Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Jarosław Jakimowicz staje W OBRONIE ŻONY: "DAJCIE JEJ SPOKÓJ! Ktoś się pod nią podszywa!"

183
Podziel się:

Media od niedawna przyglądają się spektakularnej karierze Katarzyny Sykson-Jakimowicz w Narodowym Banku Polskim. Kobieta miała zdobyć posadę, gdy Jarosław Jakimowicz zaczął zachwalać obóz władzy w publicznych mediach. Teraz aktor twierdzi, że jego małżonka padła ofiarą "kradzieży tożsamości".

Jarosław Jakimowicz staje W OBRONIE ŻONY: "DAJCIE JEJ SPOKÓJ! Ktoś się pod nią podszywa!"
Jarosław Jakimowicz staje w obronie żony Katarzyny (fot. AKPA)
bETJLulh

Ostatnie tygodnie w życiu Jarosława Jakimowicza były wyjątkowo intensywne. Już nie tak "młody wilk" na własne życzenie znalazł się w centrum ogólnopolskiego skandalu, gdy doniesienia o gwałcie, którego miał się dopuścić anonimowy "gwiazdor publicystki TVP", potraktował jako osobisty atak i wytoczył proces o zniesławienie Piotrowi Krysiakowi. W cały ten bałagan została wciągnięta niedawno jego małżonka - Katarzyna Sykson-Jakimowicz. Tygodnik Polityka podał do informacji, że kobieta otrzymała intratną posadę w Narodowym Banku Polskim, akurat gdy jej małżonek zaczął piać przed kamerami peany na temat partii rządzącej.

Zainteresowanie mediów musiało się okazać dla Jarosława Jakimowicza i jego ukochanej uciążliwe, bowiem w niedzielę "artysta" opublikował na swoim instagramowym profilu kolejne już oświadczenie w tej sprawie.

bETJLulj
Zobacz także: Jarosław Jakimowicz znów pod lupą mediów

Od kilku tygodni jestem celem ataków, opartych na pomówieniach i kłamstwach. W związku z tą sprawą wystąpiłem już na drogę sądową przeciwko ich autorowi. Niestety, kilka dni temu celem ataków stała się moja żona - zaczyna swój wywód Jakimowicz.

Następnie największy fan Prawa i Sprawiedliwości przechodzi do podzielenia się z internautami wiadomościami na temat przestępstwa, którego ofiarą miała niedawno paść jego małżonka.

bETJLulp

Ktoś ją oczernia, rozsiewa nieprawdziwe informacje, próbuje ją zdyskredytować w oczach pracodawców, znajomych, rodziny. Co gorsza - podszywa się pod jej osobę w mediach społecznościowych. Zakłada fałszywe profile w portalach Facebook, Instagram, Twitter, Linked In, etc. Rozsyła zaproszenia do grona znajomych, wiadomości, zamieszcza komentarze pod publikowanymi postami. Podkreślam - nie ona jest właścicielką tych profili. Nie ma nic wspólnego z podejmowanymi, w ten sposób działaniami. Sprawę kradzieży "wirtualnej tożsamości" zgłosiliśmy na policję. Mam nadzieję, że tej szybko uda się namierzyć sprawcę takich działań - informuje 51-latek.

Jakimowicz oburzony jest uwagą, jaką media poświęcają jego małżonce, ponieważ jego zdaniem nie chce być ona uważana za osobę publiczną. Być może zapomniał już jak Katarzyna wielokrotnie występowała u jego boku na różnego rodzaju branżowych "eventach". Na szczęście nie zapomniały o tym polskie agencje fotograficzne.

Moja żona nie jest osobą publiczną. Nigdy nie aspirowała do tej roli. Zawsze stroniła od obecności w mediach. Uszanujcie, proszę jej decyzję! Apeluję również do przedstawicieli niektórych mediów, które próbują nagabywać osoby postronne, rodzinę, znajomych, dzwoniąc do nich, usiłując zdobywać informację na temat jej życia prywatnego - proszę, dajcie mojej żonie spokój… Uszanujcie jej prywatność - apeluje uwikłany w głośny skandal showman TVP.

bETJLulq

Współczujecie?

bETJLulr
bETJLulK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(183)
Nikonn
10 miesięcy temu
Powiem tak, już męczące są te newsy o JJ, będzie sprawa to się okaże co tam się zadziało, a czepianie się żony to już chwyt poniżej pasa, jego rodziców i sąsiadów też sprawdzicie?
Dolar
10 miesięcy temu
Pudel chyba czeka na przelew od Jakimowicza, wtedy zaprzestanie szykan.
WoW
10 miesięcy temu
Śliczna i zgrabna ta żona
bETJLulL
Super express
10 miesięcy temu
Płyta wam się zacięła "redaktorzy"
EMIL
10 miesięcy temu
Fajna dziewczyna, taka zdrowa sąsiadka :)
Najnowsze komentarze (183)
Johan
10 miesięcy temu
Syn musi być dumny
gość
10 miesięcy temu
To za mnie go spotkała ta sprawiedliwość, za to że mnie zwyzywał na instagramie, tylko nie przewidział, że każdego kto mnie skrzywdzi spotka kara, no i proszę 🙏 Oliwa zawsze sprawiedliwa.
Grazyna
10 miesięcy temu
Fajna zonka, na ściankach jej nie bylo, ani w gali, w t.v itd.
Noe
10 miesięcy temu
No jestem wręcz zdruzgotany tymi pomówieniami...Jestem wręcz pewien, że w banku nie pracuje zona tego pana tylko ktoś podstawiony przez wrogów Jarosława K, którzy doszli do wniosku że właśnie TĄ drogą pozbawia w sposób niecny i haniebny władzy JEDYNEGO WODZA RP...
aga
10 miesięcy temu
Ale ze jakas za niego wyszla? I to po Joli Rutowicz!
Krk
10 miesięcy temu
A ty dałeś spokój innym jak ich opluwałes?
pff
10 miesięcy temu
ładna ta zona.. skad ona sie wziela? hmmm a co do JJ... no dawac sprawe w sądzie i te oskarżenie oficjalnie bo sie szopka zaczyna z tego robic. A jego zone fkatycznie powinno sie zostawić w spokoju .. chyba ze ma po znajomosci posadke w NBP ale... nawet jezeli to co .. nic
Jill
10 miesięcy temu
Pani Żona pewnie dumna z medialnych "sukcesów" męża...
bETJLulD
luna
10 miesięcy temu
Biedny i szykanowany JJ. Teraz ma się okazję przekonać jak jest po drugiej stronie barykady
Izabela
10 miesięcy temu
Przestańcie hejtowac
Dyrektor hien
10 miesięcy temu
A nie załatwił jej pracy na cmentarzu komunalnym?? ma doświadczenie w tej robicie , może po godzinach w nbp, dorobi do gołej pensji ..
gość
10 miesięcy temu
Ta sprawą powinna zająć sie prokuratura a teraz to broni żony a jak wyzywał innych to dobrze.
Bibi
10 miesięcy temu
Daj już chłopie spokój.....
S123
10 miesięcy temu
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Zeszmacenie za pieniądze nigdy nie jest akceptowane.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETJLumw
bETJLumx
bETJLumy
bETJLumz
bETJLumA
bETJLumf