Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Ida Nowakowska o szybkim powrocie do pracy: "Nie jestem superbohaterką!"

123
Podziel się:

Ida Nowakowska w rozmowie z reporterem Pudelka zdradziła, dlaczego zrezygnowała z urlopu macierzyńskiego. "To wszystko wygląda inaczej zza kulis" - wyznała.

Ida Nowakowska o szybkim powrocie do pracy: "Nie jestem superbohaterką!"
Ida Nowakowska o szybkim powrocie do pracy: "Nie jestem superbohaterką!" (pudelek)

Ida Nowakowska zaledwie tydzień po porodzie wróciła do pracy w telewizji, by wystąpić w finałowym odcinku "Dance dance dance".

Ida zapewnia, że było jej łatwiej podjąć decyzję o powrocie na plan, bo synek może towarzyszyć jej za kulisami.

Gdybym musiała pracować od 8 do 16 to nie mogłabym sobie na to pozwolić. Chcę to podkreślić, bo nie jestem jakąś superbohaterką. Finał "Dance dance dance" trwał zaledwie 20 minut na żywo. To było moje pierwsze wyjście po tygodniu. Także to zupełnie inaczej wygląda zza kulis. Z kolei praca przy "Pytaniu na śniadanie" to są tylko poranki. Mam zresztą to wielkie szczęście, że mam ogromne wsparcie od mojego męża i mamy - zdradza Ida w rozmowie z Pudelkiem.

Prezenterka stwierdziła, że pracodawcy powinni umożliwić kobietom zabieranie pociech do pracy.

Teraz tak sobie myślę, że coś powinno być zmienione w naszej strukturze społecznej i powinno być okej, że masz ze sobą wszędzie dzidziusia - dodała.

Zobacz także: Ida Nowakowska o szybkim powrocie do pracy: "Nie jestem superbohaterką!"

Ida dodała, że po przyjściu jej syna na świat zaczęła bardziej rozumieć potrzeby matek. Prezenterka dostaje również dużo wiadomości od fanek, które dzielą się z nią swoimi problemami związanymi z macierzyństwem i wyznała, że temat młodych mam "mieli się" w jej głowie.

Być może Ida wpadnie na pomysł nowego telewizyjnego formatu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(123)
Marcin
2 lata temu
Mamusia ,tatuś,dzieciątko,kosciółek,pieniążki,wózeczek,karmionko,usmieszek.
Łopatka
2 lata temu
Zrezygnowała bo po prostu nie opłacało jej się pójść na taki urlop. Pracuję w tv. Idąc na urlop roczny, tym samym zgadzasz się na to by przyjęli na twoje miejsce, inną twarz. A jak wiadomo, jeśli jesteś na topie, zarabiasz. Idąc na taki urlop często nie dostaje się nic. Proste. A kredyt trzeba spłacać.
Hmm
2 lata temu
Taka katoliczka z ordo luris a dziecko 3 tygodniowe zostawia i do pracy lata? Ojj Czarnek nie tak wychowuje kobiety z tego co mówił takie zachowanie jak praca i nauka to skutek wmawiania kobietom ze nie musza robić tego do czego zostały stworzone przez Pana Boga, do rodzenia dzieci i jak to powiedział przyjmowania pijanego męża po zdradach
wwo
2 lata temu
Superbohaterką jest właśnie matka, która nie ulega presji pracodawcy I WYBIERA DOBRO DZIECKA pozostając z nim w domu mimo ryzyka mniejszych dochodów lub nawet zwolnienia po powrocie. Bo JEJ dziecko jest ważne a nie czyjaś firma, budżety czy projekty. Superbohaterką jest matka, która by zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa rezygnuje czasowo z kariery jeśli jest to konieczne a nie taka, która wywija szpagaty tydzień po porodzie byle jej nie zwolnili. Z resztą, jak ktoś jest ogarniety i coś rzeczywiście potrafi to robotę znajdzie raz dwa, nie ma się co trzymać kurczowo.
Agnieszka
2 lata temu
Oczywiście że nie jesteś
Najnowsze komentarze (123)
Anus
2 lata temu
Mamy czas pandemii,każdy grosz się liczy!!!
Anus
2 lata temu
Mamy czas pandemii,każdy grosz się liczy!!!
Anus
2 lata temu
Mamy czas pandemii,każdy grosz się liczy!!!
ola
2 lata temu
kolejna która urodziła żeby się lansować
Sylw
2 lata temu
Kasa i tylko kasa. Wstyd
65 plus
2 lata temu
Tere fere. Przestraszyła się że ktoś młodszy i ładniejszy przyjdzie na jej miejsce?
Ulabula
2 lata temu
Jacek powiedział że masz wrócić bo Cichopek cie zastąpi i słowo ciałem się stało.
Klara
2 lata temu
No tak pracodawca powiem matkom Polkom umożliwić pobyt z dzieckiem w pracy idę do zusu atam za biurkiem kołyska i mama obok w pracy. Codziennie Nów złota myśl idusi madrusi.
Jola
2 lata temu
To nie jest normalna praca, do biura, sklepu czy na pocztę tak szybko by raczej niw wróciła, tylko by PR, ez rok szukała żłobbkaa później przedszkola. No ale w tfałP dzieci są najważniejsze to dziecię siedzi za kotarą jak mami się produkuje przed kamerą.
Madzia
2 lata temu
Wrzuccie na luz mnie na przykład stać na urlop macierzyński i sobie odpoczywam jeszcze się napracuje. Buzi frajerzy do roboty.
Lena
2 lata temu
Zależy kto jaka prace wykonuje bo to co robi ta pani trudno nazwać praca na etacie.
Gosia
2 lata temu
Już widzę jak matki przy taśmie produkcyjnej zabierają dziecko do pracy ;) Ale pewnie, że jak może tak to zorganizować, lepiej pracować.
Marzenna
2 lata temu
No raczej ze nie jestesMASZ LUSTRO??? SPÓJRZ W NIE BO ZAL CIE KOBITO
yanek
2 lata temu
to jest facet
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie