Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Jarosław Jakimowicz atakuje Matę i "Patointeligencję": "Bananowy chłopiec, POSŁAŁBYM GO DO WOJSKA"

217
Podziel się

Aktor i największy fan Antoniego Macierewicza wyraźnie nie ma najlepszego zdania o najnowszym hicie młodego rapera. Zdziwieni?

Jarosław Jakimowicz atakuje Matę i "Patointeligencję": "Bananowy chłopiec, POSŁAŁBYM GO DO WOJSKA"
(YouTube, East News)
bDTwufHF

Jarosław Jakimowicz od pewnego czasu stał się wschodzącą gwiazdą prawicowych mediów. Choć jako trzecioligowy aktor raczej rzadko pracuje "w zawodzie", to szybko odnalazł się w roli sojusznika Zofii Klepackiej i największego fana Antoniego Macierewicza, któremu z lubością ściskał ręce w studiu Telewizji Polskiej. Złośliwi twierdzą, że to właśnie ten pamiętny moment reanimował jego nieco przykurzoną karierę, jednak on sam temu zaprzecza.

W ciągu mijających tygodni Jarosław Jakimowicz wyraźnie na nowo nabrał wiatru w żagle. Po "złotym uścisku" w studiu TVP aktor otrzymał propozycję prowadzenia własnego kącika w Pytaniu na śniadanie, a także publicznie rozważał sfilmowanie własnego życia. Dorobkiem artystycznym Jarka zachwycony był także jego największy idol, Antoni Macierewicz, który utytułował go w wywiadzie "wybitnym artystą i człowiekiem świata sztuki".

Tym razem Jarosław Jakimowicz postanowił sprawdzić się natomiast w roli eksperta od... polskiego rapu. W rozmowie z Faktem aktor pokusił się o komentarz na temat utworu Maty Patointeligencja, który cieszy się obecnie ogromną popularnością. Piosenka wzbudziła na tyle skrajne emocje, że materiał na jej temat pojawił się nawet w niedawnym wydaniu Wiadomości TVP. Fragment klipu został puszczony w ramach materiału... "Bunt 'sędziowskiej kasty'".

bDTwufHH

W rozmowie z tabloidem Jakimowicz wyraził swoją dezaprobatę wobec muzycznych zapędów nastolatka. Ekspert od ściskania rąk Antoniego Macierewicza twierdzi, że młodemu raperowi wyraźnie potrzebna jest dyscyplina, a jego samego utytułował "bananowym dzieckiem".

Mam dwóch synów: 19-letniego i 15-letniego. Żaden z nich nie posługuje się takim językiem ani nie odnosi się do rodziców w ten sposób, co raper Mata. Rap mi się kojarzył zawsze z muzyką biedy, ulicy, muzyką dla tych, którzy są trochę odrzuceni i nie bardzo mają jakąś przyszłość. A tymczasem tu mamy bananowego chłopca, który wcale nie żyje na ulicy - stwierdza błyskotliwie aktor na łamach Faktu.

bDTwufHN

Według aktora Patointeligencja jest objawem braków w wychowaniu młodego rapera i ma o tym utworze bardzo złe zdanie. Jarek zasugerował też wspaniałomyślnie, że Mata powinien się udać... do wojska.

To jest jego jakiś chory bunt. Jest z dobrego domu, a udaje gangsta. Ja bym go posłał do wojska! - skwitował Jakimowicz.

Jesteście #TeamMata czy #TeamJakimowicz?

bDTwufIi
KOMENTARZE
(217)
Gość
rok temu
Biedny chłopiec, wygląd pomiędzy zapitym ruskiem a chinczykiem a robi karierę tylko dzięki bogatemu ojcu , wydurnia się bo go na to stać , gdyby nie miał pieniędzy od ojca to by musiał jak zwykle nastolatki się uczyć i pracować, on nie musi bo skończy zaoczne studia za kasę i dostanie posadke, świat jest okrutny
Gość
rok temu
Kolejny kruszwil, który będzie się popisywal kasa rodziców, znam dzieciaki które są bardzo bardzo zdolne ale nie udało im się przez biedne pochodzenie i brak znajomości, dzieci bananowe nawet jak nic nie umieją to skończą dużo lepiej od mądrej biedoty
123
rok temu
Mata.. Ty się weź za Mat(m)ę.
bDTwufIj
Eli
rok temu
Ma rację pan Jarek.
Nina
rok temu
Jarek, super gość bez kompleksów
Najnowsze komentarze (217)
Kolon
2 tyg. temu
A jakbym tego szczeniaka wysłał tam gdzie przebywa nawalny
Do Jarusia
2 tyg. temu
A ja bym Cie posłała do prokuratury na wyjaśnienia
aaa
rok temu
Samą prawdę powiedział. Chłopiec z bogatego domu opowiada przekoloryzowaną historyjkę a ludzie to kupują...
Patrycja
rok temu
Nie wiem, czy jestem w teamie Maty czy Jakimowicza, bo nie wiem, kim jest Jakimowicz.
Patrycja
rok temu
Nie wiem, czy jestem w teamie Maty czy Jakimowicza, bo nie wiem, kim jest Jakimowicz.
Normalny
rok temu
Wygląd rasowego imbecyla.
Jakim.
rok temu
https://www.instagram.com/p/B6Nqh2ABqr0/?igshid=nb50t9ougw7n
Niepozdrawiam
rok temu
Po komentarzach i lajkach widzę, że kompletnie nie zrozumieliście, o czym jest "Patointeligencja". Pewnie z interpretacji nie mieliście nawet dwóji w szkole średniej, co ?
bDTwufIb
Gosc
rok temu
Mata to nie temat na pudla tu same stare próchna siedzą
Lesnik
rok temu
Jakimowicz..ty sie na wszystkim znasz..moj kot dostal sraczki..ratunku..poradz co zrobic?
Por.Borewicz
rok temu
Jakimowicz jest przykładem, że Ci, którzy mają najmniej mądrego do powiedzenia szczekają najgłośniej. Sam się migałeś od wojska, smętny lamusie.
Kafka
rok temu
Jarek zamilcz, akurat ty priorytetem nie jestes
papi
rok temu
super kawalek i mega fajny chlopak zrobil switny kawalek , a Jakimowicz kto to jest co to za dziwadlo ??? nastepny macierewicza tak ??
Becca
rok temu
Gośc zagrał w JEDNYM filmie i uważa się za gwiazdora... żenada roku.
...
Następna strona
bDTwufID