Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Izabella Krzan zachwala współpracę z Tomaszem Kammelem w "Pytaniu na śniadanie": "Daje mi DOJŚĆ DO GŁOSU"

55
Podziel się

Po odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP jej miejsce w "Pytaniu na śniadanie" zajęła Izabella Krzan. "Następczyni" dziennikarki nie kryje, że jest oczarowana swoim ekranowym partnerem. "Tomek jest uznawany za jednego z lepszych dziennikarzy" - słodzi mu w tabloidzie.

Izabella Krzan zachwala współpracę z Tomaszem Kammelem w "Pytaniu na śniadanie": "Daje mi DOJŚĆ DO GŁOSU"
Izabella Krzan wychwala współpracę z Tomaszem Kammelem (AKPA)
bDTJYNkR

W połowie lutego Marzena Rogalska ogłosiła, że po 12 latach odchodzi z TVP. Nagła decyzja dziennikarki wywołała nie tylko wiele emocji, lecz także lawinę pytań na temat tego, kto mógłby ją zastąpić w Pytaniu na śniadanie. Wkrótce okazało się, że jej miejsce zajmie Izabella Krzan, a sam Tomasz Kammel po prostu przemilczał odejście byłej koleżanki ze stacji.

Od tego czasu Marzena Rogalska nawiązała współpracę z jedną z konkurencyjnych telewizji i niebawem powróci na szklany ekran w innych barwach. Sam Tomasz Kammel wraz z Izabellą Krzan poznają się natomiast coraz lepiej i już mają za sobą pierwsze sukcesy oraz pierwsze wpadki. Nie zmienia to natomiast faktu, że nowi "przyjaciele na ekranie" już nie szczędzą sobie ciepłych słów.

bDTJYNkT
Zobacz także: Tomasz Kammel straszy napisaniem czwartej książki

Jeszcze niedawno Izabella Krzan wyznała na łamach Faktu, że debiut w paśmie śniadaniowym był dla niej ogromną niespodzianką i jeszcze większym stresem. Stacja pilnie potrzebowała zastępstwa, a ona została poinformowana o swojej wielkiej szansy dzień przed faktem. Podkreślała też, że ma nadzieję zdobyć warsztat, który pozwoliłby jej godnie zastąpić Marzenę.

bDTJYNkZ

Od czasu tej wypowiedzi minęło już trochę czasu, a teraz w rozmowie z tym samym dziennikiem Iza podzieliła się pierwszymi wrażeniami po debiucie w Pytaniu na śniadanie. Jak się okazuje, jej współpraca z Tomaszem Kammelem układa się znakomicie, a on sam, zdaniem celebrytki, jest "jednym z lepszych dziennikarzy".

Między nami jest dość spora różnica wieku, ale Tomek nie daje mi tego odczuć. Podziwiałam go i oglądałam od dziecka, więc wydaje mi się, że to najlepsza osoba, od której mogę się najwięcej nauczyć. Tomek jest uznawany za jednego z lepszych dziennikarzy. Dla nowicjusza takiego jak ja to bezcenne. Staramy się teraz zaprzyjaźnić - zapewnia Krzan w tabloidzie.

Co jednak ceni w ich współpracy najbardziej? Otóż Iza najbardziej cieszy się, że Tomek... dopuszcza ją do głosu.

Tomek daje mi dojść do głosu. Czuję od niego wsparcie, on wypycha mnie na głęboką wodę. Mówi mi: "Śmiało się odzywaj. Nawet jeżeli się pomylisz, nic się nie stanie. Ważne, by wyjść z tego z uśmiechem i żartobliwie" - wyznała.

bDTJYNla

Jesteście pod wrażeniem jego łaskawości?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDTJYNlb
bDTJYNlu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(55)
Ewa
miesiąc temu
Można nie lubić Kammela, ale trzeba przyznać, że w pracy jest świetny, gada z sensem, bardzo ciekawie, ma styl, osobowość, dobrze wygląda. Iza tylko dobrze wygląda - dopóki się nie odezwie, a odkąd widziałam jej występ wokalny w "jaka to mel..." - to wiem, że i głupiuśka na dodatek.
Gos
miesiąc temu
Tomek to taki drugi Krzysiu. Nic się nie starzeje 😀 sympatyczny gość
Adelka
miesiąc temu
Oczywiscie ze jest jednym z lepszych dziennikarzy.Jego kariera wciaz jest na rowni i przez to ze jest dobry daje dojsc do glosu nie grymasi jak inni ze nie chce z nia pracowac.Robi swoje .Uwazam ze kazdy koncert itp prowadzi perfekcyjnie
bDTJYNlv
Kamil
miesiąc temu
Izka, zainwestuj w laryngologa - zrób coś z tą przegroda nosowa albo polipami !
Aaaa
miesiąc temu
Wyrobi się, nie ma tragedii, potrzebuje tylko czasu.
Najnowsze komentarze (55)
250366
miesiąc temu
Izuniu jesteś piękna i przebojowa co widać z koła do śniadaniówki potem dalej jako ??? TERAZ Z KAMELEM I JESZCZE TO TWOJE ŚPIEWANIE ?????? BARDZO CIEBIE LUBIE ALE ZA DUŻO TEGO. UWAŻAJ BO W TVP SZYBKO SIĘ POZBYWAJĄ LUDZI O WŁASNYCH POGLĄDACH NIE BĘDĘ WYMIENIAĆ ...+ POWINNI ZMIENIĆ GŁÓWNEGO SZEFA I JEGO PRZEŁOŻONEGO KTÓRY "SORTUJE" POLAKÓW I UWAŻA ŻE WSZYSTKO MU WOLNO CHORY CZŁOWIEK. JESZCZE KILKA LAT TEMU UWAŻANO LUDZI MIESZKAJĄCYMI Z KOTAMI ZA OBŁĄKANYCH .WIĘC CO TAKI KTOŚ MYŚLI ŻE JEST BOGIEM.NIE JEST .Byłam na grobie jego brata . On był mądry.Nie dzielił narodu BYŁ DUŻO LEPSzY. NIE MĄCIŁ DLATEGO MUSIAŁ ZGINĄĆ? Nie mieszkam już w kraju bo nie ma tam żadnej przyszłości. Prowadziłam z mężem firmę. Ale wszystkie decyzję odnośnie małych firm 😶bwbponiewielkichprowsdxiłyJESTEM TWOJĄ FANKĄ OD PIERWSZYCH EDYCJI JESZCZE Z RAFAŁEM I ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO DOBREGO
.......
miesiąc temu
"Jeszcze śpiew..... W JAKA TO SIALALA"....
😮😮😮
miesiąc temu
Pracować w tak zakłamanej stacji jak TVN to dopiero obciach. Choć w TVP też kłamią jak najęci od czasu tak zwanej pandemii redaktorzy kłamią jak najęci! Ochyda !
Krystyna♥️
miesiąc temu
On jest wspaniałym człowiekiem i kolegą ma klasę
Ania
miesiąc temu
Tomasz Kamel ma klasę, wyglada i zachowuje się taj, jakby wywodził się z arystokracji, do tego zawsze jest miły i kulturalny.
Kilo
miesiąc temu
Kammel i Ibisz- klasa i warsztat. Oni się nie lansują, z lekkością i profesjonalizmem spelniają swoje zadanie. Szkoda mi, że Kammel w tvpis nadal. Mam nadzieję, że się stamtąd kiedyś wyniesie. Wg mnie obaj prawdziwie profesjonalni.
Gosc
miesiąc temu
Rogalska przeszła do śniadaniowki w TVN,zawsze będzie się kojarzyć z TVP2 razem z Sadowska,a tak na marginesie po co tyle prowadzących w tym TVN. Niech rogalska tam zostanie tylko powinni zakazać jej śmiać się i spiewac,Rusin też miała denerwujący śmiech. Amen
Adelka
miesiąc temu
Oczywiscie ze jest jednym z lepszych dziennikarzy.Jego kariera wciaz jest na rowni i przez to ze jest dobry daje dojsc do glosu nie grymasi jak inni ze nie chce z nia pracowac.Robi swoje .Uwazam ze kazdy koncert itp prowadzi perfekcyjnie
bDTJYNln
Liiza
miesiąc temu
Tego programu nie da się oglądać
Ada13
miesiąc temu
Nie nadaje się do prowadzenia programu selenu nie oglądam juz
Bob
miesiąc temu
Wygląd zewnętrzny to za mało..,. Brak przygotowania merytorycznego do prowadzenia rozmów.... chociażby o pingwinach... TV ma uczuć
Gosc
miesiąc temu
P. Krasko tez ma wadę wymowy i jest b.dobrym dziennikarzem .No i co z tego wynika? Według niektórych tutaj komentujących takich ludzi należy stygmatyzować?Czytajac poniższe teksty widać powielane bzdury jeden od drugiego.Trochę więcej samokrytyki do siebie samych.IDEALNI !!
Gosc
miesiąc temu
Super, bardzo fajna i dobrana para.Powodzenia
Wacek
miesiąc temu
Tomekm ładna lalunia Ci się trafiła - korzystaj póki Cie nie wyrzucą !
bDTJYNlP