Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|
aktualizacja

Irina Shayk zabiera głos w sprawie wojny w Ukrainie: "Jak możemy spać, kiedy dzieje się coś takiego"

Podziel się:

Urodzona w Rosji Irina Shayk zabrała głos w sprawie wojny w Ukrainie. Rosyjska topmodelka opowiedziała się przeciw działaniom Władimira Putina. "To druzgocące" - wyznała, prosząc fanów o finansową pomoc najmłodszym ofiarom rosyjskiej agresji.

Irina Shayk zabiera głos w sprawie wojny w Ukrainie: "Jak możemy spać, kiedy dzieje się coś takiego"
Irina Shayk o wojnie w Ukrainie (Getty Images)

Od kilku dni w Ukrainie rozgrywa się wojna. Jak informują media, ofiarami rosyjskiej agresji padła też ludność cywilna. Wobec wstrząsających doniesień zza wschodniej granicy Polacy nie pozostali obojętni. W masowe akcje pomocy ukraińskim uchodźcom włączyli się też artyści i celebryci.

Coraz częściej pomóc Ukraińcom i Ukrainkom chcą też hollywoodzkie gwiazdy. Jak już pisaliśmy, Blake Lively i Ryan Reynolds zapowiedzieli, że wesprą zbiórkę dla ukraińskich uchodźców sumą 1 miliona dolarów. Teraz na podobny gest zdecydowała się Irina Shayk.

Zobacz także: Kobiety i dzieci chowają się w piwnicy szpitala w Kijowie. "Kończy nam się jedzenie"

Irina Shayk, która przyszła na świat w Rosji i spędziła w tym kraju dzieciństwo, opublikowała na Instagramie grafikę, pod którą opowiedziała się przeciwko wojnie i ogłosiła, że sama wpłaci pieniądze dla UNICEF i Czerwonego Krzyża. Rosyjska modelka poprosiła też o to swoich fanów.

Jak możemy spać, pracować czy funkcjonować, kiedy dzieje się coś takiego. To druzgocące. Proszę, wpłaćcie choć dolara - napisała, ilustrując wpis fotografiami najmłodszych ofiar wojny i dodając link do zbiórki.

Zobacz także: Dietetycy niszczą rady celebrytek, a Lidia Kopania swoją karierę
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie