Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Jacek Kurski broni Wiktorów i UDERZA w Kingę Rusin: "Chyba nikt już nie traktuje jej poważnie"

712
Podziel się:

Zapytaliśmy Jacka Kurskiego, czy jego zdaniem udało się zorganizować Wiktory "ponad podziałami", skoro większość laureatów nie przyszła. "Próba zepsucia tego święta się po prostu nie udała i była niepoważna" - bronił się w wywiadzie.

Jacek Kurski broni Wiktorów i UDERZA w Kingę Rusin: "Chyba nikt już nie traktuje jej poważnie"
Jacek Kurski broni "Wiktorów" i UDERZA w Kingę Rusin (AKPA)

Tegoroczne rozdanie Wiktorów miało odbyć się ponad podziałami medialnymi i politycznymi, jednak gdy okazało się, że galę będzie transmitować TVP, wielu nominowanych zaczęło bojkotować plebiscyt. Finalnie na widowni teatru Uffico Primo w Warszawie zasiadły niemal wyłącznie osoby sympatyzujące z Telewizją Polską. Honorowe miejsce w pierwszym rzędzie zajął prezes Jacek Kurski, który później wręczył Wiktora publiczności Idzie Nowakowskiej, nie szczędząc jej przy tym komplementów. Zachwycona prezenterka odebrała statuetkę i wygłosiła długą mowę, na koniec której podziękowała Bogu.

Niezręczne były (liczne) momenty, kiedy to laureat nie zaszczycił gali swoją obecnością. W takich przypadkach delegowano osobę, by odebrała w jego imieniu statuetkę albo, jak w przypadku Dariusza Rosiaka i jego "Raportu o stanie świata", zupełnie ignorowano wręczenie Wiktora, ograniczając się jedynie do ogłoszenia werdyktu. Dodajmy, że Rosiak jest jedną z osób bojkotujących TVP.

Po rozdaniu nagród Jacek Kurski postanowił udzielić wywiadu dziennikarzom zebranym na wydarzeniu, w tym redakcji Pudelka. Został przez nas zapytany, czy jego zdaniem udało się zorganizować tę galę ponad podziałami, biorąc pod uwagę fakt, że większość laureatów nie przyszła...

Zobacz także: Jacek Kurski: "Kingi Rusin chyba nikt nie traktuje już poważnie"

Ale to nie jest tak, że większość nie chciała przyjść. Na przykład Alicja Majewska miała COVID, inne osoby miały zdjęcia, w związku z tym nawet jak ktoś nie przyszedł, a dostał Wiktora, to pokazuje, że nikt się na nikogo nie obraża. Próba zepsucia tego święta się po prostu nie udała i była niepoważna. I cieszę się, że nawet na ekranie można było niektóre te osoby zobaczyć i mogli sami zobaczyć, co stracili. Nie ma się co obrażać na przeszłość. Podziały są rzeczą normalną. Chodzi o to, by w takich momentach, w których można być razem, być razem. (...) Ze strony Telewizji Polskiej jest pełne otwarcie i zgoda z innymi podmiotami, o zgodność z którymi nikt by nas nie podejrzewał - stwierdził Kurski.

Prezes TVP został też zapytany o nieobecność Stinga i działalność... Kingi Rusin.

Nie mieszajmy Stinga do Kingi Rusin. Sting miał COVID, odwołał wszystkie koncerty, a Kingi Rusin chyba nikt nie traktuje już poważnie - odpowiedział Pomponikowi.

Czyli sądzi pan, że apel ludzi mediów i kultury, w tym Kingi Rusin, nie miał wpływu na decyzję Stinga? - dopytywał nasz reporter Michał Dziedzic.

Nie wiem, nie zajmuję się tym. Dzisiaj wszyscy, którzy chcieli zepsuć to święto, mogli zobaczyć, ile stracili - uznał prezes Kurski.

Więcej w naszym materiale wideo!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(712)
Gosc
2 lata temu
Ciebie jacku nikt nie traktuje poważnie
Urek
2 lata temu
Wypowiedział się człowiek mem
Gość
2 lata temu
Kiedy rządy PiSu dobiegną końca! Kiedy?
Heniu
2 lata temu
Ida Nowakowska podobno weszła na klęczkach i ze złożonymi rękoma
Tralalal
2 lata temu
Zenada Kurski zenada….
Najnowsze komentarze (712)
ZOBACZCIE sam...
2 lata temu
Opłacona pisarka pani Rusin zachwyca się nią, na każdym kroku ( jako jedyna) i oczywiście na jej rozkaz szczuje na pis, plusuje wszystkie swoje komentarze, aż staną się topowymi. Pracuje pod każdym artykulem o kini od RANA do NOCY (!!!) przez kilka dni, aż osiągnie cel.
Martyna
2 lata temu
czy ktoś po osobie z tvpis spodziewał się czegos mądrego? ;) o naiwności....
gość
2 lata temu
proponuję mu uderzyć się we własną pierś. Więcej pokory poproszę!
jot
2 lata temu
no jakies jaja xd ale w wydaniu tego gościa wszystko brzmi NIEpoważnie
zniesmaczona
2 lata temu
A Ida? I co ta dziewczyna pokazała? Upadek!
Natka
2 lata temu
koszula mu się rozchodziła na brzuchu, przytyło mu się na cudzym wikcie.
Waldi
2 lata temu
Kurski wziął przykład z karskiego i odleciał;)))
Finka
2 lata temu
czy ten człowiek zastanawia się nad tym co mówi? niech się lepiej w pierś uderzy, zamiast takie rzeczy gadać
Danka
2 lata temu
Kurski no to rzeczywiscie przypadek niebywaly!!! Ale Kinga Rusinwyrosla na najwieksza hejciara od lat! A przemadrzale to, jakby wszystkie rozumy juz zjadla! Jakas ciocia czy wujek wcisnela (-l) ja do telewizji: stekalo to, jakalo to (robi to do dzis). A teraz kreauje sie na wyrocznie narodu! A kysz!!! Teraz ja hejtuje? Nie znosze jej!
Człowiek
2 lata temu
Pani Kingo, ta zazdrość nic nie da. Nigdy nie dorówna pani mądrością, kulturą , czy elokwencją Panu Kurskiemu, nie mówiąc nawet o szacunku do innych, dlatego te OPŁACONE - OPLUWAJACE KOMENTARZE może pani sobie darować. Szkoda kasy.
maska
2 lata temu
Proopunję kurskiemu wziąć przykład z Egurroli.
eleven
2 lata temu
bosze widzisz i nie grzmsz, naczelny telewizyjny nijaki prezesik będzie mówił ze ktos ktogos poważa albo nie...
buka
2 lata temu
wyszło słabo to broni hahah, moze niech przemyślina drugi raz zy jest sens robic impreze na którą nikt nie przychodzi
Iza
2 lata temu
On myśli że jego ktoś traktuje poważnie? Marionetkę, do tego dość sztywną?
...
Następna strona