Trwa ładowanie...
Goss
|

Jakie WYKSZTAŁCENIE mają polskie WAGs? Lewandowska jest magistrem, Glik studiowała z mężem, a ukochana Bereszyńskiego skończyła DWA KIERUNKI (ZDJĘCIA)

317
317
Podziel się

Choć polskie WAGs to nośny medialnie temat, to o karierach naukowych partnerek piłkarzy mówi się raczej niewiele. Okazuje się, że ukochane Pawła Dawidowicza, Krzysztofa Piątka czy Piotra Zielińskiego mają solidne wykształcenie. Niektóre są nawet w trakcie studiów prawniczych.

1
 / 17
Jakie WYKSZTAŁCENIE mają polskie WAGs? Lewandowska jest magistrem, Glik studiowała z mężem, a ukochana Bereszyńskiego skończyła DWA KIERUNKI (ZDJĘCIA)
Jakie WYKSZTAŁCENIE mają polskie WAGs? Lewandowska jest magistrem, Glik studiowała z mężem, a ukochana Bereszyńskiego skończyła DWA KIERUNKI (ZDJĘCIA)
Jakie wykształcenie mają polskie WAGs? (Instagram.com)
0
0

Polskie WAGs już od lat znajdują dla siebie miejsce na łamach portali plotkarskich. O ile jednak często mówi się o ich biznesach czy zamiłowaniu do mody, to nieco rzadziej wspomina się o wykształceniu kobiet, które trwają u boku piłkarzy. Okazuje się, że ukochanych piłkarzy, które przyłożyły się do własnej edukacji, bynajmniej nie brakuje.

Jakie wykształcenie mają polskie WAGs?

Klasycznym przykładem WAG, która zadbała o solidne wykształcenie, jest oczywiście Anna Lewandowska. Nie jest natomiast jedyna, bo na studia wybrały się też m.in. ukochane Jakuba Kiwiora, Krzysztofa Piątka czy Jakuba Modera. Jeszcze dalej poszła Maja Mocydlarz, partnerka Bartosza Bereszyńskiego, która została magistrem dwa razy - raz w dziedzinie stosunków międzynarodowych i raz jako absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Nieco innym tropem poszła Marina Łuczenko, która jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Na tym nie koniec, bo wiele polskich WAGs wciąż jeszcze studiuje na wymarzonych kierunkach, aby w przyszłości poszczycić się dyplomem wyższej uczelni. Partnerka Kamila Jóźwiaka chce na przykład zostać prawniczką, podobnie jak Aleksandra Płacheta.

Zobaczcie, jakim wykształceniem mogą się pochwalić polskie żony i dziewczyny piłkarzy.

2
 / 17
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska postawiła na solidne wykształcenie. Żona Roberta Lewandowskiego jest absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i zdobyła wykształcenie jako menadżer sportu i specjalistka do spraw żywienia. Ukończyła też studia podyplomowe. Pracę magisterską obroniła w 2013 roku, czyli dużo wcześniej niż jej mąż.

3
 / 17
Olga Hassan-Bartz

Olga Hassan-Bartz, czyli dziewczyna Kamila Jóźwiaka, studiuje obecnie prawo. Ukochana piłkarza pochodzi z Poznania i kształci się na Wydziale Prawa i Administracji.

4
 / 17
Matilde Rossi

Matilde Rossi dziś prężnie działa jako influencerka, jednak nie zawsze tak było. Wcześniej partnerka Łukasza Skorupskiego pracowała w zakładzie dentystycznym swojego ojca, który jest stomatologiem. Jednocześnie postawiła na ambitny kierunek studiów - biologię.

5
 / 17
Marina Łuczenko

Marina Łuczenko wybrała dla siebie nieco inną drogę. Żona Wojtka Szczęsnego jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Ostatecznie zamiast studiów wyższych wybrała więc studia nagraniowe.

6
 / 17
Laura Zielińska

Laura Zielińska, prywatnie żona Piotra Zielińskiego, postawiła na ambitne studia. Ukochana reprezentanta Polski jest absolwentką analityki medycznej.

7
 / 17
Marta Glik

We wrześniu 2022 roku Kamil Glik ogłosił w mediach społecznościowych, że obronił pracę licencjacką. Piłkarz ukończył studia pierwszego stopnia w Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej, a na zdjęciu towarzyszyła mu żona Marta, z którą byli odziani w tradycyjne togi i birety. Okazało się, że para studiowała razem i ona również uzyskała tytuł licencjata.

Przez całe życie razem i tę drogę też wspólnie przeszliśmy z moją ukochaną Martą - pisał na Facebooku.

8
 / 17
Sara Boruc

Sara Boruc robi dziś karierę w świecie mody, jednak przed laty widziała siebie w zupełnie innej roli. Zanim została dziewczyną Artura Boruca, studiowała bowiem dziennikarstwo na jednej z warszawskich uczelni. Obroniła nawet licencjat, jednak nie planowała studiów magisterskich, bo miała już inne plany na przyszłość.

9
 / 17
Celia Jaunat

Celia Jaunat, prywatnie ukochana Grzegorza Krychowiaka, studiowała niegdyś zarządzanie i marketing na Uniwersytecie w Bordeaux. Wtedy właśnie poznała swojego przyszłego męża, a dziś może bez przeszkód oddawać się modelingowi i malarstwu.

10
 / 17
Claudia Kowalczyk

Claudia Kowalczyk, posługująca się pseudonimem Claudia Redheaded, jest dziś promotorką i instruktorką twerku, czego wizytówką jest jej instagramowy profil. Okazuje się, że pasja partnerki Jakuba Kiwiora idzie w parze z solidną edukacją, bo skończyła ona studia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka, ze specjalizacją dietetyk sportowy.

11
 / 17
Zuzanna Subocz

Studia wyższe ukończyła również Zuzanna Subocz, prywatnie narzeczona Pawła Dawidowicza. Dziewczyna zdobyła tytuł inżyniera, co wielu może imponować.

12
 / 17
Maja Mocydlarz

Na solidną edukację postawiła Maja Mocydlarz, ukochana Bartosza Bereszyńskiego. Dziś jest influencerką, jednak do kwestii wykształcenia podeszła niezwykle ambitnie. Maja skończyła studia licencjackie z zakresu politologii oraz stosunków międzynarodowych, a następnie została podwójnym magistrem: ze stosunków międzynarodowych oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

13
 / 17
Aleksandra Płacheta

Aleksandra Płacheta, prywatnie żona Przemysława Płachety, na pewno dogadałaby się z dziewczyną Kamila Jóźwiaka. Obie panie pragną bowiem zostać prawniczkami i obecnie kształcą się właśnie w tym kierunku.

14
 / 17
Paulina Piątek

Z kolei żona Krzysztofa Piątka, Paulina, studia prawnicze ma już za sobą. Naukę w tym zakresie pobierała na Uniwersytecie Wrocławskim.

15
 / 17
Lila Lityńska

Lila Lityńska wybrała dla siebie popularny i dość ambitny kierunek, jakim jest filologia angielska. Partnerka Sebastiana Walukiewicza odnotowała oczywiście ten fakt w swoim instagramowym biogramie, bo oprócz studiów robi też karierę jako influencerka.

16
 / 17
Oliwia Żurek

Dziewczyna Damiana Szymańskiego także jest jeszcze studentką. Oliwia Żurek obecnie pobiera naukę na jednym z kierunków Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

17
 / 17
Agata Dębska

Wyższą edukację ma już za sobą z kolei Agata Dębska, prywatnie partnerka Jakuba Modera. Dziewczyna jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie ukończyła studia magisterskie z zakresu zarządzania.

KOMENTARZE
(317)
Beka
4 miesiące temu
Marina hahahah hahaha szkoła muzyczna I stopnia🙈😅 toż to podstawówka, na dyplomie grała wlazł kotek na płotek, żałosne
Kuba
4 miesiące temu
Lewandowska ma dyplom magistra. Acha.
Luiza
4 miesiące temu
Przecież Lewa nie skończyła mgr na AWFiS a w prywatnej szkole w Poznaniu.
Olala
4 miesiące temu
O, to faktycznie ambitne te WAGs 🥲
mariushh
4 miesiące temu
Monikko heloo ujawnij sie
Najnowsze komentarze (317)
Elka
2 miesiące temu
Wszystko mozna kupic poza inteligencja .
Lula
2 miesiące temu
Ale po co im jakiekolwiek studia ? Przeciez nigdy nie beda pracowaly w swoich zawodach.
lol
4 miesiące temu
Jak widzę te twarze, nieskalane myślą to nie chciałbym takich prawników :D
Dorota
4 miesiące temu
Nie ważne czy płatne czy takie czy inne. Ważne ze komuś się chce i coś robi. Bo przecież jakieś minimum musisz zrobić żeby dyplom dostać chyba ze kupisz go to wtedy nie. Gorzej z ludźmi którzy nic nie chcą robić tylko zakupy
Magda
4 miesiące temu
Marina ma dyplom z wdzięczenia się do kamery. Nawet na instagramie nie potrafi nic wartościowego dodac
Mee
4 miesiące temu
Przeciez lewandowscy kupili sobie dyplomy?
Omg
4 miesiące temu
Czy to znaczy ze Marina ukończyła tylko podstawówkę? Nie ukończyła szkoły średniej?????
To ja
4 miesiące temu
Lewa znowu. Już rachubę zgubiłam które to zdjęcie dzisiaj. Do Mariny lewa schowaj się bo z jej uroda nie masz polotu
Lalka
4 miesiące temu
Strasznie licho. Żadnej porządnej uczelni nie widzę. Kierunku tez nie. Wyższa szkoła lansu się kłania. Dajcie ludzi z Polibudy albo Uniwersytetów (ukończonych dziennie). Nie ma? No tak… bo by im wstyd było się pokazywać w takim towarzystwie
mielone
4 miesiące temu
To są zdjęcia w klimacie kolorowego retro sprzed 40 lat.
AnkaCyganka
4 miesiące temu
Jakie wykształcenie ma Lewandowska.... Na pewno kupione!!! Proszę o tym nie zapominać!!! Leczenie kompleksów i mania wyższości.
Mini
4 miesiące temu
Może na poważnie… studia medyczne, prawnicze, zarządzenie, ale jeśli przeprowadzicie wywiad z tymi Paniami Magister to czy znajdzie się choć jedna wartościowa rozmowa? Wszystkie z tytułami magistrów, doktorów czy licencjatów, ale czy choć jedna elokwentna i poprawie wypowiadająca się osoba?
Joanna
4 miesiące temu
A Marina ma chociaż podstawówkę skończoną? Jakaś matura czy coś? Czy jest wystarczająco dobra w czym innym i zamiast wykształcenia tym się ustawiła ?
babcia
4 miesiące temu
Marina to ma dopiero wykształcenie hahaha ukonczona szkoła podstawowa, Lewa studia pałatne to kazdy może skonczyc ,a w dodatku na AWF-ie. Bo za pieniądze ksiądz się modli i ludzie podli. Tak samo jak Lewy zalacił i ukonczył,bo kiedy miałby chodzić na zajecia jak wiecznie w rozjazdach albo na zgrupowaniach.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Bestsellery Empiku 2022. Futurystyczna Margaret, zalotna Honorata Skarbek, tleniony Mateusz Banasiuk... (ZDJĘCIA)

Na gali Bestsellery Empiku 2023 dosłownie zarosiło się od znanych twarzy. Na ściance pozowali m.in. Monika Olejnik, Margaret, Karolina Gorczyca czy Ilona Ostrowska. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na wtorkowym evencie.
9.

Wiktoria Sypucińska chwali się podrasowanymi kształtami. Kilka lat temu wyglądała ZUPEŁNIE INACZEJ (ZDJĘCIA)

Wiktoria Sypucińska znana jest ze swojego zamiłowania do chodzenia pod nóż. Na najnowszej fotografii znaną z "Warsaw Shore" 27-latkę aż trudno rozpoznać. Zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni lat.
8.

Zmordowana Małgorzata Rozenek wędruje do domu po ciężkim dniu pracy w swoim butiku (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek po raz kolejny postawiła na śnieżnobiały strój sportowy wzbogacony o wyraziste ozdoby. Tym razem jej torebka miała wyjątkowo przyzwoitą cenę jak na gwiazdorskie standardy. Zaskoczeni?
7.

Zwyczajny dzień Małgorzaty Kożuchowskiej: pogaduchy z Koterskim, przejażdżka porsche i tankowanie za 500 złotych (ZDJĘCIA)

Małgorzatę Kożuchowską sfotografowano podczas pełnego śmiechów spotkania z Miśkiem Koterskim. Niestety, potem aktorka udała się na stację paliw, gdzie jej humor uległ znacznemu pogorszeniu. Nie ma się co dziwić?
6.

Tak młodsza o 26 lat ukochana Krzysztofa Skiby wyglądała DEKADĘ TEMU! (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu Krzysztof Skiba pochwalił się nową, młodszą o 26 lat partnerką, Karoliną Kempińską. Zobaczcie, jak aspirująca influencerka zmieniała się na przestrzeni lat. Poznalibyście?
5.

Dominika Gwit pokonuje przeszkody podczas intensywnego spaceru z synem (ZDJĘCIA)

Świeżo upieczona mama Dominika Gwit została przyłapana na spacerze z synkiem. Aktorka gnała z wózkiem przez śnieżne zaspy, nie zabrakło też czasu na odpoczynek i drobne zakupy.
4.

Madonna szokuje odmienionym wizerunkiem w drodze na afterparty po Grammy. Fani błagają: "SKOŃCZ Z OPERACJAMI" (ZDJĘCIA)

Fotografie wykonane Madonnie po Grammy zmartwiły internautów. W sieci zaroiło się od nieprzychylnych komentarzy dotyczących jej nowej twarzy. Fani błagają ją, by skończyła z operacjami.
3.

Tak mieszka Mama Ginekolog: niebiesko-różowa kuchnia, ogród z placem zabaw i sporych rozmiarów garderoba (ZDJĘCIA)

Mama Ginekolog za sprawą wyznania o wcześniejszym przyjmowaniu znajomych w gabinecie na NFZ znalazła się w centrum medialnej afery. W trudnych chwilach ukojenie z pewnością znajduje w domu, gdzie do dyspozycji ma sporych rozmiarów ogród, własną garderobę i klimatyczną łazienkę.
2.

Jak dziś wyglądają gwiazdy "Słonecznego patrolu"? Yasmine Bleeth unika mediów, Pamela Anderson mówi o molestowaniu seksualnym... (ZDJĘCIA)

"Słoneczny patrol" był emitowany w telewizji przez 12‬ lat. Większości gwiazd produkcji nie udało się rozwinąć kariery tak jak Pameli Anderson czy Davidowi Hasselhoffowi. Zobaczcie, co słychać u innych aktorów. Pamiętacie ich jeszcze?
1.

Tak mieszka Agnieszka Kotońska: dodatki w stylu glamour, kolekcja alkoholi i ogromna kanapa (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kotońska na co dzień mieszka pod Piłą w domu jednorodzinnym. W social mediach najchętniej prezentuje swój salon, który widzowie "Googlebox" znają najlepiej. Jak wyglądają pozostałe wnętrza w jej czterech kątach?