Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Internautka pod postem Anny Muchy z lokalu wyborczego: "Nie głosuję, bo to i tak nic nie da". Aktorka nie wytrzymała (FOTO)

111
Podziel się:

Anna Mucha, podobnie jak wielu innych obywateli zatroskanych przyszłością kraju, zagłosowała w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jednocześnie dała małą lekcję tym, którzy nie pofatygowali się do lokali wyborczych, argumentując to brakiem realnej decyzyjności.

Internautka pod postem Anny Muchy z lokalu wyborczego: "Nie głosuję, bo to i tak nic nie da". Aktorka nie wytrzymała (FOTO)
Anna Mucha wykazała się politycznym zaangażowaniem (AKPA, Instagram)

Wraz z nabierającym coraz większych rozmiarów podziałem politycznym, znane osoby zaczęły odważnie manifestować swoje poglądy. Z oczywistych względów nie mogli ujawnić, przy jakich nazwiskach stawiali dziś znak "X" na kartach do głosowania. Dziś, jak jeden mąż, relacjonowali w mediach społecznościowych uczestnictwo w głosowaniu.

Anna Mucha od samego rana informowała swoich fanów o nieczęstej w jej przypadku wolnej niedzieli, podkreślając, że najważniejszym punktem dnia będzie wizyta w lokalu wyborczym. Aktorka spełniła obywatelski obowiązek, nie omieszkując udowodnić tego w postaci najmodniejszego dziś motywu. Wzorem wielu znanych koleżanek i kolegów pokazała na zdjęciu moment wrzucania karty do urny wyborczej.

Anna Mucha jest wyczulona na polityczną obojętność

44-latka zachęcała swoich odbiorców do formułowania myśli, z jakich powodów uczestnictwo w wyborach jest dla nich istotne. Analogicznie poprosiła o zabranie głosu przez drugą stronę, dla której możliwość decydowania o przyszłości ojczyzny nie jest w zasadzie do niczego potrzebna. Jedna z internautek przyznała wprost, że nie widzi w tym większego sensu.

Nie głosuję, bo to i tak nic nie da - napisał.

Anna Mucha lekko skarciła komentującą, pospiesznie odpowiadając na jej wpis.

Przykro mi, że tak uważasz. Ja cieszę się, że dzięki mojemu głosowi Polska jest w Unii Europejskiej - odparła.

Pod najnowszym postem gwiazdy serialu "M jak miłość" pojawiło się jeszcze więcej skrajnych opinii.

Nie głosuję, bo te świnie tylko chcą się dopchnąć do koryta europejskiego i zarabiać w euro, nic nie robiąc. Darmowe przeloty, hotele, duże diety za 3 głosowania jakiś pseudo ustaw typu, że zakrętki mają być złączone, a nie osobno - wytknął oburzony internauta.

Zagłosowałam na kogoś, kto do tej pory mnie nie zawiódł - krótko odpisała Anna Mucha.

Według oficjalnie ogłoszonych wyników exit poll, Koalicja Obywatelska wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego, zyskując 38,2 % głosów. Na drugim miejscu uplasowało się Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 33,9 proc. Trzecia w kolejności Konfederacja otrzymała 11,9 % głosów. Kolejne miejsca zajęły: Trzecia Droga (8,2 %) oraz Lewica (6,6 %).

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(111)
Lolka
miesiąc temu
Wstydźcie się! Jestem zażenowana moimi rodakami, plujecie na własną Ojczyznę! Nie ma dla was już ratunku! Co się z wami stało, ludzie? Jak można dokonywać takich krzywdzących wyborów...?!
🤔 Interestin...
miesiąc temu
”Zagłosowałam na kogoś, kto do tej pory mnie nie zawiódł”…………….. Czyli na kogo?? Bo jak do tej pory to jeszcze się taki polityk nie narodził, który by nie zawiódł.
Ekspert
miesiąc temu
Celebryci poszli tylko po to, żeby mogli im zdjęcia przy urnie zrobić i żeby mieli o czym pisać
Ona
miesiąc temu
Gratulacje dla wyborców z całego serduszka życzę wam, żebyście posmakowali swojego wyboru na własnej skórze..to tyle..cieszCie się póki jeszcze możecie 😉
Gość
miesiąc temu
To żeście ludzie wybrali
Najnowsze komentarze (111)
*"*
miesiąc temu
Dzięki ci, Mucho. Jesteś autorytetem i wyrocznią inteligentów tego kraju. W dalszym ciągu wyznaczaj nam drogę a my pójdziemy za tobą wszędzie
Kacha
miesiąc temu
Pytanie co na to kinia i stuhr
Aga
miesiąc temu
Gratulacje dla Grzegorza Brauna.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱�...
miesiąc temu
Gratulacje dla Pana Obajtka.
Anonim
miesiąc temu
Młodzi ludzie nie poszli na wybory a ci co poszli, głosowali na Konfederację ..dla beki a my starzy chcemy dla nich lepszej przyszłości,...po co ja się pytam..niech ich pis i Konfederacja wyprowadzą z Unii i trzeba będzie zapierdzielać za miskę ryżu
Gosza
miesiąc temu
Zakrętki są przytwierdzane do butelek, bo zbyt dużo ich lądowało byle gdzie popadnie; na ziemi. A gdy są złączone z butelką zwiększa się ich recykling, bo ludzie wyrzucają je razem z butelką częściej do kosza na śmieci. One są przetwarzane podobnie jak butelki, więc powinny być razem z nimi wyrzucane! I powinny być ponownie używane - szkoda je wyrzucać i marnować, skoro mogą być znów wykorzystane. Niestety plaga wyrzucania zakrętek osobno była tak duża, że tym szkodliwym dla środowiska złym nawykiem zajęła się Unia Europejska - by ukrócić ten bezsens oddzielania zakrętek od butelek co kończyło się tym, że zaśmiecały ziemię, bo często nie trafiały do pojemnika na plastik. Jest teraz mniej wygodnie, ale lepiej dla środowiska.
Asik
miesiąc temu
A ja zakrętki odrywam..
Good
miesiąc temu
Powinni wprowadzić zasadę, kto nie głosuje, nie ma prawa potem ubiegać się o granty, dodatki, dopłaty, etc. Nie masz na kogo, spoko. Idź oddaj nieważny głos. Ale zagłosuj!
Prawda
miesiąc temu
Wcale mi was baranki nie żal! Będziecie płakać, jak wam powprowadzaja wszystkie regulacje beż mrugniecia okiem! UE nas wykończy! Pożałujecie swojej decyzji!
Agg
miesiąc temu
Pudel już przeliczone głosy i oficjalne wyniki. Różnica to nie 4%... poprawcie to, bo podejrzewam teraz że siejecie propagandę i publikujecie nieoficjalne wyniki celowo!
mod
miesiąc temu
kto nie głosuje nie ma prawa powiedzieć złego słowa o rządzących i w kraju i w Unii
Sam
miesiąc temu
Ilu biednych ludzi szukających swego miejsca na ziemi przyjęła pod swój dach?
Łeb w łeb
miesiąc temu
Wczoraj banialuki o wielkiej wygranej po nad pis a dzisiaj po przeliczeniu wszystkich głosów tylko jeden punk przewagi.
Tola
miesiąc temu
Gdyby wybory miały coś zmienic to by się nie odbyly ….
...
Następna strona