Witek
|
aktualizacja

Ilona Łepkowska krytykuje spektakl z Małgorzatą Kożuchowską: "Opętane zakonnice i egzorcyzmy stały się modne i nośne?"

108
Podziel się

To nie pierwszy raz, gdy scenarzystka dogryza aktorce.

Ilona Łepkowska krytykuje spektakl z Małgorzatą Kożuchowską: "Opętane zakonnice i egzorcyzmy stały się modne i nośne?"
(East News)

Ilona Łepkowska dała się poznać jako osoba, która niespecjalnie rozczula się nad umiejętnościami znanych aktorów. 65-latka wielokrotnie dawała do zrozumienia, co myśli o swoich współpracownikach. Znana z ciętego języka scenarzystka Katarzynę Zielińską określiła mianem "gorszej aktorki, która nigdy nie zagra wielkiej roli", Katarzynę Cichopek nazwała "aktorką jednej roli", zaś Małgorzatę Kożuchowską "więźniem własnego wizerunku".

To właśnie działaniom tej ostatniej Łepkowska poświęca wyjątkowo dużo uwagi. Nie da się ukryć, że od czasu pamiętnej śmierci Hanki Mostowiak w kartonach Ilonę i Małgosię łączą skomplikowane relacje. Tym razem producentka zdecydowała się skomentować powrót aktorki na deski teatru. W tym celu opublikowała za pośrednictwem Facebooka obszerny wpis:

Czy ktoś mi wytłumaczy, bo nie jestem pewna, czy dobrze rozpoznaję sytuację - w warszawskim Teatrze Powszechnym odbyła się premiera spektaklu "Diabły" inspirowanego "Matką Joanną od Aniołów" Jarosława Iwaszkiewicza. Ponoć - jak to ostatnio w tym teatrze bywa mało to ma wspólnego z pierwowzorem, ale to ostatnia moda teatralna - bierzemy jakiś znany tytuł i na jego kanwie robimy... No właśnie, co? Coś - zaczyna scenarzystka.

W Teatrze Nowym w repertuarze też "Matka Joanna od Aniołów" w reżyserii Klaty. No i ponoć w Teatrze Narodowym planowany jest powrót na scenę Małgorzaty Kożuchowskiej w spektaklu według - no, zgadujmy! "Matki Joanny od Aniołów" właśnie... - kontynuuje niezadowolona.

Nagłe zainteresowanie twórczością Iwaszkiewicza? Opętane zakonnice i egzorcyzmy stały się modne i nośne? Trzy grzyby w jeden, stołeczny teatralny barszcz - nie za wiele? - pyta na zakończenie.

KOMENTARZE
(108)
Gość
4 miesiące temu
Skąd ta niechęć Ilony do Małgosi, śmierć w kartonach nie wystarczyła?
Pytanie
4 miesiące temu
A jakie to wybitne dzieła stworzyła pani Łepkowska?
Kinoman
4 miesiące temu
Pani Łepkowska, tworzy pani straszne chały, psuje pani widzów niskim poziomem, jest pani anty-artystka, w dodatku mściwą i nieładną kobietą. Kożuchowska ma chociaż urodę:)
eee
4 miesiące temu
Pani Ilona sama zatruwa umysły ludzi swoimi glupkowatymi serialami poza wszystkim ona nienawidzi kobiet, szczególnie tych młodszych i ładniejszych
Majka
4 miesiące temu
Tu lepkowska nie krytykuje kozuchowskiej, ale fakt, ze ten sam tytul grany jest przez wiele warszawskich teatrow. Niedawno to samo bylo z dziadami. Przez lata na prozno bylo szukac teatru, w ktorym mozna byloby zobaczyc dziady, w ubieglym roku nie bylo teatru w PL, ktory by ich nie wystawial...teraz ta matka joanna... zwariowali, iwaszkiewicz ma tyle pieknych i wartosciowych powiesci i opowiadan, nie trzeba na tym poprzestawac
Najnowsze komentarze (108)
Jaja
4 miesiące temu
Prawda pani Ilono!! Ten belkot cuagle jest w przestrzeni medialnej,jakby nie bylo innych tematow! To sie uszami wylewa!!
Hanna
4 miesiące temu
Do roli brzydszej i starszej chyba już mamy idealną kandydatkę Pani Ilono, czyż nie? Proszę się nie krępować, proszę spróbować !
Bogna
4 miesiące temu
Dlaczego Kożuchowska ma odpowiadać skoro komentarz pani Łepkowskiej dotyczy nie jej tylko teatrów które upodobały sobie ten sam utwór Iwaszkiewicza.
Aga
4 miesiące temu
Ona wszystko krytykuje. Niech sobie puści Koronę Królów i pieje z zachwytu nad swym geniuszem 👑
Ewa t
4 miesiące temu
Bardzo niski poziom tych jej wypocin .....Ogłupia ludzi , jak można powierzyć tej kobiecie pisanie do tylu seriali takich banałów .....
Pol
4 miesiące temu
Lubiane aktorki są niszczone przez Łebkowską. Starszej Pani brakuje taktu, poprostu jak wygląda taka jest.
maja
4 miesiące temu
Kozuchowska teraz ma dobry czas,znowu wielka gwiazda ,Rozchwtywana,i tak sie zachowuje jak rozkapryszona dziewczynka ,te minki ,to znowu pokaze nozke,
Fela
4 miesiące temu
Stara wścibska baba ,zazdrośnicą !!!!
GOŚĆ
4 miesiące temu
BRZYDKA KOBIETA , WYGLĄDA O CO NAJMNIEJ 10 LAT STARZEJ.
Pati
4 miesiące temu
Kożuchowska w każdym filmie czy serialu zawsze tak samo wygląda nuda!!!!!!!
widzowie
4 miesiące temu
ta Lepkowska nie powinna zatrudniac takiej miernoty jaką jest Kożuchowska...naprawde mamy milion razy lepsze aktorki od tej słabej byle jakiej Kożuchowskiej...
Tic tac
4 miesiące temu
Jasne! A jak Pani Ilona wytłumaczy nam grzech jakim był jej ostatni MISZ MASZ czyli bigos z gownem??
gość
4 miesiące temu
Ona nie dogryza Kożuchowskiej. Ktoś to zauważył? Pudel nie manipuluj i sam czytaj ze zrozumieniem.
nick
4 miesiące temu
no do k u ..wy nędzy - ludzie, no kto z was ogląda kożuchowską, oprócz jej rodzicow....czy sa tu jakies niede b i l e?
...
Następna strona