Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Jarosław Jakimowicz PLUJE JADEM na wieść o chorobie żony Tomasza Sekielskiego: "Bardzo się cieszę, że CIERPICIE! ZASŁUŻYLIŚCIE!"...

2174
Podziel się:

Tomasz Sekielski przyznał, że przez jego problemy zdrowotne ucierpiała także żona, która zmaga się teraz z depresją i PTSD. Jarosław Jakimowicz perfidnie wykorzystał to wyznanie, aby uderzyć nie tylko w dziennikarza, ale także w jego rodzinę. Myślicie, że ktoś taki powinien pracować w Telewizji Publicznej?

Jarosław Jakimowicz PLUJE JADEM na wieść o chorobie żony Tomasza Sekielskiego: "Bardzo się cieszę, że CIERPICIE! ZASŁUŻYLIŚCIE!"...
Jarosław Jakimowicz wulgarnie o chorobie żony Tomasza Sekielskiego (East News, AKPA)

Jeszcze kilka lat temu Jarosław Jakimowicz był znany głównie jako trzecioligowy aktor i "ekspartner" Joli Rutowicz"Big Brotherze". W pewnym momencie poczuł jednak, że chce od życia czegoś więcej niż bycie twarzą skupu katalizatorów i postanowił realizować się jako "dziennikarz" TVP oraz zagorzały fan Antoniego Macierewicza, któremu ochoczo ściskał dłonie w jednym z programów.

Z jednej strony błyskawiczna kariera Jarosława Jakimowicza nie powinna dziwić, gdyż najwyraźniej szablonowo wpisuje się w "misję" publicznego nadawcy, jednak jego ostatnie poczynania budzą szczególne wątpliwości. Jarek uwierzył w to, że może mówić wszystko, co tylko zechce i do kogokolwiek zechce, a internet pęka w szwach od relacji ludzi, którzy w podzięce za krytykę otrzymali od niego wulgarne wiadomości.

W przeszłości Jakimowicz wchodził już na wojenną ścieżkę z wieloma znanymi osobistościami i brutalnie mieszał je z błotem na swoim instagramowym profilu. Najczęściej były to osoby, które nie mają najlepszego zdania o jego "misji" w TVP, bo krytyka to właśnie to, co zdaje się go boleć najbardziej. Tym razem mamy jednak do czynienia z przekroczeniem pewnych granic, o ile jeszcze można w ogóle o jakichś mówić.

Zobacz także: Tomasz Sekielski o pedofilii. "Politycy zmarnowali rok. Przypomnimy im to"

Na koncie upolitycznionego aktora na Instagramie pojawił się post, w którym odnosi się do nowej wypowiedzi Tomasza Sekielskiego. Dziennikarz wyznał w rozmowie z "Twoim Stylem", że jego żona zmaga się z depresją i PTSD, czyli zespołem stresu pourazowego. Jak twierdzi, ma w tym niestety swój udział, gdyż jej problemy wynikają z jego zmagań z otyłością. Bywały podobno momenty, że bała się, czy jej ukochany wróci bezpiecznie do domu, a emocje przez lata dusiła w sobie.

Ania jest dzielną kobietą, nie chciała mnie dodatkowo obciążać i nigdy nie mówiła, w jakim stresie żyje. Dopiero po latach przyznała, jak bardzo się o mnie bała, bo nigdy nie miała pewności, czy wrócę. Teraz zmaga się z poważną depresją i zespołem stresu pourazowego (PTSD), które niestety ja jej zafundowałem. Bała się o moje życie, nie tylko w związku z moimi wyjazdami, ale też z powodu stanu, do jakiego się doprowadziłem - przyznał Sekielski.

Zapewne nikomu nie wpadłoby do głowy, aby wykorzystać to wyznanie i uderzyć w dziennikarza oraz jego żonę, jednak tu właśnie Jakimowicz przeszedł samego siebie. W nowym poście "dziennikarz" TVP wyznał, że... cieszy się z cierpienia Anny i samego Tomka. Jest to tym bardziej oburzające, że Bogu winna kobieta nie ma przecież nawet nic wspólnego z ich prywatnymi porachunkami. Najwyraźniej Jarek sądzi inaczej...

Bardzo się cieszę łobuzie, że cierpisz ty, twoja rodzina, żona. Za to, co zrobiłeś, podły łobuzie, mojej rodzinie - napisał mściwie Jakimowicz.

To nie wszystko, gdyż swoim jadowitym postem "aktor" postanowił uprzykrzyć życie także Piotrowi Krysiakowi i Dorocie Pawlak z programu "Uwaga! TVN", na których ból, jak stwierdził, "spokojnie czeka". Jeżeli ktoś miał wątpliwości, to powtórzył też po raz kolejny, że Sekielski i jego żona "zasłużyli" na to, co ich spotkało.

Ty dziennikarz? Zwykły łobuz, który razem z tą kreaturą Krysiakiem próbowali zniszczyć nam życie. Jest jeszcze parę osób, np. z "Uwagi! TVN" Dorota Pawlak, na których ból spokojnie czekam. Za te krzywdy i kłamstwa i manipulacje - zasłużyliście! - skwitował okrutnie.

Tym razem Jakimowicz nie mógł liczyć nawet na poklask własnych obserwujących. Nawet oni przyznają, że mściwe życzenie komuś bólu i cierpienia świadczy raczej o braku klasy, jednak sam zainteresowany nie ma takich odczuć.

Osobiście uważam, że to źle życzyć komuś źle, nawet jeśli przez tę osobę stała się krzywda. Pozdrawiam - napisał jeden z obserwujących.

A ja uważam inaczej - odpisał mu wciąż odpalony Jarek.

Macie jeszcze jakieś słowa, którymi da się to skomentować?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2174)
Usa
2 lata temu
Jakimowicz to najwieksze 💩💩💩 w tym kraju!!!!!!
inferno
2 lata temu
Karma wraca Jakimowicz.
bebe
2 lata temu
jakimowicz ogarnij się, przestań przynosić wstyd swoim dzieciom..........!!!!!!!!!
MadziaSz.
2 lata temu
Jarek, nie życz drugiemu, co tobie nie mile. Jak tak mozna🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒
iii
2 lata temu
"Drodzy" wyborcy pisu- oto przyklad chrześcijańskiej miłości bliźniego z waszej ukochanej telewizji. PS. Pozdrawiamy dziąsło pana kurskiego.
Najnowsze komentarze (2174)
Masakra
2 lata temu
Zespół stresu pourazowego bo ktoś się odchudza ? No bez jaj..
Lipska
2 lata temu
Jakimowicz sięgnął dna, teraz zrobił odwiert! 🤦🏻‍♀️
Taka prawda
2 lata temu
Ci jakoby pokrzywdzeni przez niego tez nie są święci że szczekaja po równo
Asdf
2 lata temu
Karma wraca Sekielski!!! Myślisz,ze tylko ty masz patent na niszczenie ludzi?!
Elcia
2 lata temu
Panie Jakimimowicz Pan musi być strasznie sfrustrowanym człowiekiem....proszę zacząć uśmiechać się do ludzi...to działa....a życzyć komuś czegoś złego albo cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia nie przystoi zwłaszcza w obliczu wojny na Ukrainie...życzę Panu zdrowia i radości z małych rzeczy...
mixer
2 lata temu
Jakimowicz to mentalność szesnastolatka. Sekielskiego też nie oglądam, rycerza moralności od siedmiu boleści.
han
2 lata temu
Obrzydliwy jest ten typ, jak taki człowiek może pracować w tv.
ili
2 lata temu
Ignacy Krasicki - Bajki i przypowieści DEWOTKA: Dewotce służebnica w czymsiś przewiniła Właśnie natenczas, kiedy pacierze kończyła. Obróciwszy się przeto z gniewem do dziewczyny, Mówiąc właśnie te słowa: «…i odpuść nam winy, Jako my odpuszczamy», biła bez litości. Uchowaj, Panie Boże, takiej pobożności!
Per
2 lata temu
Chewbaka znowu w akcji
Ann
2 lata temu
Wstyd dla mnie nie istnieje
aaaa
2 lata temu
Sami twn owcy i im POdobni
Pippa
2 lata temu
Jakimowicz to wiemy kim jest, a pan Sekielski, jako człowiek znający media, nie powinien się zwierzać. Tyle w temacie.
Babcia 70
2 lata temu
Jaki rząd taka TV
malutka
2 lata temu
Jako deklarujący się chrześcijanin, ktoś zapomniał o prostym przykazaniu miłosierdzia. Przypomnę zatem "Miłuj bliźniego swego jak siebie samego". I przytoczę: "Zbliżył się także jeden z uczonych w Piśmie, który im się przysłuchiwał, gdy rozprawiali ze sobą. Widząc, że Jezus dobrze im odpowiedział zapytał Go: Które jest pierwsze ze wszystkich przykazań? Jezus odpowiedział: Pierwsze jest: Słuchaj Izraelu, Pan Bóg nasz, Pan jest jedyny. Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych (Mk 12, 28–31)."
...
Następna strona