Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Blake Lively i Ryan Reynolds przeznaczyli MILION DOLARÓW na pomoc ukraińskim uchodźcom

Podziel się:

W obliczu kryzysowej sytuacji w Ukrainie Blake Lively i Ryan Reynolds zaświecili przykładem i przekazali majątek dla agencji ONZ na rzecz poszkodowanych przez wojnę.

Blake Lively i Ryan Reynolds przeznaczyli MILION DOLARÓW na pomoc ukraińskim uchodźcom
Blake Lively i Ryan Reynolds przeznaczyli milion dolarów na pomoc ukraińskim uchodźcom (Getty Images)

Cały świat żyje obecnie wojną w Ukrainie. Media relacjonują ataki rosyjskich sił na ukraińskie miasta. W obliczu ludzkiej tragedii polski rząd, rozmaite organizacje, a także zwykli ludzie szykują m.in. miejsca noclegowe i pomoc medyczną dla uchodźców. Empatią wykazało się też wielu rodzimych celebrytów.

Na szczęście nie tylko Europejczycy przejmują się losem Ukraińców. Prominenci zza oceanu również wyrazili chęć pomocy i zadeklarowali wsparcie finansowe dla poszkodowanych przez wojnę.

Zobacz także: Blake Lively o filmie "Zwyczajna przysługa"

Do grona amerykańskich gwiazd, które w odpowiedzi na tragiczne wieści ze Wschodu przeszły do działania, dołączyli właśnie Blake LivelyRyan Reynolds. Słynni małżonkowie poinformowali właśnie, że planują przekazać milion dolarów darowizny dla agencji ONZ na poczet ukraińskich uchodźców. W ten szlachetny sposób hollywoodzka para usiłuje zachęcić fanów (i nie tylko) do wpłacania darowizn na rzecz poszkodowanych przez wojnę.

W ciągu ostatnich 48 godzin niezliczeni mieszkańcy Ukrainy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów i szukania schronienia w innych krajach. Potrzebują pomocy - napisał gwiazdor pod zdjęciem przedstawiającym małe dziecko.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie