. Dziewczyny i chłopaki po jednych pieniądzach. Są zalosni bez kitu
Jack
rok temu
Kamil to najbardziej denerwującą osoba!!!!!!
marina
rok temu
kamil niepodoba mi sie jest dziwny ,nie ma wsobie sexapilu za bardzo usmiechniety i niby zyczliwy a miesza i podpuszcza wylot cie czeka
Dodi
rok temu
Wole Love island, flaki z olejem ten hotel sama prowadząca i uczestnicy porażka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUKYQUo
bEUKYQUp
bEUKYQUq
bEUKYQUr
bEUKYQUs
bEUKYQTX