Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Iwona Pavlović mówi o relacjach z Beatą Tyszkiewicz: "Nie szukam z nią kontaktu"

91
Podziel się:

Relacje, jakie łączą Iwonę Pavlović i Beatę Tyszkiewicz, od lat rozgrzewają media. Panie przez jakiś czas zasiadały razem w jury "Tańca z Gwiazdami", gdzie dochodziło pomiędzy nimi do ostrych spięć. Ostatnio Czarna Mamba otwarcie opowiedziała o swoich stosunkach z aktorką. Zaskoczeni?

Iwona Pavlović mówi o relacjach z Beatą Tyszkiewicz: "Nie szukam z nią kontaktu"
Iwona Pavlović o relacji z Beatą Tyszkiewicz (AKPA)

Zdecydowanie Iwona Pavlović nie należy do gwiazd, które owijają w bawełnę. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" już wielokrotnie udowodniła, że potrafi powiedzieć to, co jej ślina na język przyniesie. Nie powinno to jednak nikogo specjalnie dziwić, albowiem pseudonim "Czarna Mamba" nie jest dziełem przypadku.

Z racji tego, że Iwona Pavlović ocenia taneczne zmagania gwiazd od samego początku emisji show w Polsce, czyli już blisko 20-lat, ma również sporo do powiedzenia na temat gwiazd, które gościły nie tylko na parkiecie, ale również za jurorskim stołem. Ostatnio "Czarna Mamba" zabrała głos w sprawie swojej dawnej koleżanki z fotela jurorskiego.

Mowa oczywiście o Beacie Tyszkiewicz, która przez kilka lat oceniała mniej lub bardziej znane twarze w "Tańcu z Gwiazdami". Trzeba przyznać, że niezwykle ostre wymiany zdań, do których wówczas dochodziło pomiędzy "Czarną Mambą" a największą damą polskiego kina na dobre zapisały się w historii tanecznego show. Nic dziwnego, że pojawiały się również spekulację, jakby relacja pomiędzy paniami nie układała się najlepiej. Teraz Pavlović wyjawiła, jaka jest prawda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Iwona Pavlović o nowym jury. Jak się dogadują? "Ja oceniam to jury...."

Iwona Pavlović nie tęskni za Beatą Tyszkiewicz w "TzG". Jakie mają stosunki?

Podczas jednego z wywiadów "Czarna Mamba" zdradziła, jakie ma stosunki z koleżanką, która ze względu na poważne problemy zdrowotne wycofała się z show-biznesu. Może to być sporym zaskoczeniem, ale podczas rozmowy z portalem "Kozaczek" Iwona Pavlović wyznała, że nie tęskni za Beatą Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami". Jurorka nie kryła jednak, że brakuje jej aktorki w bardziej prywatnych sferach życia.

Oczywiście, że nie tęsknię w jury. To jest to, o czym mówiliśmy, jest inny skład, karawana jedzie dalej. Tęsknię za Beatą jako Beatą — to jest fantastyczna kobieta, cudowny człowiek. Czasami mam wrażenie, że ona też mnie (...) kształtowała — jak sobie radzić z popularnością, jak sobie w życiu radzić, kilka tajemnic mi zdradziła. Chyba tego mi najbardziej brakuje - wyznała.

Podczas rozmowy ze wspomnianym portalem Czarna Mamba otwarcie także przyznała, że po tym, jak Beata Tyszkiewicz wycofała się ze świata blasku fleszy, praktycznie nie mają już ze sobą żadnego kontaktu.

Beatka się całkowicie wycofała. Nie szukam z nią kontaktu, jest śladowy, SMS-owy, na zasadzie: myślę, jestem, koniec - podsumowała Pavlović w rozmowie z "Kozaczkiem".

Zaskoczeni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(91)
Olko
miesiąc temu
Bez przesady, to zwykła znajomość zawodowa, poza tym BT to już starsza babka
Iza
miesiąc temu
Co się stało z twarzą Pavlović?
Ta jasne
miesiąc temu
To tak jakby Zbigniew Wodecki miał się zaprzyjaźnić z Zenkiem Martyniukiem 😂
Ona123
miesiąc temu
Kiedyś Iwona Pavlovic była ładna kobieta . Teraz.. wygląda jak monstrum!! Co się stało z jej twarzą??
kobieta
miesiąc temu
p.Beata pomimo swoich lat wygląda ciekawiej niż mamba .... coś o tym świadczy !!!!!!!!!!!!!!!p. Beato pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (91)
Ada❤️
miesiąc temu
Beata Tyszkiewicz,może już zapomniała kim jest Mamba a mamba to prosta kobieta,nie potrafiła wypowiedzieć się elegancko o tej znajomości-karawana jedzie dalej- przykre,taki z niej człowiek,widocznie w życiu bierze nie daje.
PAMIĘTAMY
miesiąc temu
Pavlovic a jak tam pasierb morderca ? Żyje sobie spokojnie ? Wszystko dobrze ?
ona
miesiąc temu
"za wysokie progi" do P.Beaty,bo to ona nie potrzebuje kontaktu.ma bogate wnetrze to wystarczy.
💓💓💓💓💓
miesiąc temu
OMG co Pavlovic ma z twarzą ?!
foto
miesiąc temu
No cóz, Pani Beata to samo piekno, powab, czar, inteligencja, kunsz kultury i aktorstwa. Prawdziwa dama jakich mało w dzisiejszym swiecie.Ale przecież to prawdziwa z krwi i kosci hrabina TYSZKIEWICZ narodzona w Wilanowie. Dała nam wspaniałe role filmowe.
Joko
miesiąc temu
Czarna mamba jedyna właściwa ,merytoryczna ,jurorka,biegła w swojej dziedzinie,a Pani Beata była aktorka mogła oceniać wyraz artystyczny ,bo na tym się zna,a nie na technice tańca.dwie różne osoby,powołane do innego celu w jury.
Sono
miesiąc temu
Chyba raczej odwrotnie….
wanessa
miesiąc temu
litości...podrzędna tancereczka i legenda o arystokratycznej proweniencji...to jakby porównywać zamek wawelski z błyskawicznym....
emerytka
miesiąc temu
pani Beata to prawdziwa dama i aktorka osoba inteligentna, a czarna mamba co sobą przedstawia osobę kłótliwą ,zadziera się ze wszystkimi ,twarz staro wygląda starsza od P. Beatki ona powinna opuścić ten program
Wio
miesiąc temu
Wywalić z jury te przemadrxale baby. Żadnej kultury. Bibliotekarka uważa się za eksperta w szol
Jolka
miesiąc temu
Twarz pani tancerki jakas taka bardzo dziwna!
Znikajka
miesiąc temu
Mamba znikają z Polsata!!!! Do kabaretu się nadejesz z tymi mądrościami !
Myślaca
miesiąc temu
Zawzięta psychoza ! Wyrzucić z tańca z gwiazdami natychmiast !!!!nie oglądam przez tą panią Iwonę !
Inez
miesiąc temu
Mamba jest od oceniania tańca i krytykowania. Ponieważ tj program rozrywkowy to dla równowagi Tyszkiewicz była zachwycona tak jak teraz Kasprzyk. Czego nie rozumiecie?
...
Następna strona