Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Ilona Łepkowska krytykuje spektakl z Małgorzatą Kożuchowską: "Opętane zakonnice i egzorcyzmy stały się modne i nośne?"

108
Podziel się

To nie pierwszy raz, gdy scenarzystka dogryza aktorce.

Ilona Łepkowska krytykuje spektakl z Małgorzatą Kożuchowską: "Opętane zakonnice i egzorcyzmy stały się modne i nośne?"
(East News)
bDmwDBeJ

Ilona Łepkowska dała się poznać jako osoba, która niespecjalnie rozczula się nad umiejętnościami znanych aktorów. 65-latka wielokrotnie dawała do zrozumienia, co myśli o swoich współpracownikach. Znana z ciętego języka scenarzystka Katarzynę Zielińską określiła mianem "gorszej aktorki, która nigdy nie zagra wielkiej roli", Katarzynę Cichopek nazwała "aktorką jednej roli", zaś Małgorzatę Kożuchowską "więźniem własnego wizerunku".

bDmwDBeL

To właśnie działaniom tej ostatniej Łepkowska poświęca wyjątkowo dużo uwagi. Nie da się ukryć, że od czasu pamiętnej śmierci Hanki Mostowiak w kartonach Ilonę i Małgosię łączą skomplikowane relacje. Tym razem producentka zdecydowała się skomentować powrót aktorki na deski teatru. W tym celu opublikowała za pośrednictwem Facebooka obszerny wpis:

Czy ktoś mi wytłumaczy, bo nie jestem pewna, czy dobrze rozpoznaję sytuację - w warszawskim Teatrze Powszechnym odbyła się premiera spektaklu "Diabły" inspirowanego "Matką Joanną od Aniołów" Jarosława Iwaszkiewicza. Ponoć - jak to ostatnio w tym teatrze bywa mało to ma wspólnego z pierwowzorem, ale to ostatnia moda teatralna - bierzemy jakiś znany tytuł i na jego kanwie robimy... No właśnie, co? Coś - zaczyna scenarzystka.

W Teatrze Nowym w repertuarze też "Matka Joanna od Aniołów" w reżyserii Klaty. No i ponoć w Teatrze Narodowym planowany jest powrót na scenę Małgorzaty Kożuchowskiej w spektaklu według - no, zgadujmy! "Matki Joanny od Aniołów" właśnie... - kontynuuje niezadowolona.

Nagłe zainteresowanie twórczością Iwaszkiewicza? Opętane zakonnice i egzorcyzmy stały się modne i nośne? Trzy grzyby w jeden, stołeczny teatralny barszcz - nie za wiele? - pyta na zakończenie.

bDmwDBeR

Myślicie, że Kożuchowska przeczyta jej wpis i zdecyduje się odpowiedzieć?

bDmwDBeS
bDmwDBfm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(108)
Gość
12 miesięcy temu
Skąd ta niechęć Ilony do Małgosi, śmierć w kartonach nie wystarczyła?
Pytanie
12 miesięcy temu
A jakie to wybitne dzieła stworzyła pani Łepkowska?
Kinoman
12 miesięcy temu
Pani Łepkowska, tworzy pani straszne chały, psuje pani widzów niskim poziomem, jest pani anty-artystka, w dodatku mściwą i nieładną kobietą. Kożuchowska ma chociaż urodę:)
bDmwDBfn
eee
12 miesięcy temu
Pani Ilona sama zatruwa umysły ludzi swoimi glupkowatymi serialami poza wszystkim ona nienawidzi kobiet, szczególnie tych młodszych i ładniejszych
Majka
12 miesięcy temu
Tu lepkowska nie krytykuje kozuchowskiej, ale fakt, ze ten sam tytul grany jest przez wiele warszawskich teatrow. Niedawno to samo bylo z dziadami. Przez lata na prozno bylo szukac teatru, w ktorym mozna byloby zobaczyc dziady, w ubieglym roku nie bylo teatru w PL, ktory by ich nie wystawial...teraz ta matka joanna... zwariowali, iwaszkiewicz ma tyle pieknych i wartosciowych powiesci i opowiadan, nie trzeba na tym poprzestawac
Najnowsze komentarze (108)
Jaja
11 miesięcy temu
Prawda pani Ilono!! Ten belkot cuagle jest w przestrzeni medialnej,jakby nie bylo innych tematow! To sie uszami wylewa!!
Hanna
11 miesięcy temu
Do roli brzydszej i starszej chyba już mamy idealną kandydatkę Pani Ilono, czyż nie? Proszę się nie krępować, proszę spróbować !
Bogna
11 miesięcy temu
Dlaczego Kożuchowska ma odpowiadać skoro komentarz pani Łepkowskiej dotyczy nie jej tylko teatrów które upodobały sobie ten sam utwór Iwaszkiewicza.
Aga
11 miesięcy temu
Ona wszystko krytykuje. Niech sobie puści Koronę Królów i pieje z zachwytu nad swym geniuszem 👑
Ewa t
11 miesięcy temu
Bardzo niski poziom tych jej wypocin .....Ogłupia ludzi , jak można powierzyć tej kobiecie pisanie do tylu seriali takich banałów .....
Pol
11 miesięcy temu
Lubiane aktorki są niszczone przez Łebkowską. Starszej Pani brakuje taktu, poprostu jak wygląda taka jest.
maja
11 miesięcy temu
Kozuchowska teraz ma dobry czas,znowu wielka gwiazda ,Rozchwtywana,i tak sie zachowuje jak rozkapryszona dziewczynka ,te minki ,to znowu pokaze nozke,
Fela
11 miesięcy temu
Stara wścibska baba ,zazdrośnicą !!!!
bDmwDBff
GOŚĆ
11 miesięcy temu
BRZYDKA KOBIETA , WYGLĄDA O CO NAJMNIEJ 10 LAT STARZEJ.
Pati
11 miesięcy temu
Kożuchowska w każdym filmie czy serialu zawsze tak samo wygląda nuda!!!!!!!
widzowie
11 miesięcy temu
ta Lepkowska nie powinna zatrudniac takiej miernoty jaką jest Kożuchowska...naprawde mamy milion razy lepsze aktorki od tej słabej byle jakiej Kożuchowskiej...
Tic tac
11 miesięcy temu
Jasne! A jak Pani Ilona wytłumaczy nam grzech jakim był jej ostatni MISZ MASZ czyli bigos z gownem??
gość
11 miesięcy temu
Ona nie dogryza Kożuchowskiej. Ktoś to zauważył? Pudel nie manipuluj i sam czytaj ze zrozumieniem.
nick
11 miesięcy temu
no do k u ..wy nędzy - ludzie, no kto z was ogląda kożuchowską, oprócz jej rodzicow....czy sa tu jakies niede b i l e?
...
Następna strona
bDmwDBfH