Znani entuzjaści mody brylują na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła: jesienna Małgorzata Socha, wytworna Hanna Lis, kolorowa Joanna Przetakiewicz (ZDJĘCIA)
Moda w eleganckim wydaniu powróciła na warszawskie salony. Gwiazdy, które chętnie wybierają projekty Łukasza Jemioła, licznie skorzystały z zaproszenia na prezentację jego jesienno-zimowej kolekcji. Kto zaprezentował się najkorzystniej?
Gwiazdy na pokazie mody Łukasza Jemioła
Życie salonowe rozkwita na nowo. Wytęsknione błysku fleszy gwiazdy tłumnie ruszyły na pierwsze powakacyjne eventy, jak zawsze oczarowując nas swoimi niekiedy wymyślnymi stylizacjami. Kilka z nich zdążyło już wzbudzić nieukrywaną ciekawość modowych ekspertów.
Kolejną okazją do zaprezentowania swego modowego wyczucia okazał się dzisiejszy dzień prasowy połączony z premierą jesienno-zimowej kolekcji Łukasza Jemioła. Nazwisko 41-letniego projektanta przyciągnęło jak magnes bohaterów pierwszych stron gazet, którzy mieli okazję podejrzeć trendy na najbliższe miesiące we wnętrzach warszawskiego hotelu Raffles Europejski.
Jednym z widocznych elementów kolorystycznych eventu były stylizacje z wykorzystaniem jeansu. Klasyczne długie spodnie zaprezentowały m.in. Anna Czartoryska-Niemczycka oraz prezenterka pogody Anna Dec. Z kolei Anna-Maria Sieklucka postanowiła nieco bardziej zaszaleć, decydując się na outfit wykonany w całości z niebieskiej tkaniny.
Największe muzy kreatora mody zachowały znacznie większą wstrzemięźliwość. Małgorzata Socha wybrała klasyczną czarną sukienkę z długim rękawem, na którą narzuciła ciemnobeżowy płaszcz, a także zamszowe mokasyny. Hanna Lis przybyła na pokaz w białym garniturze uzupełnionym czarnymi elementami w postaci bluzki, torebki oraz butów ze szpiczastym czubkiem.