Ivana Knoll i jej biust meldują się na trybunach po czteroletniej przerwie. Chorwatka utrzyma tytuł "MISS MUNDIALU"? (ZDJĘCIA)
Ivana Knoll, którą namaszczono mianem "miss mundialu" w Katarze, powróciła na Mistrzostwa Świata. 34-letnia Chorwatka pojawiła się na pierwszym meczu swojej reprezentacji rozgrywanym w Ameryce Północnej. Przyodziała kuse szorty i ciasny top, który ledwo okiełznał jej potężne wdzięki.
Ivana Knoll i jej dorodny biust meldują się na trybunach po czteroletniej przerwie. Chorwatka utrzyma tytuł "MISS MUNDIALU"? (ZDJĘCIA)
Cztery lata temu, podczas Mistrzostw Świata w Katarze, fotoreporterzy i internauci niemal oszaleli na punkcie jednej fanki. Ivana Knoll, bo o niej mowa, w błyskawicznym tempie zyskała miano "miss mundialu" i stała się globalną sensacją. Choć od tamtych wydarzeń minęło już sporo czasu, a jej internetowe zasięgi nieco wyhamowały, chorwacka piękność udowadnia, że nie zamierza tak łatwo oddać korony. Właśnie zameldowała się na kolejnym turnieju FIFA rozgrywanym w USA, Meksyku i Kanadzie!
W 2022 r. kuse, odważne stylizacje Ivany w charakterystyczną biało-czerwoną szachownicę wywołały prawdziwe poruszenie w konserwatywnym Katarze. Atrakcyjna brunetka zachwyciła kibiców nie tylko perfekcyjną sylwetką, ale też ogromną otwartością na ludzi, dzięki czemu pisały o niej największe światowe media. Sukces na trybunach okazał się dla 34-latki przepustką do wielkiego świata show-biznesu.
Przypomnijmy: "Miss mundialu" Ivana Knoll po meczu została osaczona przez TŁUM FANÓW. Musiały interweniować służby (FOTO)
Swoje pięć minut Ivana przekuła w nieźle prosperującą markę osobistą - zaczęła pojawiać się na prestiżowych galach, podpisywać lukratywne kontrakty reklamowe i podróżować po całym globie. Dziś popularność celebrytki odrobinę zmalała, ale jej kalendarz wciąż wypełniony jest projektami związanymi z modą, branżą fitness oraz działalnością charytatywną. Knoll prężnie działa też w mediach społecznościowych, gdzie regularnie podgrzewa atmosferę śmiałymi kadrami.
Teraz, gdy piłkarskie święto oficjalnie wystartowało w Ameryce Północnej, rozchwytywana kibicka powróciła do korzeni. Fotoreporterzy natychmiast wypatrzyli Ivanę na trybunach podczas elektryzującego starcia Anglii z Chorwacją. Influencerka zadbała o to, żeby media i internauci nie przeszli obojętnie obok jej kreacji.
Knoll postawiła na ultrakrótkie szorty, z których zawadiacko wystawały kieszenie w narodową, chorwacką kratkę. Dobrała do nich kusy i ciasny top w tych samych barwach, który zdecydowanie więcej odkrywał niż zakrywał, ledwo utrzymując obfity biust celebrytki.
Zobacz także: Shakirę na mundialu ZASTĄPIŁ KLON? Fani twierdzą, że wystąpił SOBOWTÓR: "Nie ma jej energii, nie wygląda tak samo"
Patrząc na najnowsze zdjęcia, jedno jest pewne - mimo upływu lat Ivana wciąż wie, jak skutecznie odciągnąć uwagę kibiców od tego, co dzieje się na murawie.