Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Janusz Panasewicz do Pawła Kukiza: "Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi PODAĆ CI RĘKĘ"

704
Podziel się:

Janusz Panasewicz ostro skomentował postawę Pawła Kukiza podczas reasumpcji sejmowego głosowania nad "Lex TVN". Posłowie Kukiz'15 zagłosowali tak, jak chciał PiS. Sejm przyjął nowelizację ustawy o Radiofonii i Telewizji, która trafi teraz do Senatu.

Janusz Panasewicz do Pawła Kukiza: "Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi PODAĆ CI RĘKĘ"
Janusz Panasewicz do Pawła Kukiza (AKPA)

W środę późnym wieczorem Sejm przyjął nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, nazywaną powszechnie "Lex TVN".

Niemałą w tym "zasługę" miał Paweł Kukiz i dwaj posłowie Kukiz'15, którzy ostatecznie zagłosowali zgodnie z wolą PiS.

Zobacz także: "Lex TVN" w Sejmie. PiS przegrało głosowanie ws. odroczenia posiedzenia

Sprawa "Lex TVN" od wielu dni wywołuje wielkie emocje. Postawa posłów partii Pawła Kukiza zszokowała wielu obserwatorów. Wśród nich znalazł się Janusz Panasewicz z zespołu Lady Pank. W ostrych słowach odniósł się do swojego dawnego kolegi ze sceny.

Zawsze byłem wstrzemięźliwy co do tego osobnika (wiadomo: muzyk, fajny kolega etc.), ale to, co stało się dziś, na oczach ludzi, jest jednoznaczne - napisał na Facebooku. Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju - stwierdził.

Trafne podsumowanie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(704)
Lili
9 miesięcy temu
Demokracja czasami umiera powoli, bez pluralizmu mediów, bez wolnych mediów nie będzie wolnych wyborów. W wyborach też będą "liczyć do skutku". Muzyk mieniący się antysystemowcem ręka w rękę z rządzącymi oddaje Polskę w ręce Putina, a naród uchachany, bo ma bon turystyczny i disco polo w TVP. Brawo wy. Witamy na Białorusi. Mogę się z tobą człowieku nie zgadzać, ale nie zabronię ci oglądania danej telewizji, nie zabronię wygłaszania swoich poglądów. Pokażcie drugi kraj w którym na czele telewizji państwowej stoi funkcjonariusz partii rządzącej.
Xxxxx
9 miesięcy temu
Nigdy nie zawiodłam się na żadnym polityku tak jak na Kukizie. Głosowałam na niego, bo miał być kimś spoza układów, kimś niezależnym od nikogo, miał być prawdziwy i szczery. Zaufałam mu i potężnie żałuję. Wstyd, Panie Kukiz, po prostu wstyd.
Hanna
9 miesięcy temu
Kukiz - a ja życzę ci bardzo długiego życia w zdrowiu . Obyś miał czas cieszyć się tym , co ugrałes dla siebie . Obyś miał dużo czasu , żeby patrzeć na siebie w lustro z obrzydzeniem . Obyś miał wiele ciekawych spotkań z prawdziwymi , niesprzedajnymi Rodakami . Obyś ...
Wtf
9 miesięcy temu
Ja zupełnie go nie rozumiem niby poszedł do pis żeby walczyć z korupcja a dał się przekupić w pol godziny. Oglądałam całe obrady i nie dowierzałam
123
9 miesięcy temu
Teraz Kukiz będzie grał z Zenkiem na sylwestrze marzeń
Najnowsze komentarze (704)
ABC
9 miesięcy temu
Kukiz w świecie artystycznym jest już przegrany. A tak w ogóle: polityk z niego żaden, a piosenkarz marny......
ŻENADA
9 miesięcy temu
Teraz kukizowi pozostaje śpiewać jedynie na festiwalu katoli pod egidą tvpis ;))))))
polo
9 miesięcy temu
Paweł ty podawałeś mu rękę?
mk1205
9 miesięcy temu
bardzo polubiłem Panasewicza
Secreto
9 miesięcy temu
I to powiedział dziadek farbowany co myśli że stale będą na niego leciały młode panienki haha.Prawy człowiek zapomniał chyba o żonie i córce które miały wyroki sądowe .
widz
9 miesięcy temu
DObrze, że nie podajesz tego co Twój przyjaciel pokazał na koncercie.
bajka
9 miesięcy temu
Panasewicz zachowuje się jak egzaltowana pensjonarka.
łodzianka
9 miesięcy temu
Panasewicz najpierw zapoznaj się z treścią Ustawy a potem dyskutuj. Obrażanie p..Kukiza świadczy o pana małostkowości. Jeszcze będzie GO p.przepraszał. PRECZ Z NIENAWIŚCIĄ
dorota
9 miesięcy temu
Kukiz się nie sprzedał tylko zwyczajnie ugadał z Terleckim, że poprą jego projekt, to jest normalna polityka. Sprzedaje się ten, kto bierze dla siebie! gotówkę albo stanowisko w radzie nadzorczej. Oczywiście ta prosta logika nikogo nie przekona, bo takie szlachetne oburzenie jest fajne i można poczuć się moralnie lepszym. Panasewicz poczuł to chyba pierwszy raz w życiu. Szkoda że nieadekwatnie.
oliii****
9 miesięcy temu
Panie Panasewicz mówiąc to czy Pan był pod wpływem procentów a może czegoś innego
kjhjh
9 miesięcy temu
Skoro głosowałaś na Kukiza to powinnaś wiedziec co miał w programie swojej partii, i nie powinnaś się dziwić ze głosował tak a nie inaczej.
bajka
9 miesięcy temu
wazeliniarska egzaltacja Panasewicza
EMIn
9 miesięcy temu
Panasewicz iq nigdy nie grzeszył, może czas mu przekazać że podobne przepisy do Lex TVN są w Niemczech i Francji ? Ze zdziwienia chyba znowu d pokaże... Kukiz od zawsze mówił o repolonizacji mediów, więc głosował zgodnie ze swoim programem. A ta wściekła nagonka " inteligentnych, wykształconych z wielkich miast " tylko świadczy źle o nich, przyzwyczaili się do polityków którzy co roku mają inne zdanie i są w innej partii, a tu suprajs gościu trzyma się tego co mówił od początku.
kasia
9 miesięcy temu
panasewicz moze jest odwrotnie to pan Pawel moze wstydzi sie ze podawal temu panu reke kropka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie