Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Jacek Kurski broni Wiktorów i UDERZA w Kingę Rusin: "Chyba nikt już nie traktuje jej poważnie"

712
Podziel się:

Zapytaliśmy Jacka Kurskiego, czy jego zdaniem udało się zorganizować Wiktory "ponad podziałami", skoro większość laureatów nie przyszła. "Próba zepsucia tego święta się po prostu nie udała i była niepoważna" - bronił się w wywiadzie.

Jacek Kurski broni Wiktorów i UDERZA w Kingę Rusin: "Chyba nikt już nie traktuje jej poważnie"
Jacek Kurski broni "Wiktorów" i UDERZA w Kingę Rusin (AKPA)

Tegoroczne rozdanie Wiktorów miało odbyć się ponad podziałami medialnymi i politycznymi, jednak gdy okazało się, że galę będzie transmitować TVP, wielu nominowanych zaczęło bojkotować plebiscyt. Finalnie na widowni teatru Uffico Primo w Warszawie zasiadły niemal wyłącznie osoby sympatyzujące z Telewizją Polską. Honorowe miejsce w pierwszym rzędzie zajął prezes Jacek Kurski, który później wręczył Wiktora publiczności Idzie Nowakowskiej, nie szczędząc jej przy tym komplementów. Zachwycona prezenterka odebrała statuetkę i wygłosiła długą mowę, na koniec której podziękowała Bogu.

Niezręczne były (liczne) momenty, kiedy to laureat nie zaszczycił gali swoją obecnością. W takich przypadkach delegowano osobę, by odebrała w jego imieniu statuetkę albo, jak w przypadku Dariusza Rosiaka i jego "Raportu o stanie świata", zupełnie ignorowano wręczenie Wiktora, ograniczając się jedynie do ogłoszenia werdyktu. Dodajmy, że Rosiak jest jedną z osób bojkotujących TVP.

Po rozdaniu nagród Jacek Kurski postanowił udzielić wywiadu dziennikarzom zebranym na wydarzeniu, w tym redakcji Pudelka. Został przez nas zapytany, czy jego zdaniem udało się zorganizować tę galę ponad podziałami, biorąc pod uwagę fakt, że większość laureatów nie przyszła...

Zobacz także: Jacek Kurski: "Kingi Rusin chyba nikt nie traktuje już poważnie"

Ale to nie jest tak, że większość nie chciała przyjść. Na przykład Alicja Majewska miała COVID, inne osoby miały zdjęcia, w związku z tym nawet jak ktoś nie przyszedł, a dostał Wiktora, to pokazuje, że nikt się na nikogo nie obraża. Próba zepsucia tego święta się po prostu nie udała i była niepoważna. I cieszę się, że nawet na ekranie można było niektóre te osoby zobaczyć i mogli sami zobaczyć, co stracili. Nie ma się co obrażać na przeszłość. Podziały są rzeczą normalną. Chodzi o to, by w takich momentach, w których można być razem, być razem. (...) Ze strony Telewizji Polskiej jest pełne otwarcie i zgoda z innymi podmiotami, o zgodność z którymi nikt by nas nie podejrzewał - stwierdził Kurski.

Prezes TVP został też zapytany o nieobecność Stinga i działalność... Kingi Rusin.

Nie mieszajmy Stinga do Kingi Rusin. Sting miał COVID, odwołał wszystkie koncerty, a Kingi Rusin chyba nikt nie traktuje już poważnie - odpowiedział Pomponikowi.

Czyli sądzi pan, że apel ludzi mediów i kultury, w tym Kingi Rusin, nie miał wpływu na decyzję Stinga? - dopytywał nasz reporter Michał Dziedzic.

Nie wiem, nie zajmuję się tym. Dzisiaj wszyscy, którzy chcieli zepsuć to święto, mogli zobaczyć, ile stracili - uznał prezes Kurski.

Więcej w naszym materiale wideo!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(712)
Gosc
2 miesiące temu
Ciebie jacku nikt nie traktuje poważnie
Urek
2 miesiące temu
Wypowiedział się człowiek mem
Gość
2 miesiące temu
Kiedy rządy PiSu dobiegną końca! Kiedy?
Heniu
2 miesiące temu
Ida Nowakowska podobno weszła na klęczkach i ze złożonymi rękoma
Tralalal
2 miesiące temu
Zenada Kurski zenada….
Najnowsze komentarze (712)
ZOBACZCIE sam...
3 dni temu
Opłacona pisarka pani Rusin zachwyca się nią, na każdym kroku ( jako jedyna) i oczywiście na jej rozkaz szczuje na pis, plusuje wszystkie swoje komentarze, aż staną się topowymi. Pracuje pod każdym artykulem o kini od RANA do NOCY (!!!) przez kilka dni, aż osiągnie cel.
Martyna
4 tyg. temu
czy ktoś po osobie z tvpis spodziewał się czegos mądrego? ;) o naiwności....
gość
4 tyg. temu
proponuję mu uderzyć się we własną pierś. Więcej pokory poproszę!
jot
4 tyg. temu
no jakies jaja xd ale w wydaniu tego gościa wszystko brzmi NIEpoważnie
zniesmaczona
4 tyg. temu
A Ida? I co ta dziewczyna pokazała? Upadek!
Natka
4 tyg. temu
koszula mu się rozchodziła na brzuchu, przytyło mu się na cudzym wikcie.
Waldi
4 tyg. temu
Kurski wziął przykład z karskiego i odleciał;)))
Finka
miesiąc temu
czy ten człowiek zastanawia się nad tym co mówi? niech się lepiej w pierś uderzy, zamiast takie rzeczy gadać
Danka
miesiąc temu
Kurski no to rzeczywiscie przypadek niebywaly!!! Ale Kinga Rusinwyrosla na najwieksza hejciara od lat! A przemadrzale to, jakby wszystkie rozumy juz zjadla! Jakas ciocia czy wujek wcisnela (-l) ja do telewizji: stekalo to, jakalo to (robi to do dzis). A teraz kreauje sie na wyrocznie narodu! A kysz!!! Teraz ja hejtuje? Nie znosze jej!
Człowiek
miesiąc temu
Pani Kingo, ta zazdrość nic nie da. Nigdy nie dorówna pani mądrością, kulturą , czy elokwencją Panu Kurskiemu, nie mówiąc nawet o szacunku do innych, dlatego te OPŁACONE - OPLUWAJACE KOMENTARZE może pani sobie darować. Szkoda kasy.
maska
miesiąc temu
Proopunję kurskiemu wziąć przykład z Egurroli.
eleven
miesiąc temu
bosze widzisz i nie grzmsz, naczelny telewizyjny nijaki prezesik będzie mówił ze ktos ktogos poważa albo nie...
buka
miesiąc temu
wyszło słabo to broni hahah, moze niech przemyślina drugi raz zy jest sens robic impreze na którą nikt nie przychodzi
Iza
miesiąc temu
On myśli że jego ktoś traktuje poważnie? Marionetkę, do tego dość sztywną?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie