Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Przyjaciele martwią się o Beatę Tyszkiewicz: "Ma problemy z chodzeniem, wzrokiem, jest osłabiona". Aktorka w końcu PRZERWAŁA MILCZENIE!

82
Podziel się:

Beata Tyszkiewicz od lat konsekwentnie unika mediów, ale podobno także przyjaciół, z którymi łączyły ją serdeczne kontakty. Głos zabrała Hanna Bakuła, która twierdzi, że aktorka odcięła się od znajomych. W końcu aktorka sama zabrała głos.

Przyjaciele martwią się o Beatę Tyszkiewicz: "Ma problemy z chodzeniem, wzrokiem, jest osłabiona". Aktorka w końcu PRZERWAŁA MILCZENIE!
Beata Tyszkiewicz zabrała głos. Przyjaciele martwią się, że się od nich odcina (AKPA)

Fakt, że kilka lat temu Beata Tyszkiewicz wycofała się z życia publicznego, był dla wielu ogromnym zaskoczeniem. Aktorka pozostała jednak nieugięta i od dawna nie pojawia się na salonach, a kolejne doniesienia na temat jej życia na medialnej emeryturze komentuje córka, Karolina Wajda. W sierpniu w rozmowie z "Faktem" odnosiła się do sprawy następująco:

Mama czuje się znacznie lepiej. Ma w sobie mnóstwo radości życia. Widzi świat w pozytywnych barwach mimo niedogodności wieku. Jest w świetnej formie umysłowej i nie brakuje jej poczucia humoru. Żałuję, że tylko ja tak na co dzień nie mogę z niego korzystać, bo wciąż nie chce się do mnie przeprowadzić - komentowała na łamach tabloidu.

Beata Tyszkiewicz odcina się od przyjaciół? Hanna Bakuła zabrała głos

Teraz tym, co słychać u 85-letniej aktorki, postanowił zainteresować się także "Newsweek". W komentarzu dla magazynu wypowiedziała się Hanna Bakuła, malarka i wieloletnia przyjaciółka Beaty Tyszkiewicz. Jak twierdzi, aktorka ma coraz częściej odcinać się od dawnych znajomych.

Gdzieś wyjeżdżałam, wróciłam i zadzwoniłam do Beaty, a ona powiedziała, że już nie może się ze mną zobaczyć. Uciekała absolutnie od wszystkich - mówi Bakuła. Rozumiem, bo ma problemy z chodzeniem, wzrokiem, jest osłabiona, bo od wielu lat pali dwie paczki papierosów dziennie. Ale jej zniknięcie to ogromna strata dla wszystkich. Ja staram się myśleć, że się nie widujemy, bo ona gdzieś wyjechała. Do Ameryki albo Kenii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pavlović: byłam wdzięczna Beacie Tyszkiewicz za nadanie mi pseudonimu "Czarna Mamba"

Przy okazji malarka porównała przyjaciółkę do innej aktorki, najwyraźniej sugerując, że Tyszkiewicz może nie chcieć spotykać się z ludźmi z racji pogarszającej się formy.

Ona jest jak Greta Garbo, która usunęła się, kiedy już nie miała siły pięknie wyglądać.

Głos zabrał też Daniel Olbrychski, który zna Beatę od ponad sześciu dekad. On również radził, aby aktorka nie odcinała się od bliskich znajomych, ale ta ponoć nie chce słuchać ich dobrych rad.

Próbujemy ją przekonać, że takie odcięcie się nie ma sensu, że więcej korzyści miałaby z kontaktu z ludźmi. Ale się uparła.

Beata Tyszkiewicz przerwała milczenie. Zwróciła się do przyjaciół

Są natomiast osoby, które wykazują zrozumienie wobec decyzji Tyszkiewicz. Reżyser Janusz Majewski twierdzi, że wynika to z wkładanej przez lata energii w budowanie medialnego wizerunku. Jego zdaniem dziś mogłaby już nie mieć na to siły.

A ja ją rozumiem, w tym wieku publiczne występy to ogromny wysiłek, inne sprawy stają się ważniejsze. Tym bardziej że Beata konsekwentnie zbudowała swój wizerunek, w który nie wpisują się słabości i starość.

Choć Tyszkiewicz od dawna nie odnosi się osobiście do doniesień na własny temat, to "Newsweekowi" udało się uzyskać jej komentarz. W swojej wypowiedzi wspomniała o "rozczarowaniu", którego chciałaby oszczędzić dobrym znajomym.

W moim wieku z różnych względów, po części zdrowotnych, zmienia się styl życia, a w związku z tym charakter domu. Nie chciałabym obarczać nawet bliskich przyjaciół pewnym rozczarowaniem - wskazuje aktorka.

Co więcej, aktorka wskazała na jeden z powodów, dla których miałaby unikać spotkań z przyjaciółmi. Zapewnia jednak, że często o nich myśli.

Brak aktywności zawodowej sprawia, że nie ma już wspólnych projektów, które w naturalny sposób są tematem do rozmów. Wszystkich moich przyjaciół serdecznie pozdrawiam i myślę o nich często i ciepło.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(82)
Fanka
4 miesiące temu
Pani Beata, klasa sama w sobie🫶dużo zdrówka życzymy
Vanessa
4 miesiące temu
Pani Beata ma prawo przeżywać jesień życia tak, jak chce. Może ma świadomość, że dzisiejszym, podłym świecie - media by ją zeżarły w kapciach, a z jej choroby, starzenia się - zrobiłyby sobie pożywkę. Dobrze robi, chce mieć święty spokój - jej decyzja, a my musimy to uszanować.
ama
4 miesiące temu
ależ to jest piękna kobieta, szlachetne rysy
z Kalisza
4 miesiące temu
Dajcie jej spędzić końcówkę życia na własnych zasadach, a nie, tak jak wy chcecie, drodzy "przyjaciele".
Emerytka1955
4 miesiące temu
Niech "przyjaciele" martwią się o siebie, a panią zostawią w świętym spokoju, skoro takie jest jej życzenie
Najnowsze komentarze (82)
Gość
4 miesiące temu
Ja jestem dopiero po 30 i zamiast przygotowywać święta biorę chemioterapię . Cieszcie się życiem ile możecie bo nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny rok. Też miałam mnóstwo planów marzeń , a teraz po prostu chce żyć. Poklociliscie się z rodzicami czy przyjaciólmi - jeszcze macie szansę to naprawić.Przytulam wszystkich chorych i zdrowych - bądźmy dla siebie dobrzy w tym magicznym czasie
Natalia
4 miesiące temu
Jest Pani sliczna Kobieta Życzę zdrowka i Radości jak najwiecej🙂
The
4 miesiące temu
Zawsze zgrywała wielką damę. Nie lubię jej, niesympatyczna.
Polka
4 miesiące temu
" Ma problemy z chodzeniem, wzrokiem, jest osłabiona" ! Prawdziwi przyjaciele nie podkreślali by publicznie niedomagań związanych z wiekiem pani Beaty. Wstyd. Bardzo dobrze że się od nich odcięła.
xyz
4 miesiące temu
Klasa. Nie wszystko musi widzieć każdy, uczcie się, celebrytki
Mirek
4 miesiące temu
Piękna kobieta, bogini.
Dama
4 miesiące temu
Tajemnicę zbrodni w dworku zabierze do grobu.
taka prawda
4 miesiące temu
greta Garbo wycofala sie jak miala 35 lat, a nie 85
brokasta
4 miesiące temu
Odczepcie się od ludzi których czas minął, wykorzystała swoje "5minut" a teraz jest na emeryturze i chce mieć czas dla siebie....
Xyz
4 miesiące temu
Jak to było? Prawdziwa dama pije pali i przeklina? No to ma efekty, może jakby bardziej szanowała się w życiu to mimo starości łatwiej by jej było
Gosc
4 miesiące temu
Ludzie naprawdę nie potrafią uszanować czyjejś prywatności,dla mnie to zwykłe chamstwo,ja mam taką rodzinę ,która uwielbia na siłę ustawiać komuś życie.
Julia
4 miesiące temu
Doskonale rozumiem Panią Beatę..jestem sporo od niej młodsza,ale też bywa,ze po smierci bliskiej mi osoby mam takie dni kiedy zamykam się w domu i nikomu nie pokazuję .Panią Beatę zawsze zapamiętam jako piękną kobietę i dobrą aktorkę
Gosc
4 miesiące temu
Pani Beato, szacunek
Ja kobieta
4 miesiące temu
Pani Beata to piękna kobieta, szczupła i zgrabna, twarz bogini
...
Następna strona