Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Ida Nowakowska SKARCONA przez katolicki tygodnik za fotografowanie się w kościele: "TO NIE WYPADA"

264
Podziel się:

Ida Nowakowska niedawno pochwaliła się wizytą w "kościółku", gdzie urządziła sobie mini sesję zdjęciową. Potem fotografowała się przed budynkiem i chętnie oznaczała marki, które miała tego dnia na sobie, czym sprowadziła na siebie gniew katolickiego tygodnika. Faktycznie oburzające?

Ida Nowakowska SKARCONA przez katolicki tygodnik za fotografowanie się w kościele: "TO NIE WYPADA"
Ida Nowakowska skarcona za fotografowanie się w kościele (Instagram.com, AKPA)

Ida Nowakowska coraz wyraźniej wyrasta na jedną z największych gwiazd TVP. Bogobojna prezenterka nie tylko jest twarzą rozlicznych projektów stacji, lecz także regularnie rozprawia w mediach o głębokiej wierze, która stała się praktycznie jej wizytówką. Celebrytka poczuła się nawet na tyle pewnie, że tłumaczy teraz innym, na czym polega chrzest.

Bywa jednak, że poczynania pobożnej Idy Nowakowskiej sprowadzają na nią krytykę. O ile nieprzyjemne komentarze to zapewne część jej pracy i musi się z tym pogodzić, to zdarza się, że źródłem negatywnych emocji są też przychylne dotychczas media. Niedawno informowaliśmy, że gwiazda TVP urządziła sobie mini sesję zdjęciową w kościele, a potem reklamowała marki na chodniku przed świątynią.

Zobacz także: Ida Nowakowska wspomina chwile zaraz po porodzie: "Zakochałam się w moim mężu BARDZIEJ"

Zachowanie Idy wzbudziło spore wątpliwości, a oznaczanie firm na zdjęciu sprzed kościoła chyba nie było dobrym pomysłem. O ile komentarze internautów pewnie nie robią na celebrytce wrażenia, to tym razem otrzymała cios ze strony katolickiego pisma "Dobry Tydzień", które zganiło ją za fotografowanie się w miejscu kultu.

Ostatnio jednak nieco się zapomniała. W świeżo wystylizowanej fryzurze i profesjonalnym makijażu zrobiła sobie sesję fotograficzną w miejscu świętym - pisał z oburzeniem dziennikarz pisma.

Pomysł reklamowania ubrań przed świątynią też nie zrobił dobrego wrażenia na tygodniku, który skarcił ją przed czytelnikami. Jej zachowanie, zdaniem redakcji pisma, było nie na miejscu.

Chwilę później na Instagram wrzuciła zdjęcia z chodnika przed kościołem, gdy pozuje w modnych ubraniach. Markę sponsora wyraźnie oznaczyła. To nie wypada - czytamy.

Myślicie, że uduchowiona influencerka poczuje się dotknięta?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(264)
Aaa
2 lata temu
Tak racja kościół nie jest miejscem na reklamowanie ciuchów, niezależnie czy jest się wierzącym czy też nie
Zosia-SAMOSIA
2 lata temu
Ta dziewczyna jest niesmaczna pod każdym wzgledem
Gosc
2 lata temu
Ona ma bardzo nietpowa urode. Nie chwale ani nie hejtuje, ale zawsze sie dziwie, jak na nia patrze.
Henio
2 lata temu
bo chce zjeść ciastko i mieć ciastko
Ech
2 lata temu
Ojej, to teraz na kolana, na groch i szurać na Jasna Górę na klęczkach, może wybaczenie będzie...
Najnowsze komentarze (264)
ande
2 lata temu
Kupczenie wiarą, przynajmniej niestosowne
bbb
2 lata temu
Ok zdjęcia w Kościele faktycznie nie na miejscu, ale na pozostałych nie widać że jest to chodnik przed świątynią, więc nie wiem o co ten szum
Dora
2 lata temu
No to pokazała, czym naprawdę jest dla niej ta wiara, z którą się tak obnosi...sposobem na kolejny lans, haha. A pewnie kilku udało się jej nabrać, ze taka dobra i religijna.
Aćka
2 lata temu
Jak sobie przypomnę że ją kiedyś lubiłam.....
Cynik
2 lata temu
Gdyby odpaliła parę procent proboszczowi, nie byłoby sprawy 😂
Ada
2 lata temu
dobrze , nie zaszkodzi troszkę jej nosa utrzeć
Marysia
2 lata temu
I tak ja lubię 👍👍👍
Wnikliwy
2 lata temu
Budynki sakralne te będące zabytkami - są miejscami publicznymi (utrzymywanymi za publiczne pieniądze - Ustawa o Zabytkach) jak zamki, pałace czy inne zabytki. W przestrzeni publicznej wykonywanie fotografii jest zgodnie z prawem dozwolone - sic!.
123
2 lata temu
Gdy zakłamanie staje przeciw zakłamaniu
Kubus
2 lata temu
O co chodzi wszystko jest na sprzedaż Kościuch i polscy biskupi już dawno się sprzedaja pisowi
Zgred
2 lata temu
Parafianie spoglądali na tę twarz niesymetryczną i mówili: o matko boska, kto cię tak załatwił. A to jest łamanie przykazania.
rene
2 lata temu
Nic złego nie zrobiła. Na chrzcinach i weselach też krecą filmy robią fotki. Nie widzę w tym nic złego. Od kiedy to jestemy tacy ortodoksyjni. Dziewczyna nie wstydzi się kościoła. Kler powinien się cieszyć, a nie karcić.
KLEMENS
2 lata temu
Gdyby oddała część honorariów z reklamowania ciuchów Kościołowi albo tej redakcji za prawdę powiadam Wam nie byłoby tego tematu w "Dobrym Tygodniu" bo wówczas byłby to dobry uczynek.
Kristi
2 lata temu
Na grobie ojca robiła, ale w kościele‼️‼️‼️to chaniebne.
...
Następna strona