Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Izabela Janachowska z mężem planują powiększenie rodziny na okładce magazynu: "Najlepszy prezent dla dziecka to RODZEŃSTWO"

320
Podziel się

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński zdradzili, czy ich synek Christopher Alexander w najbliższym czasie doczeka się rodzeństwa. "Koleżanki mówią, że to najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku" - duma celebrytka.

Izabela Janachowska z mężem planują powiększenie rodziny na okładce magazynu: "Najlepszy prezent dla dziecka to RODZEŃSTWO"
Izabela Janachowska; Krzysztof Jabłoński (fot. AKPA)
bEsupcrV

Niedawno minęły dwa lata, od kiedy Izabela Janachowska urodziła syna Krzysztofowi Jabłońskiemu. Christopher Alexander rośnie jak na drożdżach i, jak zapewniają sami dumni rodzice, nie przysparza zbyt wielu problemów. Naturalnie więc zaczęły pojawiać się pytania, czy niedługo do chłopca dołączy rodzeństwo. Swoimi rozmyśleniami na ten temat emerytowana tancerka i jej starszy o 27 lat małżonek postanowili podzielić się z całą Polską na najnowszej okładce magazynu VIVA!.

Nie wykluczamy tego. Jak patrzę na Chrisa, to myślę, że w sumie trójkę takich słodkich dzieci mógłbym mieć - deklaruje odważnie Krzysztof Jabłoński.

bEsupcrX
Zobacz także: Izabela Janachowska, Wedding plannerka, o trudnej sytuacji w branży ślubnej

Zawtórowała mu żona, którą do powiększenia rodziny nakłaniają ponoć znajome.

Moje koleżanki mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo. Zastanawiamy się, czy nie mają racji. Czy nie byłoby fajnie, gdyby był w domu jeszcze jeden taki uroczy maluch - duma na łamach dwutygodnika ekspertka do sprał ślubnych.

bEsupcsd

Choć Janachowska i Jabłoński bez dwóch zdań mogliby sobie na to pozwolić, to jednak nadal dostrzegają pewne przeciwwskazania do dalszego starania się o potomstwo. Izabela jest wyraźnie zlękniona, że skoro Christopher Alexander jest perfekcyjnie ułożonym aniołkiem, to jego młodszy braciszek mógłby okazać się diabłem wcielonym.

Trochę się boję, że jeśli przy drugim dziecku los okaże się dla nas mniej łaskawy, moja wizja cudownego macierzyństwa może się zmienić. Za duże ryzyko - zamartwia się 34-latka.

Na tym zachwyty nad Christopherem się jednak nie kończą. Celebrytka zauważa, że maluch jest "idealnym towarzyszem ich życia", ponieważ prędko przyzwyczaił się do częstych podróży, dzięki czemu rodzice nie musieli rezygnować z luksusowych urlopów. Za to na pytanie o to, jaką są rodziną, Iza odpowiada w taki oto sposób:

Zwariowaną. To na pewno. I bardzo dynamiczną. Teraz tak pomyślałam, że nasz syn, choć ma dopiero dwa lata, tyle już przeżył, doświadczył, pojeździł. Jest odważny, otwarty, odnajduje się w każdej sytuacji. Jest idealnym towarzyszem naszego życia. To jest ogromna wartość, że nie musieliśmy przez niego czy dla niego z niczego rezygnować ani się zmieniać. Ale to, czy ostatecznie będziemy dla niego dobrymi rodzicami, okaże się za jakiś czas.

bEsupcse

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj także sesja zdjęciowa towarzysząca wywiadowi. Iza odstawiona w biały garnitur tuli uroczego Christophera, który ubrankiem przypomina nieco księcia George'a. Krzysztof z rakietą do tenisa w ręku i koszulką polo pod marynarką z wyszywaną koroną wygląda za to, jakby właśnie urwał się z meczu z księciem Karolem.

Czy właśnie odnaleźliśmy polską odpowiedź na rodzinę królewską? "Książę" Lubomirski będzie zazdrosny!

bEsupcsf
bEsupcsg
bEsupcsy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(320)
Kawa na Ławę
2 miesiące temu
Wywiady w Vivie to zawsze takie mądrości dla Karyn. "Najlepszym prezentem dla dziecka jest rodzeństwo". Nie, najlepszym prezentem są bezwarunkowo kochający rodzice/rodzic, który dziecko traktuje jak cud za to, że jest, a nie za to co robi
Siii
2 miesiące temu
Ciężko na to patrzeć, po prostu ohyda. Ciekawe czy jakby mąż był hydraulikiem to tez by tak piała z miłości 🤣🤣🤣 żenada, zwykła prosty... ucja 21 wieku
Ooops 🤭🤭🤭
2 miesiące temu
Zróbmy sobie wnuka 🤭
bEsupcsz
Parias
2 miesiące temu
Viagra raz i do dzieła Powodzenia
Sue
2 miesiące temu
Będą dziś celebryci na mieście? Bo się wybieramy z Eweliną na lansik. Tylko że na Śródmieściu leje, a u mnie na Targówku słońce. Nie wiadomo w co się ubrać, żeby później dobrze się prezentować na pudelku z zasłoniętymi twarzami😂!
Najnowsze komentarze (320)
Doda
miesiąc temu
Najlepszy prezent mógł pomyśleć tylko ktoś, kto ma zbyt dużo pudru na nosie.
Robert
miesiąc temu
Pierworodny musi patrzeć, jak zostaje okradziony ze swojego dziedzictwa i powinien być szczęśliwy? Jeśli po śmierci staruszek zostawi tylko kłótnię i chaos, zła macocha wszystko uzurpuje. Rozdział w firmach jest już pod ich kontrolą. Piszą tragedię.
Robert
2 miesiące temu
Iza chce iść tą samą drogą co Aldona.
Maria
2 miesiące temu
Czy Iza i Aldona są w tym samym kowan?
Viola
2 miesiące temu
Jajniki pokryte są śniegiem ...
Jola
2 miesiące temu
Co powiesz na program telewizyjny na żywo w ciąży?Nagi brzuch bez Photoshopa. Aby nikt już nie mógł mówić o oszustwie.
Doda
2 miesiące temu
Iza błaga Aldonę Wejchert, żeby została w telewizji.
Tomek
2 miesiące temu
Objaw Władysław I Herman
bEsupcsr
Robert
2 miesiące temu
Najlepszy dar, jaki dzieci będą miały w dziedzictwie, kiedy będą się dzielić. LOL!
Viola
2 miesiące temu
Potrzebujesz własnego adrenochromu do doju przeciw zmarszczkom...
Nemesis
2 miesiące temu
Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije o skałę twoje dzieci
Kamila
2 miesiące temu
Teraz ostatnie skrzypce gra syn z innego małżeństwa. Czy nadal jest tak szczęśliwy z powodu potomstwa? Iza zna jego sekrety...
Qanon
2 miesiące temu
Pod koniec miesiąca Senat USA dowie się, co wojsko naprawdę wie o prawdziwych rodzicach Chrisa…
Robert
2 miesiące temu
Dlaczego niektórzy prawdziwi reporterzy nie pokazują, jak wygląda matka zastępcza? Nie, wolą zarabiać na reklamach redakcyjnych. Iza nie ma nic do zameldowania, wtedy po prostu piszesz głupie gadanie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsupctk
bEsupctl
bEsupctm
bEsupctn
bEsupcto
bEsupcsT