Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Książę Harry i Meghan Markle oddają hołd obywatelom Ukrainy: "Oni potrzebują nieustającej pomocy z naszej strony"

Podziel się:

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na gali NAACP Image Awards w Los Angeles, gdzie odebrali nagrodę za wysiłek włożony w "nadzwyczajną służbę publiczną".

Książę Harry i Meghan Markle oddają hołd obywatelom Ukrainy: "Oni potrzebują nieustającej pomocy z naszej strony"
(YouTube)

Od momentu opuszczenia szeregów rodziny królewskiej w życiu księcia Harry'egoMeghan Markle bez wątpienia sporo się działo. W ciągu nieco ponad dwóch lat Sussexowie zdążyli m.in. założyć własną fundację, podpisać lukratywny kontrakt z Netfliksem czy ruszyć z autorskim podcastem. Regularnie angażują się też w liczne akcje charytatywne.

Eksksiążęca para nie pozostała obojętna wobec konfliktu rosyjsko-ukraińskiego. Dzień po inwazji na naszych wschodnich sąsiadów para wydała specjalne oświadczenie za pośrednictwem strony internetowej swojej fundacji Archewell. Meghan i Harry potępili w nim działania putinowskiej Rosji oraz wezwali światowych przywódców do podjęcia odpowiednich działań.

Zobacz także: Rozpromienieni Harry i William odsłaniają pomnik księżnej Diany

Na tym nie koniec. Dwa dni później Sussexowie postanowili znów odnieść się do inwazji Rosji na Ukrainę, gdy podczas gali NAACP Image Awards w Los Angeles odbierali Nagrodę Prezydenta za wysiłek włożony w "nadzwyczajną służbę publiczną". Syn księżnej Diany uroczyście zadeklarował swoją pomoc i wsparcie finansowe dla poszkodowanych przez wojnę.

Zanim zacznę, chcielibyśmy uhonorować obywateli Ukrainy, którzy pilnie potrzebują nieustającej pomocy z naszej strony jako globalnej społeczności - zaczął swoją przemowę Harry, odbierając nagrodę. Myślę, że można śmiało powiedzieć, że pochodzę z zupełnie innego środowiska niż moja niesamowita żona, a jednak nasze życia połączyły się z jakiegoś powodu. Dzielimy się zobowiązaniem do życia w służbie, odpowiedzialnością za walkę z niesprawiedliwością i przekonaniem, że osoby pomijane powinny zostać wysłuchane.

W dalszej części małżonkowie dali wyraz swojemu zaangażowaniu w walkę o sprawiedliwość dla wszystkich grup społecznych.

Nie mogę być bardziej dumna z tego, że wykonujemy tę pracę razem - wtrąciła się Meghan, nawiązując do działalności fundacji Archewell.

Na ceremonii Markle pojawiła się w kobaltowej sukni na jedno ramię projektu Christophera Johna Rogersa. Do kompletu Meghan dobrała srebrne sandałki na szpilce od Aquazzura, złotą bransoletkę Cartier oraz bransoletkę z niebieskimi kamieniami, która należała kiedyś do księżnej Diany.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie