Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Jakub Gąsowski POKAZAŁ DZIEWCZYNĘ! Serce syna Piotra Gąsowskiego skradła piękna pani architekt (FOTO)

117
Podziel się

Jakub Gąsowski postanowił przedstawić wszystkim swoją drugą połówkę. Przy okazji 25-letni syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej opowiedział, jak się poznali. Ładnie razem wyglądają?

Jakub Gąsowski POKAZAŁ DZIEWCZYNĘ! Serce syna Piotra Gąsowskiego skradła piękna pani architekt (FOTO)
Syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej pokazał ukochaną (AKPA)
bEqrpgYB

Jakub Gąsowski do tej pory raczej sporadycznie gościł na łamach portali plotkarskich. Syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej pojawiał się jednak u boku ojca na oficjalnych wydarzeniach, a także zagrał w kilku filmach i spektaklach, konsekwentnie pracując na własny dorobek. Dumy z "Gąsa juniora" nie krył zresztą znany ojciec.

Czas jednak leci nieubłaganie, a Jakub Gąsowski ma obecnie 25 lat i wyraźną chrapkę na karierę z prawdziwego zdarzenia. Do tej pory niewiele było jednak wiadomo na temat jego życia prywatnego, a syn Piotra Gąsowskiego raczej starał się trzymać swoje sprawy z dala od mediów. Aspirujący aktor jest natomiast dość aktywny na Instagramie, gdzie czasem daje znać, co u niego słychać.

bEqrpgYD
Zobacz także: Piotr Gąsowski roni łzy podczas występu Gosi Andrzejewicz

Teraz nieoczekiwanie Kuba udostępnił obszerny post, w którym przedstawił światu swoją drugą połówkę. Na jego profilu pojawiło się kilka zdjęć, na których widzimy jego partnerkę Magdę. Dziewczyna Kuby jest z wykształcenia panią architekt. Para postanowiła zrobić sobie selfie na tle Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej i podzielić się ze wszystkimi historią związku.

bEqrpgYJ

Jedna uczelnia i dwie historie! Parę lat temu miałem przyjemność wcielić się w postać Szymona w "Belfrze". Większość scen kręcona była w przepięknym budynku Wydziału Architektury Wrocławskiej Politechniki, który grał nasze liceum. (...) Dokładnie tu również, dokładnie w tamtym momencie, studiowała Magda! I, co najlepsze - w ogóle jeszcze się nie znaliśmy, a teraz proszę! Jesteśmy razem! - czytamy w jego poście.

Dziś 25-latek jest bardzo zadowolony z tego, jak potoczyły się ich losy i wyraźnie chętnie wspomina z ukochaną dawne czasy.

Magda opowiadała mi wielokrotnie, że w dni kręcenia studenci musieli stąpać na palcach i wychodzić z sal tylko w określonych momentach! Najlepsze, że ja to też pamiętam! Mimo bycia od siebie parę bądź paręnaście metrów, poznaliśmy się lata później, oboje praktycznie już skończywszy studia. Może to i dobrze, że poznaliśmy się po latach, a nie wtedy? Może w innym przypadku byłbym spalony? - zastanawiał się.

Zobaczcie, jak wygląda ukochana Jakuba Gąsowskiego. Piękni?

bEqrpgYK

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEqrpgYL
bEqrpgZe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(117)
Rost
5 miesięcy temu
Z której strony ona jest piękna to ja nie wiem. Normalna dziewczyna, ani piękność, ani brzydka.
Majka
5 miesięcy temu
Znam trochę, jest taki głupio mądry. Przekonany że zabawny. Bardzo męczący chłopak... Ps brwi tej dziewczyny na żywo aż bolą oczy ale to wiecie, co kto lubi.
brrr
5 miesięcy temu
A ona jest żywa, czy z wosku? Bo te brwi....
bEqrpgZf
Nic
5 miesięcy temu
Ten syn to cala Sleszynska, jej twarz, jej oczy, cała mamusia.
Alina
5 miesięcy temu
Oczywiście dziecko aktora, jak zwykle bez pomysłu na siebie, obowiązkowo musi być "aspirującym" - aktorem, modelem, piosenkarzem. Ciekawe czy chociaż akademię teatralną skończył, czy jest kolejnym nieprzeciętnie zdolnym geniuszem z plecami. Chociaż akurat te akademie i filmówka w Polsce to już od dawna tylko inkubatory dla dzieci ziomali z branży i kółko wzajemnej adoracji. Takie beztalencia jak Krawczyk syn aktorów czy córki Grabowskiego kończą te szkoły więc sorry ale zerowy mam szacunek do tych instytucji.
Najnowsze komentarze (117)
yyyyyyyyy
5 miesięcy temu
czyli jak sie poznali ? po latach czyli kto do kogo napisał ?
Gosc
5 miesięcy temu
Pilnuj ja bo tata niezły ogier podczas twojej nieobecności morze ja ukuc już się silni
Ewa
5 miesięcy temu
Fajna para
Helka
5 miesięcy temu
Kolejny synuś tatusia , na sile przerabiany na gwiazdę a potem autorytet. Ja tego nie kupuje. A dziewczyna taka sobie , może i sympatyczna ale wizus niestety tylko dst.
Helka
5 miesięcy temu
Wrocław to piękne miasto.
gość
5 miesięcy temu
Brak szczerości i autentycznej radości w oczach tatusia.
Ergo
5 miesięcy temu
Kuba ma fajnego dziadka.Też bym takiego chciała... Pozdrowienia dla dziadka.
ammm
5 miesięcy temu
tu dziecko tam dziecko takie życie,każdy w innym miejscu,mama, syn tatuś, córka mama i tatuś,takka inna patologia
bEqrpgYX
Esteta
5 miesięcy temu
podobna do Jerry Hall
Rost
5 miesięcy temu
Z której strony ona jest piękna to ja nie wiem. Normalna dziewczyna, ani piękność, ani brzydka.
Nat
5 miesięcy temu
Wyprzystojnial ,może z miłości,ten blask w oczach.Laska atrakcyjna
Kasia
5 miesięcy temu
On jest chyba jeszcze mniej apetyczny niż tatuś. I taki....fajny na siłe. Niestrawny gość.
Ewa
5 miesięcy temu
I fajnie, szczęścia życzę
aha
5 miesięcy temu
Jak sam pisze "From Warsaw, Poland but ready to go anywhere!" niech jedzie gdziekolwiek robić karierę, bo najwyrażniej w PL mu nie wychodzi.
...
Następna strona
bEqrpgZz