Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|
aktualizacja

Ilona Felicjańska i Paul Montana aresztowani w USA. Krzysztof Gojdź komentuje: "To kochająca się para, która tworzy BURZLIWY związek"

164
Podziel się

Celebryta dodaje jednak, że cała sprawa mogła zostać wyolbrzymiona przez amerykańską policję. "Tam za byle co można być aresztowanym" - przekonuje.

Ilona Felicjańska i Paul Montana aresztowani w USA. Krzysztof Gojdź komentuje: "To kochająca się para, która tworzy BURZLIWY związek"
(eastnews, eastnews)
bDZhJsKZ

24 grudnia o poranku Pudelek jako pierwszy poinformował o aresztowaniu Ilony Felicjańskiej i jej męża, Paula Montany, do którego doszło w zeszłą środę w jednym z florydzkich hoteli. Zgodnie z opublikowanymi na rządowej stronie Stanów Zjednoczonych informacjami para dopuściła się "naruszenia nietykalności cielesnej". 9 stycznia Ilona i Paul usłyszą w tej sprawie wyrok, jednak do tej pory muszą przebywać w areszcie. Co istotne, mogliby wyjść na wolność, gdyby tylko zapłacili kaucję w wysokości łącznie trzech tysięcy dolarów. Niestety, jak udało nam się dowiedzieć, ostatnie oszczędności małżeństwo przeznaczyło na grudniowy urlop...

bDZhJsLb

Jednak z przyjaciółek Ilony, Iwona Węgrowska, w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że między małżonkami często dochodziło do bójek.

"Oni jak imprezują, to się kłócą i szarpią" - wyjawiła Węgrowska w rozmowie z Pudelkiem.

Teraz głos postanowił zabrać Krzysztof Gojdź, także przyjaciel Ilony i Paula, który widział się z nimi zaledwie kilka dni przed aresztowaniem. Co ciekawe, celebryta i lekarz medycyny estetycznej w rozmowie z Plejadą przyznał, że rzeczywiście tworzą oni dość burzliwy związek. Zauważa jednak, że znając tamtejszy wymiar sprawiedliwości, sprawa bójki mogła zostać wyolbrzymiona.

"Zaskoczyła mnie ta informacja. Trzymam za nich kciuki. (...) Ciekawe, co może oznaczać to "naruszenie nietykalności cielesnej": poszarpanie się, zdzielenie po twarzy czy co? W Stanach bardzo wszystko wyolbrzymiają... Znając tamtejszy wymiar sprawiedliwości i policję w Stanach, byłbym daleki od spekulacji. Tam za byle co można być aresztowanym - wystarczy, że krzywo się spojrzysz na policjanta, a jesteś skuwany w kajdanki i od razu trafiasz do aresztu, a potem odpowiadasz przed sądem. Tak jak powiedziałem, nie wiem, co dokładnie się stało" - mówi w rozmowie z Plejadą Gojdź.

bDZhJsLh

Krzysztof Gojdź dodaje również, że być może Paul Montana tylko stanął w obronie Ilony, a finalnie trafił do aresztu... Wierzycie, że rzeczywiście tak mogło być?

bDZhJsLi
bDZhJsLC
KOMENTARZE
(164)
Kar
rok temu
Tylko jakos nikt z ich pseudo znajomych nie kwapi sie by wylozyc te 3 klocki dolcow..
Luka
rok temu
Dajcie spokój tej kobiecie! Napisalam komentarz broniacy Ilony i zniknął. Jestescie beznadziejnym hienami!
Kejt
rok temu
Już się zaczyna, usprawiedliwianie, bagatelizowanie, zapewnianie, że nic się nie stało... Zobaczycie, że jak tylko ich wypuszczą to Ilona zrobi rajd po śniadaniówkach z łzawą historią o tym jak to jest ofiarą całej sytuacji, nic nie zaszło, a cała afera to wina mediów i hejterów, którzy wszystko wyolbrzymiają... Nie kupuję tego, gdyby nic nie zrobili, to nie zamknęliby ich na 3 tygodnie w areszcie. Baba ma 49 lat a zachowuje się jak nieodpowiedzialna g**niara i to mimo wielu błędnych decyzji i problemów, które sama na siebie ściągnęła. Żałosne...
bDZhJsLD
Rrr
rok temu
Dajcie już z tym spokój. Nie wiadomo co się stało ale wałkujecie temat ile się da. Wiadomo taka wasza praca i z tego żyjecie ale bez przesady aż tak szczuć na nich?
a feee !!
rok temu
Strasznie beznadziejny ten pokój na zdjęciu...chyba jakis "bezgwiazdkowy".Masakra !!!
Najnowsze komentarze (164)
Kto tam
rok temu
Zdzielenie po twarzy to nie wyolbrzymienie..
janosik
rok temu
no co zwykli alkoholicy
Irena
rok temu
Nikogo nie ranię to jest patologia margines społeczny
Mariusz
rok temu
Teraz takich historii będzie więcej. Znieśli wizy to każdy wjedzie do Stanów i może grandzić . Przecież polscy celebryci muszą się pokazać. Po urlopie w USA wracam do pracy w TVN.
Gosc
rok temu
mam z tym racje, jesli bedziesz chcial sie tlumaczyc lub pytac o co chodzi i nie wykonasz polecenia by podniesc rece lub polozyc sie na ziemizostaniez potraktowany paralizatorem i tez sprawa w sadzie. Mnostwo filmikow jest
...
rok temu
Patologia. Nawet taki Pundel powinien bardziej się szanować tematyką plot
kk edmonton
rok temu
USA to prawnie idiotyczny kraj? Wystarczy awantura domowa, czy telefon od sasiadow azeby traffic do aresztu? Obejzyj program "90 days fiancé" ?
Polak
rok temu
Dziady pijaki i usprawiedliwiać takich a z jakiej racji powinni się wstydzić pijaństwa nie można usprawiedliwiać hańba
bDZhJsLv
Polak
rok temu
Pijaczka i pijak wstyd przynoszą Polakom
Trzeźwy
rok temu
No trudno każdego szkoda pijaczki też ale to raczej na własne życzenie
Nick
rok temu
Znajomi przemili, powiadomili pudełka ?!?
Waldi
rok temu
Zbyt duża ilość lemoniadki powoduje, że w burzliwym związku czasami trzeba trochę pokontemplować w pomieszczeniu celi. No cóż i tak bywa. Może wyjdzie im to na dobre...???
Ha ha
rok temu
Niezla speluna ten hotelik
Gość 1
rok temu
Z masakra to są jacyś degeneraci dziwię się że pan Głódź za nimi się wstawił to taki porządny człowiek.
...
Następna strona
bDZhJsLX