Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Izabella Łukomska-Pyżalska chwali się świątecznym czasem z SZÓSTKĄ pociech (FOTO)

139
Podziel się:

Zamożna poznanianka pokazała rodzinny portet przy choince. Wygląda na to, że u Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej święta mają kolor intensywnej czerwieni. Ładnie to sobie zaplanowała?

Izabella Łukomska-Pyżalska chwali się świątecznym czasem z SZÓSTKĄ pociech (FOTO)
Izabella Łukomska-Pyżalska z szóstką dzieci składają świąteczne życzenia (fot. AKPA)

Choć Izabella Łukomska-Pyżalska funkcji prezesa sportowego klubu Warta Poznań nie pełni już od ponad dwóch lat, nadal udaje jej się utrzymać na powierzchni showbiznesowej branży. Zamożna poznanianka stosunkowo często wywołuje miniskandale, dzieląc się ze światem swymi złotymi myślami na temat funkcjonowania państwa oraz macierzyństwa. W tym drugim temacie, jako mama szóstki dzieci, ma akurat sporo doświadczenia.

W Wigilię Izabella Łukomska-Pyżalska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem spod choinki, na której tle zapozowała wspólnie ze swoimi pociechami: Amelią, Igorem, Anastazją, Aurelią, Borysem i Ernestem. Uwagę przyciąga fakt, że zarówno mama jak i stadko pociech ubrane są niemal wyłącznie w czerwień. Zupełnie jakby rodzina Pyżalskich dogadała się w tym roku z Joanną Przetakiewicz, której wigilijny stół przypominał w tym roku flagę Związku Radzieckiego.

Zobacz także: Przetakiewicz pokazała choinkę. Ma krwisty kolor

Z dress code'u wyłamał się jedynie małżonek Izabelli - Jakub Pyżalski. Przypomnijmy, że jegomość również ma za sobą krótką, acz intensywną przygodę z show biznesem. Jego gwiazda "rozbłysła" w 2016 roku, kiedy to do sieci przedostało się nagranie, na którym parający się niegdyś gangsterskimi porachunkami mężczyzna obrzuca przeciwników Warty Poznań przekraczającymi najśmielsze wyobrażenia inwektywami.

Zobaczcie, jak w tym roku na święta wystroiła się rodzina Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Widać, że tworzą razem zgraną paczkę?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(139)
KrzysztofD
rok temu
Skazany prawomocnym wyrokiem za napady ma ciężarówki i udział w zorganizowanej grupie przestępczej a Pudel pokazuje w 1 dzień świąt. Dużo zapłacili?
Mahda
rok temu
Patologia nie musi być biedna. To właśnie ten przypadek.
sss
rok temu
pieniądze... wyroki... rozboje... Jedyną rzecz wiemy o Pyżalskich na pewno - nie mają kotów. Powiesili SZKLANE bombki na choince!!!
....
rok temu
Nas była czwórka w domu i rodzice nie byli w stanie każdemu dziecku poświęcić odpowiedniej ilości uwagi... dlatego uważam, że powyżej 2 dzieci to już niestety przegięcie i brak szacunku do własnych dzieci.
fluor
rok temu
a 500+ bierze?
Najnowsze komentarze (139)
Zenek
10 miesięcy temu
No piękny przykład z piorunami!!!!Wstyd!!!!!
dno
rok temu
Dzieciaki fajne ale współczuję im rodziców patusów, ojca i matki z taką przeszłością. W tym domu kłótnie muszą być potwornym doświadczeniem.
Jarek
rok temu
ponoć przestępstwo nie popłaca
Ewa
rok temu
Piękna, tradycyjnie ubrana choinka. A dzieci jakoś smutne, oczy przygaszone
Ale
rok temu
Super!
Geri
rok temu
A ten jej mężuś pamiętacie go co wyprawiał na meczu piłki nożnej?
Bena
rok temu
Piekna rodzinka!
Oli
rok temu
Wcale nie jest kopią mamy. Raczej dzieci podobne są do taty. Tylko najmłodsza dziewczynka jest podobna do mamy
Lida
rok temu
Za malo .Jeszcze by sie siodme przydalo .
Iga
rok temu
On miał czerwony strój w ZK, więc teraz się wyłamał ...
m-m
rok temu
wpiszcie w net tego gangusa nazwisko to zobaczycie jak zachowuje się do innych,kogo wy promujecie
QWERTY
rok temu
Po co ci młodzi mają takie wygolone głowy? :/
gość
rok temu
Pieniądze nie śmierdzą. To musi być motto Pudla .
Tak jest
rok temu
Najlepsze jest to że w świta pokazujemy takich ludzi.. Pomijam skąd mają pieniądze.. Ludzie z wyrokami... Ale 10 letnia dziewczynka która pozuje z plakatem chce mieć wybór to jest to tak dalece niespójne i nie logiczne że słów brak.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie