Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Jan "ch*j im w d*pę" Kliment nadal NIE PRZEPROSIŁ Piotra Mroza: "Jeżeli ROBIMY SMRODEK, to powinniśmy go naprawić"

53
Podziel się:

"Życzliwe pozdrowienia", którymi Jan Kliment publicznie obdarował zwycięzców ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", podobno do tej pory nie zaowocowały prywatnymi przeprosinami. "Ja od niego 'przepraszam' nie usłyszałem" - gani go teraz Piotr Mróz. Słabo wyszło?

Jan "ch*j im w d*pę" Kliment nadal NIE PRZEPROSIŁ Piotra Mroza: "Jeżeli ROBIMY SMRODEK, to powinniśmy go naprawić"
Piotr Mróz gani Jana "ch*j im w d*pę" Klimenta i zarzuca mu, że nadal go nie przeprosił (AKPA)

Choć zwycięzców mijającej edycji "Tańca z gwiazdami" poznaliśmy jeszcze w październiku, to wciąż nie milkną echa osobliwego komentarza, którym Jan Kliment "poczęstował" zwycięzców programu, Piotra Mroza i Hannę Żudziewicz. Po tym, jak Kajra i Rafał Maserak zajęli w finale drugie miejsce, tancerzowi nieoczekiwanie puściły nerwy, co zarejestrowano podczas transmisji live.

Ch*j im w dupę. No, ja pie*dolę - rzucił Kliment, na co Kajra zareagowała gromkim śmiechem.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że wyszło trochę słabo. Takie przeświadczenie mieli także internauci, którzy nie zostawili na Janku suchej nitki. Sprawa ciągnęła się za nim również podczas odcinków na żywo "Mam Talent!", w którym akurat pełnił funkcję jurora. Jedynym gestem, na jaki Kliment zdobył się po pamiętnej wiązance, było lakoniczne "przepraszam" na Instastories.

Choć od tego czasu emocje nieco opadły, a Hanna Żudziewicz zapewniła, że "kieruje się wybaczeniem i miłością", to Janek chyba zapomniał, że jest jeszcze jedna osoba, która mogła poczuć się urażona. Chodzi oczywiście o Piotra Mroza, który, jak się okazuje, nadal nie doczekał się od niego nawet zwykłego "przepraszam" - czy to w cztery oczy, czy nawet podczas zwykłej rozmowy.

Zobacz także: "Mam talent". Jan Kliment komentuje wulgarną wypowiedź

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Mróz wyznał, że nie miał okazji zaobserwować skruchy tancerza po pamiętnych słowach, bo sam nigdy nie usłyszał nawet zwykłego "przepraszam". Jan Kliment przeprosił jedynie Hanię, którą następnie poprosił, aby ta... przeprosiła Piotra w jego imieniu.

Nie mam mu tego za złe, bo wspierał swojego przyjaciela. Ale z jego ust w moją stronę przeprosiny nie padły. Gdzieś tam wiem, że mówił do Hani, żeby mnie przeprosiła, ale ja istnieję i mógł znaleźć ze mną kontakt. Nie mam do niego złości, ale miło by było, gdyby słowo "przepraszam" padło może nie w kierunku Hani, tylko też mojej osoby - stwierdził słusznie Mróz.

Co prawda zwycięzca "Tańca z gwiazdami" wielokrotnie wspominał podczas wywiadu, że nie żywi do tancerza urazy, to jednak ton rozmowy był raczej daleki od serdecznego. Piotr postanowił nawet publicznie zganić Klimenta, że nie miał odwagi przeprosić go osobiście.

To nie jest moje marzenie [żeby Kliment przeprosił go osobiście - przyp.red.], aczkolwiek wydaje mi się, że jeżeli robimy taki mały smrodek, to powinniśmy go jakoś naprawić. - skwitował oschle.

Jak myślicie, dało się "wyrazić skruchę" jeszcze gorzej, czy osiągnęliśmy już szczyt wizerunkowej katastrofy?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(53)
Xdd
2 lata temu
Jan to druga Baśka
Wawa
2 lata temu
On nadużywa %%
gosc
2 lata temu
widać, że za kołnierz nie wylewa, te rysy twarzy….
Poeta
2 lata temu
Słowak, który pracował u siebie w kotłowni i kanalizacji a u nas tańczy i czuje zapach pomarańczy!
miki
2 lata temu
wyraził swoje niezadowolenie z wyniku. Być może jako tancerz dostrzegł mankamenty taneczne zwycięscy i tyle.
Najnowsze komentarze (53)
tylko gość
2 lata temu
Ten "ciepły braciszek" Mróz niech sobie weźmie siana na wstrzymanie gdyż, Kliment miał racje z werdyktu jury i zajętego przez nich miejsca na które nie zasłużyli. Natomiast drodzy państwo on tą część ciała zarezerwował już dla swych partnerów i dlatego się dąsa...
Gośč
2 lata temu
Przekleństwa wymawia super ale zwykłe dzień dobry już łamaną polszczyzną. Facet który robi pod publiczkę a to kaleczenie polskiej mowy no niestety kupa śmiechu.
Gość
2 lata temu
Chyba za dużo pije.
"Los"
2 lata temu
Pewnie przesadził i powinien przeprosić, ale Mróz jest trochę zadufany w sobie i zacięty, nauczył się tańczyć, ale był sztuczny, mnie się nie podobał, ale nie moje zdanie tu się liczy, myślę, że jurorzy też byli podobnego zdania, Kajra była o niebo lepsza.
Egon
2 lata temu
Janek odstaw alkohol
Mala
2 lata temu
Brzydko Jan straciłeś w moich oczach nie chce cię oglądać to było chamstwo z twojej strony tak się zachować przeproś niech cię będzie chociaż stać na tyle na magiczne słowo !!!! A para która wygrała zasłużyła na wygrana !!!!!!!
armata
2 lata temu
pudlu przestań kasować komentarze bo to już jest nudne
Anakonda
2 lata temu
Maserak powinien wygrać mimo wszystko po tylu edycjach wciąż nie wygrał... a dziwne ... dlaczego... a klimmmemt dobrze powiedział brawo i przepraszać nie musi przeciez
bombelek
2 lata temu
Po prawie dwóch miesiącach od zdarzenia przypomniało się P. Mrozowi, że nie usłyszał słowa przepraszam osobiście. Chwilę wcześniej, wielokrotnie wspominał podczas wywiadu, że nie żywi do J. Klimenta urazy. Fakt J. Kliment nie powinien tak się wyrażać - zrobił to w wielkich emocjach. A P. Mróz niech się zdecyduje co właściwie chciał osiągnąć wracając do tej sprawy. Czy tylko sprawić większe zainteresowanie swoją osobą, bo ostatnio było cicho?
asia
2 lata temu
A za co ma Mroza przepraszać?
Marek
2 lata temu
Ten Piotrek to przepiękny mężczyzna. Uoooch ileż to ja nocy spędziłem patrząc na jego foty i ....:)
tko
2 lata temu
jakim cudem takie przybłędy z innych krajów robią tu kariery, zarabiają pieniądze w tv? nie w Pl zdolnych tancerzy, trzeba zatrudniać pepików?
ilona
2 lata temu
jacy sami poprawni na tym pudlu, nikt nie przeklina, nikt nie mówi nic złego o znajomych i nieznajomych; no cuda panie!
iza
2 lata temu
przecież on nie powiedział tego do nich, tylko w temacie dzwoniących widzów, no ludzie...